BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2014 !

10 lata 1 miesiąc temu #865542 przez andzia90
ja odciągam laktatorem i pokarmu mam ciągle tyle samo :( powinno być więcej a tak nie jest :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865562 przez aska27
andzia90 napisał:

ja odciągam laktatorem i pokarmu mam ciągle tyle samo :( powinno być więcej a tak nie jest :(


też myslałam,ze powinno być wiecej!

jej,bardzo bym chciała karmic,boję się,ze laktacja się u mnie zakonczy, echh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865565 przez andzia90
tez się tego obawiam, ale miejmy nadzieje ze ten kryzys laktacyjny szybko minie :)
a zapomniałam wam powiedzieć w środę idę do fryzjera i nie będzie mnie jakieś 3 godziny :D ah nie mogę się doczekać coś dla siebie zrobię nareszcie :D a Mackiem zajmie się Tata :) dziewczyny jak z wasza waga?? wróciłyście już do kg z przed ciąży?? bo u mnie zostało 5 kg jeszcze i się zastanawiam czy można już coś ćwiczyć hmmm a do ginekologa dopiero pójdę w przyszłym tygodniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865570 przez anjaa18
andzia90 Ćwiczę Chodakowską i Mel B, nie byłam jeszcze u ginekologa, zaczęłam jeszcze w połogu bo nie wytrzymałam, i dobrze się czułam! Tez mam 5 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865591 przez Lysy
Cześć! Dziękuję za mile słowa! Jestem po operacji. Mam nadzieję że teraz już będzie tylko lepiej chociaż czeka mnie leczenie i walka z pokarmem który straciłam a bardzo zależy mi na karmieniu piersią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865607 przez Deta1987
Hej dziewczyny :-)
mi ogolnie zostaly 4kg do zrzucenia ale planuje 8 zgubic a jeszcze lepiej byloby 9 :-D zobaczymy jak to bedzie cwiczyc jeszcze nic nie cwicze bo czytalam ze po cesarce mozna dopiero zaczac po polroku cwiczyc czy to prawda? Dziewczyny po cesarce jakie cwiczenia wykonujecie aby pozbyc sie kg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865617 przez Deta1987
Lysy zycze szybkiego powrotu do zdrowia i oby juz na tym incydencie sie skonczylo :-*za duzo juz wycierpialas :-( o pokarm walcz dla mnie tez jest wazne karmienie piersia
Ktoras z Was pisala ze jej mala w nocy dwie godz plakala po szczepieniu bo pewnie sobie przypomniala moj maly mial to samo z tym ze wtedy sie zapowietrzyl teraz mam kolejme szczepienie 8maja i naprawde sie boje tego jak zareaguje byle juz nie powtorzyla sie ta sytuacja teraz na kazdy jego placz ja szybko reaguje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865627 przez Deta1987
Ogolnie dzionek nam jakos zlecial :-) moj M. Ze.znajomym lazienke robili i wody nie mialam wiec jak cos trzeba bylo zagrzac czy pomyc naczynia to na podworko szlam i z tamtad wode pobieralam taka ladna pogoda dzis byla ze maly ladnie spal w wozku na podworku a ja w tym czasie szybko obiad zrobilam zjadlam i posprzatalam:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865629 przez issska1986
Witam się :lol:

ja cały dzień spaceruje :) szkoda takiej pięknej pogody na komputer :cheer: :cheer: :cheer:

Edi wolałam prywatnie, bo w jednym szpitalu wyczytałam,ze jedna pani ortopeda wszystkie dzieci w szyny wrzuca dla kasy, do drugiego się dodzwonić nie mogłam przez tydzień, a poza tym terminy na za 2-3 m-ce.... wizyta bez usg 120 zł, z usg 190 zł. Kasa się nie liczy, ważne,żeby nikt nie zarabiał kosztem mojego dziecka...

Wola tak kazali na bioderka 6-8 tydz. u nas ok, więc następna wizyta w 6 mż.

Asia27 ja karmie czasem co 4 godz jak np chodzimy na spacerku i mała śpi, nie widzę żebym miała mniej pokarmu, codziennie piję jedną herbatkę na laktację... Moja koleżanka odciągała laktatorem bo mała ssać nie chciała i straciła pokarm... :dry: karmiła do 3 mż. ale ona nie bardzo chciała, i tak dokarmiała itd.

lysy a na co operacja, co się działo? zdrówka i 3mam kciuki za pokarm :kiss: :kiss:

Deta
powinnaś co najmniej te pół roku odczekać... przy cesarce mięśnie są rozrywane albo rozpychane na boki, więc muszą dojść do siebie...

my 2 kwietnia szczepienie, 6 w 1....zobaczymy ile maluch waży...

Pampersy mamy pampersa dwójki... jakoś nie wiem , nie mogę się do tej dady przekonać, może niedługo spróbuję... Ale uważam,ze te białe duo care były 100 razy lepsze niż te zielone active baby...Szkoda ,ze nie ma większych... albo ja nie widziałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865670 przez Asia09
Andzia - USG robilismy na Wislnej. W sumie tez bylam zdziwona,bo generalnie wszedzie 100 zl.

Asia - ja tez nie mam laktatora wiec polegam tylko na czestotliwosci Oli i mam nadzieje ze bedzie ok. Zosie karmilam prawie 6 miesiecy wiec teraz tez sie nie poddaje. Pamietam tylko ze wtedy tez od ok 3 m-ca mialam juz tak miekkie piersi ze wydawalo sie ze nic w nich nie mam a jednak Zosia najadala sie spokojnie. Tak wiec dziewczyny glowa do gory - damy rade!:-) Na razie w dzien karmie co 1,5-2 godz ale czasem jak Ola zasnie mocno to 4-5 godz. W nocy co jakies 3 godz czasem dluzej wiec cyce pracuja non stop:-)

Ja tez mam jeszcze 5 kg do pozbycia sie i brzuch!- zwlaszcza w spodniach na siedzaco masakra jak wszystko sie wylewa...Na razie stawiam na szybkie spacery ale na pewwno nie bede czekala pol roku na cwiczenia. Sprawdze sie najpierw z gin. No i od 2 tyg wyrzekam sie sie słodyczy a to juz nie lada wyczyn jak dla mnie bo uwielbiam słodkie..


Lysy- duzo zdrowka zycze.Trzymaj sie dzielnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865714 przez kasiek21
witam się z rana! po cudownej nocy! :-) pierwsze od nie pamiętnych czasów przespana w całości! :-) Maluszek mój mimo strasznego kataru obudził się dopiero niedawno:-D gdzie ostatnie karmienie wczoraj było przed 22 ! chciałabym żeby wszystkie noce takie były :-P dziecię moje zjadło i śpi dalej tak więc ja też idę! :-D zagładne za jakieś 3-4 godzinki :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865755 przez zubi
Witam się i ja w niedzielny poranek, od razu lepiej jak na forum aktywność, aż chce się napisać co u nas. Ale od początku:

Andzia u nas tez pobudka w nocy co 2 h ( z zegarkiem w ręku 23,1,3,5 i 7) ale dzieki temu jestem wyspana bo regularnie spie z mała między tymi karmieniami- mała cyca ssie max. 15 min + zmiana pampka co 4 h, no czasem częściej i szybko w sen) wiec nie narzekam :)

Mi zostało 1,3 kg, i tak juz od dwóch tygodni, ale tez zaczynam ćwiczyć brzuszek bo wolałabym aby wrócił do stanu z przed ciąży, a i ta pręga od pępka do spojenia łonowego mi została. Ciekawe czy zniknie?

Dziewczyny a jak tam u was z rozstępami? Rozstepów na brzuchu nie mam, ale niestety biust w opłakanym stanie :(

Asia ja tez karmię piersią i ostatnio pojawił się problem, mam wrażenie że lewa pierś mi się wolniej wypełnia mlekiem, boje się aby w niej pokarm nie zanikł. Z prawą wszystko ok, ale teraz zdecydowanie częściej się napełnia i już drugi dzień dochodzi w niej do nawału pokarmu i mi nawet wkładka laktacyjna wczoraj przeciekła.
Nie wiem jak utrzymać w lewej pokarm?

A powiedźcie jak sprawują się wasi mężowie, pomagają wam? Sprostali roli ojca, pomagają wam w codziennych obowiązkach po pracy?

Miłego dnia i więcej aktywności na forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865789 przez andzia90
Witam u nas noc ładnie przespana pobudki o 1.30 ,5,7 i 9.30 :D wiec ja wyspana jestem :) Za niedługo jakiś obiadek a później spacerek, trzeba wykorzystać tak piękną niedziele :)
Lysy- dużo zdrówka dla Ciebie
Milej niedzieli kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865808 przez Sarenka
Alez dzis piekny dzien za oknem. Az grzech w domu siedziec. Dzis po raz pierwszy zamierzamy zabrac Mala do Kosciola. Jak sie przyzwyczai to ju co tydzien bedzie z Nami szla. Potem obiad u tesciow i spacerki...
Mi zostalo 4kg, ale czuje sie strasznie. Nie mam ciuchow,ktore maskowalyby to co mi sie wylewa. Codzienne ubieranie mnie zalamuje. We wszyatkim wygladam strasznie. A zaraz mamy wesele i nie wiem w czym pojde. Do tego w ciazy od 2trymestru mialam piekna cere,a teraz znoqu jest okropna. Ajjj nie czuje sie soba w swoim ciele..
moj Maz spisuje sie swietnie. Baaaardzo mi pomaga. Nigdy bym nie powiedziala,ze tak duzo bedzie robil. Pomaga mi w domu,sprzata,cos dziala w kuchni na tyle co umie i moze,zajmuje sie Mala, karmi Ja zawsze On jesli tylko jest w domu, chodzi na spacery. Naprawde zlego slowa powiedziec nie moge...
Dobrej niedzieli Mamusie i Dzieciaczki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865832 przez Lysy
Dzięki za życzenia. Mam nadzieję że zdrowie szybko wróci. Krwawienia i krwotoki były spowodowane resztkami po ciąży które zostały w macicy. Przez to też macica się nie obkurczyla. Musieli mi wyczyścić narządy rodne. Na szczęście wszystko odbywało się przy pełnej narkozie, jak się obudziłam to nic nie pamiętałam ;) teraz czekamy na wyniki histopatologiczne bo nie wiedzą co to jest. Jeden z lekarzy który wykonywał zabieg podejrzewa że są to liczne skrzepy, fragmenty łożyska i kawałki błony śluzowej czyli tak zwanego endometrium które się nie zluszczylo. Teraz biorę antybiotyki przeciwzapalne (bo długo to we mnie siedziało wdal się stan zapalny) leki na obkurczenie macicy oraz leki krwiotworcze bo morfologie mam fatalną. Czuje się kiepsko ale cieszę się ze najgorsze już za mną!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl