BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

11 lata 2 miesiąc temu #551794 przez raczek10
witajcie laseczki . ja tez tu rzadko zaglądam ale czasem też nie mogę sie zalogować :( . mam chwile to skrobnę tu coś . marysiu piszcie jak wasze chłopaki się mają ja chciałam wstawić zdjęcia Jasiowe ale coś nie wchodzą :( ech . Nasz Jasiek to prawdziwy zuch bawi sie cudnie i wymyśla sam zabawy uwielbia robić pociągi ze wszystkiego co się da . ostatnio wpadła mu w oko kopara no i nie powie kopara tylko potara :laugh: bardzo jest kochany no i jak to sie utarło to synuś mamusi :laugh: :laugh: . Zuzia to już pannica że hej lubi chodzić do przedszkola i robi duże postępy . panienki moje już za chłopakami sie oglądają . Klaudia ma już 15 lat :side: i tylko sie stroii. u nas w małżeństwie to super jest i niech tak zostanie . i tyle u nas . ja dalej pracuje i dobrze mi z tym i jak na razie to nie mam zamiaru pracy zmieniać , mogę powiedzieć ,że sama jestem sobie szefem i z wypłatą też jest ok :) katarzynko gratulacje ; super masz już parke :)

Batmaniku gdzie jesteś wracaj tu do nas ;; ja już ide spać bo nie dawno z pracy wróciłam . buziaki wam wszystkim i do następnego psota :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #551845 przez Katarzynka
hej Raczek fajnie że zajzalas, bo jak ja mam już czas to wy zniknely:-(
fajnie że u Ciebie dobrze wszystko się układa:-)
My w sobotę mamy roczek naszego Mateuszka więc uczymy się dmuchać ale slabo to widzę że Mati sam zdmuchnie świeczki :side:
Ale tak to już duży chłopiec:-) i mają moje urwisy już spółkę co będzie później już się boje. Tylko chodzą razem i coś wymyślają B)
Buziaki miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #556576 przez raczek10
:) witamy.dziewczyny nam zniknęły i to chyba na dobre.ja mam trochę mało czasu ,żeby tu dłużej posiedzieć ale może wygospodaruje coś . Wszystkiego najlepszego dla maluszka . czas tak szybko ucieka ja czekam z niecierpliwością wiosny . wiosno gdzie ty sie podziewasz . :ohmy: :silly:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #556942 przez Katarzynka
Witam i Dziękuję w imieniu Mateuszka :-)

Wczoraj pierwsza świeczka zdmuchnieta i 2 dni wcześniej roczek podeptany:-)
my wiosny też czekamy ale chyba ona jeszcze gdzieś daleko:-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #558274 przez Marysia27
My zniknęły, bo Was nie było ;)mój Bartek to chłop na schwał, teraz tylko miał zapalenie oskrzeli, ale już jest lepiej :) powoli idzie mu nauka mówienia, ale na nocnik siada więc od pampersów odpoczywam nie licząc nocy i tego że jestem w 4 tyg ciąży :D a jak byście mnie szukały, to cały czas rządzę na wrolimamy.pl i aktywnisportowo.pl . Miałam nadzieję ze po drodze Batmanik się gdzieś znajdzie, bo pisała że jest w szpitalu a teraz mega cisza z jej strony :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #559862 przez raczek10
MARYSIUUU WIELKIEE GRATULACJE
A co z batmanikiem ,ze w szpitalu była :(
ja teraz mam internet poładowany to moge tu zagladac częściej niz kiedyś ale z czasem trochę cienko .
u nas ok Jasiu dziś był w przedszkolu z Zuzią pani go dzisiaj wychwaliła no i powiedziała ,że widać po nim ,ze z dorosłymi się wychowuje :blink: Duzo zdrowia Bartkowi zyczymy . Nasze maluchy jak narazie zdrowe . :) piszcie co u was .

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560048 przez Katarzynka
Marysiu gratulacie szczęśliwych 40 tygodni :-) no już 36 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560052 przez Katarzynka
Moja Kinia też by chciała chodzić do dzieci ale jak na razie nie ma takiej potrzeby.
Ale te nasze wrześniowe dzieciaczki już duże :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560444 przez Marysia27
Dzięki, póki co na USG nic nie widać, prócz pustego pęcherzyka, ale zobaczymy co się wykluje ;) w pracy jeszcze nic nie mówię, jest u nas nauczycielka, w zeszłym roku zaszła, bardzo się cieszyła i straciła po miesiącu. W razie nieszczęścia zaoszczędzę sobie przykrości. Poza tym jestem już 3 ciężarną nauczycielką, i Pani Dyr. fajna babka ale nie wiem czy się ucieszy na te wieści :/ poczekam do kolejnego USG które rozwieje wątpliwości. A Batmanik była w szpitalu na serce jak pisała, dlatego się zmartwiłam że tyle jej nie widać :( Bartek póki co do przedszkola nie chodzi, i nie wiem czy jest sens żeby go zapisywać jeśli utrzymam ciążę, w końcu będę w domu....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #560499 przez Katarzynka
Musisz być dobrej myśli i to się wszystko ułoży dobrze ;)
A pani dyrektor chciał nie chciał będzie musiała szukać kogoś na czas kiedy Ciebie nie będzie :woohoo:
No może w przedszkolu dzieci robia się odważniejsze i szybciej się uczą samodzielnosci ale jak nie ma takiej potrzeby to siedzą w domu z np. Mama. Bo właśnie moja Kingę to bardzo ciągnie do dzieci jak pójdziemy ma jakiś bal ( ostatnio przebieranców ) to nie chce jechać do domu tylko z dziećmi by się bawiła, tylko nie bardzo nie jak :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561066 przez raczek10
:) cześć Katarzynko widze ,ze jesteś co tam u was . ja leżę chora i ledwo żyje głowa mi pęka chyba grypa mnie dopadła z pracy tez sie dziś urywam i nie jade . Marysiu miejmy nadzieje ,że Bartek bedzie tym starszym baratem a co do pustego jajeczka to jeszcze chyba za wcześnie żeby było coś widać w 6 tyg czy w 7 coś juz mozna zobaczyć . ale fajnie że znowu będziesz mamusią ja uwielbiam małe dzieci a szczególnie takie co są przy cycu sa cudne :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #561070 przez raczek10
No i bym zapomniała DZIS ŚWIĘTEGO WALĘTEGO WIĘC WAM ŻYCZYMY DUUUŻŻŻOOOO MIŁOŚCI :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564820 przez Marysia27
Mnie od samego początku boli brzuch, momentami aż za bardzo, i plecy do tego, czuję się fatalnie, ale dopóki nie krwawię, nie zgłaszam się na izbę, bo nie ma sensu. W piątek wybieram się na USG gdzie powinnam już wszystko wiedzieć- będę pod koniec 5 tygodnia/początek 6 więc lekarzowi będzie łatwiej zaordynować co mi trzeba ;) A Pani dyrektor wiele się nie musi nade mną głowić, bo umowę mam tylko na czas określony, więc przypadkiem mogę nie mieć dokąd wracać :( tak jak w poprzedniej pracy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #565402 przez Katarzynka
hej i nas kiepsko moje skarby przeziębione a ja razem z nimi :dry:
Marysiu z tego co pamiętam ( mam dobra pamięć ale krótka ) to mi też na początku ciąży z Kinia też brzuch bolał i Kinia jest cala i zdrowa :woohoo: więc pewnie nie musisz się martwic :blink:
raczej a ty już zdrowa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #572526 przez Marysia27
Akurat wróciłam dziś od ginekologa, wychodzi na to że to już 7 tc i 5 dzeń, bije serce wszystko się rozwija jak powinno. Teraz tylko zrobię zalecone badania i mam nadzieję jutro porozmawiać z Panią Dyrektor, jak dalej ona widzi naszą współpracę. Mam dwa terminy ostatnia miesiączka to 11.10, a USG 25.10 czyli na dzień przed moją trzydziestką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl