BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #190722 przez Marysia27
Martuska, pół biedy, jak przynajmniej stara się zrozumieć, a nie wychodzi, a inaczej jak mąż ma cię totalnie gdzieś. Ucałujcie w odpowiednie dni naszych solenizantów wrześniowych, ja porobiłam ju z najważniejsze notatki, dopiję żubra pakuję się i rano Guten Tag Wrocławiu:) miłego tygodnia raz jeszcze :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190834 przez raczek10
witam w niedzielne popołudnie :) Marysiu dasz rade my kobiety jesteśmy pancerne :) ja sobie w kółko to powtarzam i byle komu sie nie damy :lol:

u nas jak narazie wszystko sie uklada no i nie mamy o co sie sprzeczać :) oby tak dalej :)

mykam już do pracy ,bo ja wszystkie niedziele mam pracujące :S to jedyny minus :dry: ale moze będzie oki :)

pa pa :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190953 przez Martuska
Raczku ja też sądzę że jesteśmy pancerne i bardzo dużo przetrwamy;) Mój Miki dziś jakiś buszmen był nie mogł wogóle zasnąć na popołudniową drzemkę i godzinę go usypiałam zostałam skopana nogami za wszystkie czasy bo tak się wiercił i ciągnął mnie za nos;/ Marysiu trzymamym z Mikim kciuki za Ciebie!! Jesteś zdolna kobitka i dasz sobie radę na tym kursie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #190956 przez Martuska
Smutno że u nas jak zwykle takie pustki :( Musimy się poprawić i pisać częściej ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #191008 przez raczek10
cześć tak z rana ,bo u mnie nie ma szans .zebym tu zagladała wieczorem .

Ja dzisiaj wsciekła chodze z samego rana . Dowiedziałam się ,ze moja mama wyprowadziła sie od ojca i ,ze mieszka u mojej siostry . Jajk Mnie ten mój stary wkurwia ,to głowa mala . nie dość człowieku ,ze sam ledwo dajesz rade z tym wszystkim ,to ci z zewnątrz bałagan .robią . a moi rodzice już sa po 70 -ce i takie jaja robia ,jakby mieli po 15 lat :ohmy: :dry: jaki oni przykład daj ą wnukom :angry: ach dupa blada /

jestem pod ściną z tym wszystkim . i jeszcze pani z opieki ma przyjechać do nas porozmawiać o mamie i zachowaniu ojca . A ja padam na twarz i nie mogę sie położyć spać ,bo jak przyjdzie ,to co sobie pomyśli ,że ja młoda i że śpię w dzień i że się nie biorę do roboty :dry: a ja przecież ciężko pracuje tylko nie mogę głośno o tym mówić ,bo wychowawczy mi by zabrali . Dobrze ,ze chociaż forum jest to mogę się tutaj wyrzalic :blush:
pa dziewczynki do następnego posta :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #191101 przez Mika
Witamy znów:)
dziękujemy Ci Raczku i Martynka za życzenia dla Jasia.
Dla Twojego Jasia spóźnione życzenia zdrówka i sto latek.
My już po roczku, niesamowite jak to zleciało. Przez cały dzień nachodziły mnie myśli jak to było rok temu, jak się czułam.
Pogoda nam dopisała, Jasiu był w centrum uwagi całe dwa dni, bo imprezę robiliśmy wczoraj.
Nawet całą godzinę w kościele wytrzymał u mnie na kolanach, pod koniec było już ciężko ale daliśmy radę.
Teraz czekamy na kolejne wrześniowe roczki :)
pozdrowienia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #191870 przez raczek10
witam . Mika super ,że jestes ,iże u was oki .
u nas mój mały mężczyzna jest skręcony i nie da sie nawet nakarmić i biegam za nim z miseczka :dry: juz bym chciała ,zeby jadl sam jak Zuzia . ALE NA TO JESZCZE MUSZE POCZEKAĆ :blink:
TROCHE JESTEM ZMĘCZONA TYM Pędem ,bo wszystko w biegu ,żeby jak najwięcej czasu poswiecic maluchom ,żeby one tego nie odczuły ,ze ja pracuje .
musze pojechac do gops. i tam sie popytac czy moge wysłac Zuzie do przedszkola będac na wychowawczym . ? moja koleżanka mnie namawia ,zebym zuzia da ła do 3 latków .bo im dzieci brakuje a i miała by z kim jezdzic . no i jestem w kropce ;)

ide lulki na godzinke ,bo moje urwisy juz przysypiaja :side:

ale byków nasadziłam az czerwono na ekranie :S

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #191906 przez Batmanik
Witam!!!
na poczatek napisze ze pare dni temu wyszedl nam kolejny zabek juz 8my jeszcze tylko 12 i z glowy;)
raczku ja tak ze wszystkim ganiam za igorem, bo czort maly je w biegu...kiedys proce kupie;)
dzis mam kiepski nastroj i nawet nie mam glowy do pisania:(
milego dnia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #192481 przez Batmanik
Witam o tak wczesnej porze ale Raczku myslalam o przedszkolu Zuzi i tak mysle ze nie powinno byc z tym problemu, poniewaz bedac na wychowawczym mozna podjac prace na pol etatu wiec chyba mozna tak zrobic.... Uciekam jeszcze do lozeczka do pozniej!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #192783 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #192803 przez raczek10
ja tylko na chwile :) dziekujemy Martynko za zyczenia :kiss:

MIKOŁAJKU sto lat ,sto lat i 10000000 buziakow w dzisiejszym dniu :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

eh szkoda gadac co na stare lata moze do glowy uderzyć :dry: dzisiaj u nas byla pani z gopsu i rozmawialam z nia o mamie jak jej pomoc ,bo ten moj stary ja wykonczy . teraz mama jest u mojej siostry ale to rozwiązanie tymczasowe . ojciec zaczyna sprzedawać majatek na ktory tak cięzko z mama pracowali więc u niego z glowa chyba cos nie halo . moze trzeba będzie sadownie go ubezwlasnowolnić ,bo rózne glupoty robi ( bieze kredyty ) tylko na co ???? tego nikt nie wie .

tyle u nas . ja ide spac teraz ,bo padam i spalam tylko 2 godzinki :S oby do piatku i będzie git :side:
Batmaniku więc witaj na placu boju miski i lyzki z uciekajacym dzieckiem ;)
Marysiu powodzenia zyczymy i udanego szkolenia .
pa pa . :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #193350 przez Batmanik
Mikolaju wszyskiego najjjjjjjjjjj!!!!!!!!
Raczku moj to wogole jest przeookropny ostatnio dzis przeszedl samego siebie z jedzeniem on chce sam i koniec i zabieral mi lyzeczke a ze nie pozwolilam to chcial mnie ugrysc a poz niej byl atak placzu- jakbym go morodwala... a jak daje mu chleb to je tylko skorki- bo to mu najlepiej wychodzi jak je sam- a reszte musze mu podstepem wciskac jak sie zapatrzy bo inaczej pluje bo to on sam nie wzial :angry: a ktoregos razu na obiad byl wielki placz bo nie dostal kotleta do reki i z nerwow nie zjadl obiadu tylko suchy chleb :angry: taki chce byc samodzielny łobuz :) moj kochany
uciekam zaraz lulki, jutro wizyta, a moja mama poszla na nocki zarobic kaske a ja zostalam ,,opiekowac" sie tata i siostra bo ich rano trzeba wyszykowac bo bez mamy zgina hehe i juz w pierwszy dzien mialam scesje z ojcem ale teraz juz nie wchodzi mi w droge i wkoncu zauwazyl jaka jest Monika bo do tej pory nie mozna bylo zwrocic jej uwagi a teraz sa ja opieprza jak przejzal na oczy...
milej nocki papa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194307 przez raczek10
hej mamcie

no juz mamy piatek tydzień szybko zlecial :)
mój Jasiek to teraz chcialby ,zebym go cały czasnosiła na rekach i pokazywała wszystko co jest poza jego wzrokiem .

mykam w domu porządki robic . :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194448 przez Martuska
Witam Dziewczyny!
Dziękujemy z Mikołajkiem za życzenia;*
My mamy lekki katarek którym zaraził go syn mojej szwagierki bo tak kichał i prychał na urodzinach Mikołajka że wiedziałam że z tego się coś wykluje ;/
Mikołaj jeszcze nie chodzi sam tylko parę kroczków ale mówi słodko mama i jestem z niego taka dumna;)

Raczku no cóż apropo twojego ojca na starość czasem coś się dzieje w naszej głowie ostatnio byłam świadkiem jak ojciec mojego szwagra oskarżył go o molestowanie jego włąsnej córki.. śmiech na sali i się okazało że ojciec jest chory i powionien się leczyć u psychiatry. Mało tego jest niebezpieczny no ale coż....:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 7 miesiąc temu #194920 przez raczek10
witam :)
wiem .że na stare lata cos nam w glowach sie psuje :dry: i ja moge być 1000 razy gorsza od mego ojca :blush: tylko ,ze on taki trudny jest całe życie . :( on nie rozumie ,że mnie jest cięzko . on całe zycie chce ,zeby mu ktos wszystko dawał i był na kazde zawołanie a ja teraz mam swoje zycie i swoje problemy i tym jestem zmęczona a oni jeszcze mnie swoje dokladaja . 0 współczucia nawet moim dzieciom ,ze ja do pracy poszłam i nawet nie pytaja czy my dajemy sobie rade ehhh... ja to byłam zawsze ta co sobie w zyciu musi dac rade ( typowy pancernik) :S no ale im chyba powiem ,że nie mam czasu na ich widzimisie i będo musieli sie z tym pogodzic bo przecierz nie wyrobie ; dom dzieci praca ,szkoła itp. samo sie nie zrobi a oni chca ,żebym ich problemy rozwiązywala ! nie ma takiej opcji . tylko musze sie troche nastawic ,zeby im cos powiedzieć . :blink:

ciekawe jak tam nasza Marysieńka na szkoleniu cos mnie mówi ,że mega zadwolona wróci :lol:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl