BezpiecznaCiaza112023

Mamusie czerwcowe

10 lata 6 miesiąc temu #758760 przez Kocica
Czy są jakieś mamusiu z terminem na czerwiec?
Mam nadzieje ze trochę nas będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758792 przez Hania84
Wow juz są czerwcówki :) super :) ja jestem mamą czerwcową 2013 (mimo ze musiałam rodzić wcześniej bo w maju, ale termin miałam na 13 czerwca ) czerwiec to fajny miesiąc na rodzenie :)
Tak czekałam kiedy powstanie ten wątek :) na pewno niedługo pojawią się mamusie co mają termin na czerwiec 2014 :) życzę spokojnej ciąży i łatwych porodów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758794 przez Kocica
Oj oby było spokojnie bo na chwile obecna mam takie wahania nastrojów ze szkoda gadać..ze o mdlosciach nie wspomnę
A termin 06.06 wiec jeszcze długa droga przed nami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758798 przez Hania84
Kocica szybko zleci zobaczysz :lol: też tak myślałam że długa droga a to raz dwa poszło :) mdłości nie zazdroszczę...ja na szczęście nie miałam i do połowy ciąży było u mnie MEGA fajnie i spokojnie. Później przyszło ciśnienie i cukrzyca ciążowa...ale córka urodziła się zdrowiutka aczkolwiek drobniutka :) Masz przeczucia co będzie? Ja od początku ciąży czułam że dziewczynka i się nie pomyliłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758801 przez Kocica
Mi sie tez wydaje ze będzie dziewczynka :) choć mąż wolał by syna jak to facet..
Okropnie ciągnie mnie do słodkiego.. Wiem ze to nie reguła ale moja mama tez tak miała ze mną i siostra.. :)
A jak to było u Ciebie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758808 przez Hania84
Też mnie ciągnęło do słodkiego (zresztą do tego to zawsze mnie ciągnęło :lol:)...i ogórków słodko kwaśnych haha :lol: a tak poza tym żadnych innych zachcianek :)
Tak jak piszesz to nie reguła że słodkie to dziewczynka :)
Ogólnie fajnie wspominam okres ciąży i cieszę się bardzo z mojego majowo-czerwcowego skarba :) Chciałabym jeszcze jedno dzieciątko ale tak za 4-5 lat :)
A wizytę u lekarza już miałaś? ja pamiętam że pierwszą miałam 18 października i od razu założyła mi pani książeczkę bo to 7 tydzień był i serducho ładnie biło :)
a o ciąży dowiedziałam sie 8 października z testu ciążowego :lol:
Teraz córce założyłam album z opisami od testu ciążowego po USG i mój brzuch aż jak na razie do teraz...bedzie miała fajną pamiątkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758812 przez Kocica
Ja tez mam nadzieje ze potem będzie lepiej :laugh: choć najniżej jak nie mam zajęcia i myśle o ciazy i od mega euforii po jakieś czarne wizje..a do lekarza idę w czwartek :) strasznie sie boje bo to pierwsza ciaza i nie wiem czego sie spodziewać...i moj mąż chce iść ze mną ale nie wiem czy to dobry pomysł..
I oczywiście cieszę sie na czerwiec bo będzie juz ładnie i ciepło w sam raz na nowego członka rodziny :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758816 przez Hania84
Kocica niech idzie z Tobą, niech uczestniczy we wszystkim, nawet w późniejszych zakupach dla dzieciątka :) to fajnie scala całą Waszą trójkę wtedy :)
Powodzenia i niech te dolegliwości szybko miną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758821 przez Kocica
Dzięki za radę Hania84 zwłaszcza ze bardzo chce iść ze mną :) a ja nie wiedziałam czy to dobry pomysł..
A najsmieszniejsze w dolegliwościach jest to ze sie zaczynaja jak odpoczywam :laugh: w pracy za wyjątkiem ciągłego biegania do ubikacji nic mi nie jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758852 przez gosia28
Kocica gratuluję i życzę spokojnej ciąży,

z pewnością szybko wątek się rozrośnie i dołączą do Ciebie pozostałe dziewczyny, które pewnie jeszcze nie wiedzą, że w ciąży są ;)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758856 przez Kocica
Hehe pewnie tak :laugh:
Ja w sumie sie dość szybko sie domyslilam ze moje zle samopoczucie to nie grypa :)
I mam nadzieje ze lekarz to tylko potwierdzi i bedziemy mogli sie pochwalić najbliższym :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758894 przez Marta1985
Kocica trzymam kciuki za wizytę :-) i życzę bezproblemowej ciąży :-)

Ja tak jak Hania jestem tegoroczną majowo-czerwcową mamą (termin 8 czerwiec, a poród 24 maja). Mam synka Bartusia :-)

Mężulka weź na wizytę to naprawdę ważne i scala :-) Mój Mąż ze mną chodził na każda wizytę ale do gabinetu wchodził jedynie jak miałam usg genetyczne i połówkowe - no i oczywiście był przy porodzie mimo że na początku stanowczo był temu przeciwny :-)

Trzymam kciuki żeby było Was tu jak najwięcej i żebyście były dla siebie wsparciem i mogły na siebie liczyć jak czerwcówki 2013 :-)

I oczywiście chętnie służymy doświadczeniem :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758945 przez Kocica
Po takiej zachecie to na pewno pójdziemy razem :laugh: W końcu niech tez sie wykaże hehe
Zreszta będzie mógł sie sam wy ufać wszystkiego lekarza :)
W czwartek pierwsza wizyta i jakos tak nerwa mam..choć po okaże sie ze zupełnie nie potrzebnie :laugh:
A jak sie czerwcowe dzieciaczki chowają :laugh: ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #758948 przez Hania84
Kocica nic się nie bój :) bedzie dobrze :)
Moja Lencia od 45min. śpi od 2 dni zasypia sama w łożeczku (zawsze spała w swoim łożeczku, ale zasypiała poza nim) bo do przed wczoraj to wieczorami zasypiała na rękach lulana a w dzień u nas w łóżku też lulana...a teraz bez tego i jestem z niej dumna :) Oby tak dalej :) A tak poza tym wszystko okej , córa jest już po dwóch szczepieniach jak na razie zdrowa a od urodzenia jest na MM :) i mam nadzieję że zdrowie jej nie opuści szczególnie teraz jak jesień za pasem :) Czasem ma swoje histerie...ale jak to dziecko ...a my mamy musimy to przetrzymać ;)
Dodam tylko, że mój też był przy porodzie...wspominam to bardzo fajnie mimo że miałam dłuuuugi poród...ale bardzo mi pomagał i mnie wspierał :) podawał wodę, masował, trzymał za rękę i po wszystkim oboje cieszymy się że byliśmy wtedy razem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #758975 przez Agusia83
Musiałam tu przyjsc,jak sie dowiedziałam o tym wątku...wszystko z sentymentu.
Jestem mama wrześniową 2011 i czerwcowa2013.
Kocica życzę spokojnych szczęśliwych 9miesiecy...i tak jak dziewczyny piszą...jeśli maz chce sie angazowac,nie zabraniaj mu...w końcu ten cud,co nosisz pod sercem to też jego dzieło :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl