BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

11 lata 1 miesiąc temu #572557 przez Katarzynka
gratuluje niej Dzidziuś dalej zdrowo rośnie :-)
Super prezent sobie zrobiłeś :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #572567 przez Marysia27
No tak, mój mąż dostał prezent- dwa testy chwile po swojej 30 stce, a ja urodzę na swoją, to może być dobra moneta ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #572710 przez Martynka__89

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #572763 przez Katarzynka
to prezencik podwójny wam się urodzi :-)
Jak już tak się układa to już musi być wszystko dobrze :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #573893 przez Marysia27
Dzięki dziewczyny, rozmowa z Panią Dyrektor za mną, zdziwiłam się jej entuzjazmem i brakiem problemu z jej strony. Usłyszałam że jeśli tylko będą godziny, i będę chciała podjąć pracę, ano nie widzi przeciwwskazań, więc kamie z serca. Co prawda może się wiele rzeczy do października zmienić, ale nie zamierzam się nimi przejmować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #574203 przez Katarzynka
hej o widzisz jak wszystko się fajnie układa :-) i będzie tak dalej :-D

U nas w końcu lepiej małe nie piszczo bo już Mateusz wcale zdrowy a Kinia też już nie ma gorączki i nie chodzi nie płacze :-)
Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580040 przez raczek10
cześć dziewczyny . no i znowu nie mogłam się zalogować .ale sie udało . Marysiu super wieści :laugh: niech maleńka Marysia zdrowo rosnie w brzuszku mamusi. u nas ok . mam dosć zimy :dry: :angry: bryyy jak nie śnieg to błoto pliz niech juz będzie ciepło :blush: nasz łobuz od poniedziałku idzie do przedszkola jako prawowity przedszkolak no i zostanę sama w domu z jednej strony to ufff bo trochę odpocznę a z drugiej strony to żal mi ,ze mój synus juz taki duzy i tak szybko dorasta :blink: zaraz śmigam do pracy pozdrawiamy pa. pa. :)

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580190 przez Marysia27
Raczku, Jasiek do przedszkola, czas na kolejne dzieciątko ;) dobry rok na wysyp brzuszków ;) a tak poważnie, dowiedziałam się, że jeszcze jedna nauczycielka ze szkoły jest w ciąży, czyli jest nas w sumie 4 dziołchy z brzuszkami :)Katarzynka, a Twoje maluszki do przedszkola biegają? Ja poślę Bartka od września jeszcze przed narodzinami maluszka. Mój małż zmienił pracę na o wiele lepiej płatną, więc problem finansów optymistycznie się oddala od nas, byle tak dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #580288 przez Katarzynka
Hej mamusie :-)
nie my siedzimy razem w domku nie mam potrzeby ich nigdzie wysyłać bo bym została sama :-(
To u was brzuszki rosną :) i pewnie trzeba statystyki poprawiać.
U mnie ciężka Mati podzielil się grypa żołądkowa i teraz cierpię, chociaż dobrze ze z malutkim lepiej:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582123 przez Marysia27
Grypa żołądkowa- brrr... nie miałam nigdy, ale nawet nie myślę jakie to musi być przykre męczące i nie wiem jakie jeszcze, a o dziecku to już nawet nie wspomnę! Dobrze, że już lepiej, bo odwodnić się nie jest trudno niestety :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582286 przez Katarzynka
:laugh: hej no nie fajnie uczcie ( niby jak na początku ciąży tylko la tak w ciąży nie miałam) ale jest już dobrze :lol:
My dziś na spacerku bardzo ładna pogoda :blink:
Miłego dnia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #582639 przez Marysia27
Ja w ciąży żadnych rewolucji nie mam, więc sobie to chwalę :) na spacerku byliśmy, ale teściowa wzięła małego na miasto spacerować, a mąż wziął mnie i psa i poszliśmy do lasu na łajzy, czuć wiosnę w powietrzu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #583122 przez Katarzynka
Hej to fajnie ze przykre dolegliwości Cię nie dopadły :woohoo:
A moje Maluchy wczoraj pobawiły się na podwórku i u prababcia ich byliśmy :kiss: Mateuszek bardzo fajnie chodzi w bucikach zimowych
Wasze wrześniaczki już dużo mówią? Bo z moja Kinia da się dogadać ale jeszcze nie mówi wszystkiego :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584122 przez Marysia27
Bartek mówi tylko pojedyncze słowa, gdy chce złożyć zdanie raczej łączy je z dźwiękami typu "bum bum" i tym podobnymi w większości dobrze go rozumiem, ale czasami ni cholery, nie mogę rozszyfrować, o co dziecku chodzi :/ liczę na to, że jak pójdzie do przedszkola, nauka mowy pójdzie szybciej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #584307 przez Katarzynka
no właśnie Kinie też czasem można zrozumieć wszystko ale jak czasem zacznie coś mówić po swojemu to ani ja jej nie rozumiem a ona się denerwuje ze nie wiem o co chodzi :huh:
Kiedy to w końcu będziemy mogły sobie normalnie porozmawiać :unsure:
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet dziewczynki
:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl