BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854521 przez mowmimama
Cześć :)

ja znowu z pracy piszę :) dzisiaj i jutro będę siedzieć i zamulać przed monitorem :)

usiacieszę się, że wizyta udana :) i że w dalszym ciągu jest to dziewczynka :P ja jeszcze w zimowej chodzę...choć też mi nieraz za gorąco jest. A w skórce to za zimno mi jest, tym bardziej z rana jak do pracy idę. Więc też sobie jeszcze z tym problemem nie poradziłam ;p

selaojeje to ja trzymam kciuki za Ciebie! ja miałam też za niskie przez kilka miesięcy, ale teraz jest już w normie.

Paradiseja czuje się jakbym była bardziej zmęczona, ale wydaje mi się że przez natłok obowiązków;p wczoraj też miałam odpocząć, a mój wybył na skłosza i posprzątałąm całe mieszkanie, ja nie wiem chyba uwielbiam sprzątać:P

A z tym przeziębieniem to jakoś delikatnie sobie radzę, ból gardła nawet mi minął, teraz mam "lekki" katar, ale dobrze się czuje, więc chyba przechodzi:)

OlgosAmigosto nie dużo waży Twoje maleństwo, ja wczoraj byłam na wizycie i moje waży 1 300 :) ja tu komuś już pisałąm o żelazie, i o jedzeniu burakach. Od stycznia jem prawie codziennie buraki i żelazo ładnie się podniosło i nie muszę już brać tabletek ;D

Danusia ale śliczne zdjęcie!!:)

nati.olsztyncieszę się, że jesteś już w domu, tylko pamiętaj żeby się nie przemęczać!:)

chyba zrobię sobie teraz listę zakupów na wyprawkę, póki mam czas ...5 godzin nic nie robienia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854584 przez patka89
U Nas we Wrocławiu to tak już cieplutko,ze Ja już w kurtce wiatrówce śmigam :)
Chodź dziś rano jak szłam na badanie krwi ubrałam sobie kurtkę zimową bo za oknem nie wyglądało zbyt ciekawie ale ogólnie pogoda daje rady,byle w maju było cieplutko bo ,już mam dla małej uszykowany specialny strój i kurteczkę na wyjście ze szpitala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854646 przez sela
Hej Dziewczyny jestm juz z wami byłam w szpitalu na szczeście okazało sie ze lekarze narobili mi tylko stresu i chyba sie nie znaja,zelazo zaczeło spadac z Marcelkiem wszystko ok.Przeżyłam horror tak strasznie sie bałam o moje maleństw.Dobrze że juz wszystko sie wyjasniło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854685 przez patka89
Dobrze,że to tylko fałszywy alarm :)
Ja choruje od małego na nerki (mam kamice nerkowa) i w moczu mam ciągle podwyższone leukocyty. Mój Lekarz wypisywał mi różne leki które można brać w ciąży ale jakoś nie chcą ustąpić :( powiedział,że jak już nic nie da rady to będzie trzeba odwiedzić szpital:( Az się boje jutrzejszej wizyty kontrolnej :( Niestety nerki są dość istotne i to jest ten cały problem bo tak reszta wyników jest w zupełności ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854725 przez sela
patka89-Kochana trzymam za ciebie kciuki bowiem jaki to stres ale miejmy ndzieje ze bedzie dobrze i szpital cie ominie daj zanc po jutrzejszej wizycie jak tam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854730 przez Uśmiechnięta86
Hejka dziewczyny-
Eh w pracy mam taki sajgon że nie mam na nic siły i jak przychodzę do domu to padam i leżę aż usnę;/

Oj męczy mnie pracowanie;/ a tu jeszcze miesiąc trzebaby wytrzymać...eh dopiero w 36 tygodniu odpuszczę sobie pracę...
Czyli jeszcze niecałe 5 tygodni.

Sylwia- Ja też mam niestety cukrzyce ciążową;/
Było spoko a teraz mi cukry szaleją...Badam 4 razy i jeśli mam jakiś objaw to też.
Dziś po śniadaniu miałam wynik po dwóch godzinach 47 ;/
wczoraj przed objadem to prawie zemdlałam a po sporym obiedzie zbadałam i 100 miałam/czyli dobry.Na początku męczyły mnie wysokie cukry a teraz jak przeszłam na dietę to wystarczy słodki jogurt i po godzienie mam hipoglikemie(za mały cukier))
Jestem dietetykiem więc walczę dietą ale muszę jeść idealnie żeby grało wszystko...
Dodatkowy stres tylko z tym cukrem. W nocy jak wstaje siku -też badam;/
mocz morfologia wciąż odstają od normy tragedii nie ma ale rewelacji też nie;/

Twardnieje mi brzuch -dziwne, ciężkie i nieprzyjemne ale bez bólu...
nati-super że już w domku jesteś.
U mnie skóra daje radę ale swędzi więc nie wiem jak długo jeszcze wytrzyma;/

Duszno mi i nie mam czym oddychać;p (ja mam astmę bo miałam dwa lata temu dwustronne zapalenie płuc 3 miesiące, więc pewnie się nasiliła od ciąży czy coś)W pracy ciężko mi oddychać, po schodach wejść to niemal maraton:p:o

Witam nowe mamy majowe:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854816 przez Paradise1982
Oto nasza uzupelniona tabelka :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855004 przez nesia84
Cześć,
Melduję że wyniki są dobre, kamień z serca, wczoraj było badanie serduszka i też wszystko w porzadku. Zaczynam ostro przybierać na wadzę od ostatniej wizyty - 3 tygodnie temu 1,5kg, aż strach się bać co będzie potem.
Dziewczyny zapomniałam Wam powiedzieć że piękne macie brzuszki i talenty w robieniu czapeczek:) Przepraszam że nie wypisuje Waszych imion, ale mam duże zaległości w pisaniu i czytaniu i nie chce czegoś pomieszać. W ciązy mam straszną sklerozę, ale podobno to normalne.
Właśnie uciekam z L4 do pracy a poźniej biorę się za sprzatanko.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855040 przez moniaW
cześć dziewczyny ja też jestem już po wizycie i mam mieszane uczucia...
zapytałam mojego durnego lekarza czy na pewno będzie dziewczynka a ten do mnie że to nie jest takie proste z tym określeniem płci i że musimy się jeszcze wstrzymać.tak mi ciśnienie podniósł że masakra :angry:
jak poszłam z mężem to bez wahania powiedział że będzie córka a jak idę sama to nic się nie mogę od niego dowiedzieć.chyba do porodu się nie dowiem co urodzę na 100% :(

w poniedziałek muszę oddać krew i mocz,żeby sprawdzić czy mam dobry poziom magnezu i żelaza.a następna wizyta już 24 marca.

dzisiaj zapowiada się kolejny piękny dzień więc zaraz wstawiam kolejne pranie z ubrankami :) i wracam do prasowania.już dwa razy spiekłam rękę na żelazku ale walczę z nimi dzielnie i na szczęście już dużo mi nie zostało :)

w niedziele ma sypać śnieg więc zimowe kurtki jeszcze się nadadzą,ja niestety już w żadną się nie mieszczę i prawdopodobnie będę siedzieć w domu do ocieplenia :)

aha i na koniec jeśli zamawiacie coś do wyprawki na allegro to unikajcie sprzedającego Myszka-Sklep.ja czekam na kuriera od 2 tygodni i nic nie przychodzi na maile też nie odpisują więc pomału tracę nadzieję że moje zakupy przyjdą do domu :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855148 przez marcynia
Hej...
Bylam wczoraj na tym usg co mi lekarz zalecil. Maly dalej malo wazy bo 1900 i kazal mi badac przeplywy jego krwi zylnej.... nie wiem o co chodzi od niego sie cos dowiedziec to graniczy z cudem... 20tego mam dopiero wizyte u mojego prowadza evo to dowiem sie wiecej..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855245 przez mowmimama
sela cieszę się, że jednak się wszystko wyjaśniło :)

niesia84cieszę się, że z wynikami wszystko w porządku i z serduszkiem :)

marcynia szkoda że nic Ci nie wyjaśnił ...:(

A ja we wtorek byłam ze swoim na wizycie!:) widzieliśmy maluszka, pięknie się pokazywał, chyba dla tatusia to zrobił, co go nie widział 2 miesiące :) nasz maluszek nadal jest chłopcem :P Waży 1 300 :) mieści się w normie :) ja ważę już prawie 61 kg, czyli prawie 6 na plusie ;D cały czas czuję się dobrze!:) brak dolegliwości :) no nic nie ma co gadać, pochwalę się zdjęciem!:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855269 przez biedroneczka39
paradise wpisz mi termin do tabelki : 30 maja :woohoo:
mowmimama słodkie zdjęcie :silly:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855317 przez oleczka331
Witam wszytskich jak tu milusio jest nawet sie nie spodziewalam:)
jestem juz po wizycie mała waży 1628g jest juz ułożona główką w dół chociaz reszte ciała ma podobno w dziwnej pozycji(niewiem co Pani dr chciala przez to powiedzieć ale miała sporo pacjentów i chyba sie spieszyła) ktg książkowe tak to ujeła no i niestety musiałam dostac wczoraj zastrzyk z immoglubiną bo mam ujemną grupę krwi pocieszenie ze w pośladek i nie bolał ale dziś boli mnie całe podbrzusze i mam nadzieje ze to nie ma z tym nic wspólnego.Teraz moje wizyty są ustalone na co tydzień (hmm dosc czesto ale może to i dobrze) niby co tydzień ktg co dwa badanie.
Wozek zamowiony:) hura :laugh:
widzialam tabelkę i jestem w niej wpisana no więc imię mojej coreczki to Bianka moj rok 1984 miejscowosc Krefeld Niemcy ciąża 1.

dziewczyny wy to sie doczekac porodu nie mozecie kurcze a ja to mam stresik jakos mi sie nie spieszy tak bardzo... ;) chociaz ciekawa jestem jaka ona jest :unsure:

ale macie piekne zdjęcia na moim nic nie widać :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855349 przez nesia84
mowmimama - dziekować dziekować:) byle nie zapeszać.
Duża masz dzidzie!
Powiem Ci że sąsiadka mojej mamy dowiedziała się, że będzie dziewczynka od lekarza i w szpitalu, wiec kupila rozowe ciuszki i oczywiście jak to przykładna mama przygotowała wszystko,poprała itd a tu zonk bo sie chlopczyk urodził. Takich super fachowców mamy!!!
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855353 przez oleczka331
nie jestem pewna czy to do mnie duża? 1628gram to duza bo juz niewiem? Pani dr mowi ze mala powinna teraz przybrac a mamusia juz nie ;)
na internecie pisza ze w tym tygodniu to nie za duzo ze w sam raz ale ja juz niewiem teraz to sie pogubilam :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl