BezpiecznaCiaza112023

Mamusia WRZESIEŃ2010

13 lata 7 miesiąc temu #30528 przez Madzia89862
hmm no nie umiem tego opisac jaki to bol dla mnie byly to bolesne skurcze i nietypowe inne takie i wiedzialam ze to juz:)dziewczyny nie da sie przeoczyc tego:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30529 przez kasia86
a Madziu miałaś skurcze te bezbolesne braxtona-hicksa?? czy skurcze porodowe wyglądają jtak samo tylko bolą czy całkiem inaczje?? brzuszek przy tych skurczach też twardnieje i tak się stawia??

bo mnie też denerwuje to że nie wiem jak te skurcze mają wyglądać ale każda kobieta mówi że jak już złapie ten 2-3 skurcz to będzie się wiedziało więc nie martwie się że przeocze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30530 przez roxana
Cześć Dziewczyny

Ja nie rodziłam wcześniej, ale jak w 25 tygodniu dostałam skurczy porodowych to od razu wiedziałam że to nie są hiksy. Przede wszystkim z każdym skurczem coraz bardziej boli i są coraz częstsze i dłuższe.

Jak nocka??
U mnie masakra, pociłam się jak szczur przez to przeziębienie. Ale rano już nie było tak źle. Gardło jeszcze trochę boli i mam lekki katar, ale to i tak nieźle.
Zawsze przy przeziębieniu brałam fervex na noc i rano byłam zdrowa a tu domowymi sposobami 2 dni i nie jest tragicznie. Mam jeszcze 4 dni nie licząc dziś na to by się wyleczyć.

A podbrzusze boli tak bardzo - masakra. Każdy ruch Tymusia to jakby cięcie żyletką. Może coś się uda pootwierać przed piątkiem:)

Idę dziś zadbać o fryzurę przed porodem:) Jak już wszystko tak ustalone to o to też zadbam:)
Pozdrawiam Dziewczynki i Wasze Dzidziusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30538 przez ilona
roxana jest taki syrop na przeziębienie dla kobiet w ciąży PRENALEN cena ok 11zł
rewelka ja w ciąży przeziębiona byłam chyb 3 razy,dwa dni na syropie i zdrowa jak ryba :)

życzę szybkiego powrotu do zdrowia. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30545 przez Batmanik
Witam!!!
U mnie calkowita cisza gdyby nie brzuch to nie czulabym ze jestem w ciazy :) i odkad moj przyjechal to i depresja minela :laugh: maly juz nie kopie tylko tak sie przeciaga najgorzej jak autem jade to wtedy musze siedziec wyprostowana jakbym kija jakiegos polknela :) a nie mowicie mi o skurczach bo ja nawet tych hiksa nie mialam ale jak mnie porodowe dopadna to chyba bede wiedziec ze to juz to...jak mnie nic wczesniej nie zlapie to 17tego do szpitala zobaczymy jak to bedzie..
milego dnia
pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30550 przez roxana
Dzięki Ilonko.
Znam ten syrop - już go stosowałam. Niestety mój Maluszek nie toleruje czosnku:(
Strasznie się rzuca i wierci. Tak że stram się unikać jak ognia. Choć już zjadłam kawałek dwa dni temu. Lepiej żeby chwilę się podenerwował niź mam być chora, szczególnie, że poród lada dzień. A nie chciałabym w pierwszych dniach życia zarazić MAluszka katarem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30560 przez ilona
to fakt, że smak słodko-czosnkowy jest okropny więc nie ma się co dziwić, ze dziecku nie smakuje :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30563 przez Groszek
Ja przez całą ciążę zajadałam się czsonkiem :) i teraz nie mam problemu, bo wcinam go kiedy tylko mam ochotę a Michał po nim nie ma żadnych problemów :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30572 przez dziub12
hej dziewczyny:) dawno mnie tutaj nie bylo a to dlatego ze juz jestem po;) maly nie chcial czekac do 5 wrzesnia tylko urodzil sie 29 sierpnia:) i juz w domku jestesmy przeszlo tydzień:) a ty roxanka jak tam dalej nic? bo ty tak jak ja maialam na 5 wrzesnia termin?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30576 przez Madzia89862
skurcze porodowe hmm..jak by to opisac.u mnie bylo tak ze jak dostalam pierwszy to juz wedzialm ze rodze:)w nocy smacznie spie a tu budzi mnie nagle jakis "trzask"dosłownie trzask w brzuchu wstaje i skurcz przepraszam za wyrazenie ale myslam ze sie zes..:)drugi mocniejszy no i coz po karetke i jazda.podczas skurczy brzuch sie mocno napina a zaerazem "sciaga"takie dziwne uczucie kurczenia natychmiastowego.mocny,tepy bol tak mozna opisac.przynajmniej jak dla mnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30578 przez _aga86_
Dziub12 gratuluje malenstwa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30581 przez Batmanik
Dziub gratuluje!!!!!!!!!!!!
a co tak skromnie napsalas :unsure: opisz co i jak ile wazylo malenstwo...i jak jest po???pewnie czasu Ci brakuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30583 przez Madzia89862
oo no gratuluje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30585 przez kasia86
dziub super gratuluję!!!!! :lol: napisz coś wiecej...koniecznie!!!!! napisałaś tylko że urodziłaś i koniec...a my tu chcemy znać szczeguły

madziu dziękuję teraz mam jakieś większe wyobrażenie tych skurczy, wiem że ich nie pomyle ale jestem osobą która lubi wszystko wiedzieć :) teraz już jakoś czuję się lepiej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 7 miesiąc temu #30586 przez Madzia89862
bedzie dobrze:)dacie wszytskie rade"_")

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl