BezpiecznaCiaza112023

Majówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #853698 przez Paradise1982
Ciesze sie, ze u Was w porzadku Olgos! :)

W Anglii sa tylko dwa USG, wiec ja nie wiem ile wazy czy mierzy moja niunia, ale tez czujemy sie dobrze, i ponoc jest ulozona glowa w dol. Tyle, ze zmeczona jestem bardziej, niz zazwyczaj, ech...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853711 przez OlgosAmigos
Paradise ja teraz zaczęłam się szybciej męczyć...taka ociezala się czuję,a po każdym posilku bym spała...Ale to chyba normalne...przynajmniej tak sobie tłumaczę ;)
USG są u nas chyba trzy ale poprosiłam dzis moja ginekolożkę i dała się namówić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853737 przez danusia87
Hej Mamusie

ja dzisiaj miałam na 9:30 USG serduszka! I na szczęscie wszystko w jak najlepszym porządku ... jutro mam gina wiec dwiem się więcej o moim maleństwie pewnie ile waży już i w ogóle... w Klinice zasugerowali tylko że mały jest tak duży jak na co najmniej 32TC :) a tu dopiero 30 :) zobaczymy jutro o 16:30 :)

Teraz zmykam spać bo padam już dzisiaj ze zmeczenia!!!



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853913 przez biedroneczka39
Olgos I danusia fajnie że u Was wszystko dobrze.
nati jak nocka ?
sela czy Ty już w szpitalu?
paradise oj też jestem zmęczona. Zabrałam się za wiosenne porządki I robię wszystko na raty. Na razie tylko kuchnia zrobiona. A gdzie tu reszta? Na szczęście mój A pomaga mi sprzątać. Dziś on zabiera się za ogród bo zamówiłam komplet ogrodowy bo wiosennie jest. Ja dziś trochę zajmę się salonem. Na 16 mam położną.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #853975 przez danusia87
Hej Mamusie

Ja dzisiaj mam wizytę u gina na 16:30 zobaczymy jaki maly juz jest duży także odezwę się po ;)



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854079 przez oleczka331
witam jestem tu nowa i w sumie pierwszy raz na forum zobaczymy jak mi pojdzie termin mam na 16 maj spodziewamy sie coreczki mieszkamy w niemczech jutro mam kontrole mam nadzieje ze wszytsko ok i ze dowiem sie ile wazy mala . :laugh: nie wiem tylko czy wlasnie teraz zrobia mi te 3 usg czy nastepnym razem:)
ciekaw jestem jak wam idzie jak sie czujecie? czy macie juz wszystko? ja wlasnie zabieram sie za kupno wozka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854155 przez danusia87
oleczka witaj ;) milo nam Cie tu gościć ;) ja mieszkam w Austrii ;)

Ja właśnie czekam na swoja wizytę zobaczymy co lekarz powie na moje silne skurcze i bóle podbrzusza. .. no nic nie będę gdybac tylko pozekam na swoją kolej...



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854163 przez nati.olsztyn
Witaj oleczka :-)

Danusia Czekamy na wieści!!!


Ja już w domku! Hurra!!!:-) Coprawda póki co u rodziców, ale mam już swojego Cudownego Synka!!!:-) Poryczałam się jak siostra przyjechała z nim po mnie do szpitala! Boskie uczucie!:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854192 przez patka89
Cześć.
Ja także mam termin na maj :)
Z niecierpliwością już odliczam kiedy moja malutka się urodzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854209 przez OlgosAmigos
Witam nowe Mamusie :)

Oleczka- my właśnie zamowilismy wózek, ale ciekawe na kiedy będzie :laugh: jeszcze tylko jakieś drobiazgi zostały do kupienia...

Nati-fajnie że już jesteś w domu :) no i że masz już syneczka!on na pewno też za Tobą tesknil :) a w ogóle jak się teraz czujesz?

Danusia- no i jak tam po wizycie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854256 przez danusia87
Hej Mamusie

Wcześniej nie mialam czasu wejsc napisać ale teraz chwile mam...
Po lekarzu wszystko jest ok! Wszystko szczelnie pozamykane :)

A tu przesylam Naszego Marcelka 1500gr szczęścia ♡♡♡♡♡♡



Mama Aniołka Hannah [*] 3czerwiec 2013
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854260 przez Paradise1982
Hej dziewczyny,

witam nowe mamusie :)

ale mialam intensywny dzien, uffff!!! Caly dzien albo sprzatalam, albo gotowalam, albo pralam i prasowalam. Ciuszki dla Victorii sa gotowe :)
Porobilam troche w ogrodzie, potem posprzatalam caly dom i pozmywalam podlogi, ufff....!

Danusia - oj jak ja sie ciesze na Twoje wiadomosci o serduszku :) Ale super fotka! Zazdroszcze! :*

Biedroneczka - gdzie zamowilas komplet ogrodowy, bo ja sie zdecydowac nie moge :( Jak bylo u poloznej?

Oleczka331 - gratuluje coreczki :) Ja czuje sie dobrze, poza tym, ze mnie bola biodra. Mam w sumie prawie wszystko, wozek sklep przywiezie w poniedzialek, juz sie nie moge doczekac :)

Nati - bardzo sie ciesze kochana, ze Cie juz wypuscili, hurra!!! Widzisz, ja dopiero zostane mama i jeszcze nie potrafie sobie wyobrazic tego rodzaju milosci :)

Patka89 - ja tez odliczam i sie nie moge doczekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854412 przez biedroneczka39
Witam nowe mamuśki :kiss:
danusia śliczne maleństwo :)
nati cieszę się że już wyszłaś I jesteś szczęśliwa.
paradise kochana ja kupiłam zestaw ogrodowy na ebay. Zapłaciłam 67£ razem z przesyłką za stół z parasolem I cztery krzesła :blink: Koleżanka ma taki sam I jest zadowolona więc zgapiłam :silly:
Po wizycie u położnej wszystko ok. Pobrali mi dwie probówki krwi, zmierzyli I pomacali brzuch, posłuchali serduszka Julci. Mam też rwę kulszową 3 tydzień więc umówiła mnie do fizjoterapeuty. Martwi mnie tylko że następna wizyta dopiero 23 kwietnia czyli w 34 tygodniu. Może wszystko jest na tyle dobrze że nie chcą mnie oglądać :S
Ja też się zabieram za dalsze sprzątanie dziś. Porządki wiosenne trzeba robić. Póki co na razie po porządkach kuchnia I ogród. W sobotę w planach remont u córek. Malowanie pokoju I kładzenie paneli. Trzeba się uwijać żeby wszystko było zrobione przed porodem.
Miłego dnia dziewczyny I piszcie częściej bo smutno tutaj.


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854473 przez nesia84
Cześć dziewczyny,
Znów troszkę czasu upłynęło od mojego ostatniego postu….Kilka dni temu pisałam do Was i wcieło mi cały tekst,tak się wkurzyłam że opadłam z sił żeby pisać od nowa. U mnie troszke się dzieje. Po kłótniach z mężulkiem wynegocjowałam w koncu remont w domeczku. Mam coraz wieksze problemy z kręgosłupem i opoznienie remontu o miesiąc mogłoby niekorzystnie wpłynąć na moje zdrowie, a do tego stres czy wszystko uda się zrobic. Maż ma wiele na głowie: praca i studia, ale nie ma co zostawiać wszystko na ostatnią chwile, 6 lat temu nie zdązyliśmy, urodziałam o prawie miesiąc za wczesnie, naszczescie najbliżsi mnie wyreczyli w sprzatania :) Co do obecnego remontu - prawie się udalo!!, salon i sypialnia pomalowana, sufit w lazience tez bo od ostatniego remontu zalatywał na szary kolor, został jeszcze pokój dziecięcy, a dokładnie 1 ściana! I oczywiście kupa sprzątania, prania i prasowania, ale to już wszystko powolutku, każdego dnia po trochę. Wczoraj przesadziałam ze sprzątaniem i do dziś odczuwam skutki, zakwasy i oczywiście kręgosłup. Dziś mam wizyte u ginka, zobacze co mi powie na wyniki, mam niby cukier podwyższony, ale nie wiem czy o bardzo duzo czy tylko minimalnie. Po za tym po prawie 2 tygodniach przeszlo mi okropne przeziębienie. Pozostały jednak nieregularne skurcze Powoli zaczynam kompletować wyprawkę dla małego, dużo rzeczy kupuje przez Internet w ten sposób zaoszczędzam czas i siły. Brzuch mnie w dół ciągnie jak za długo chodze i oczywiście ciagle musze do toalety.
Życzę Wam udanego słonecznego dzionka :) Dam znać co z wynikami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854479 przez Gosia27
Witajcie moje kochane
Na poczatku dzień dobry nowym mamusiom :kiss:
Nati super że już jesteś w domu,staraj się leżeć i pachnieć!!!!
Danusia cieszę się bardzo, że Marcelokowe serducho zdrowe. Mały słodki :kiss:

My u mojej mamci na wsi. Wczoraj byliśmy na basenie. Przez godzinnę regularnie pływałam i wiecie co byłam i jestem z siebie mega zadowolona. Ale na samym koncu zrobiło mi się słabo, głucho w uszach i spioł mi si ę brzuch,dosyć boleśnie. Ledwo na nogach ustałam,mama była z mną,ratownik też podszedł ale podczas pływania cały czas czułąm małego więc byłam spokojna. Jutro już roczek naszej Zojeczki,ale czas leci. Więc szykuję wszytsko na urodzinki,mają przyjechacv teście. Także mam na głowie jeszcze zakupy,dekorację itd.
Uważajcie na siebie moje brzuchatki, całusy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl