BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #854995 przez marzena25
Ewa1001 no my tez objechaliśmy wszystkie sklepy meblowe ale moje miasto jest małe i nie ma za dużego wyboru a nie chce też takich typowo niemowlęcych czy takich typowo dla małej dziewczynki z wstawkami z różu czy jakimiś takimi zdobieniami. Znaleźliśmy z firmy FORTE fajne jest tam szafa, komoda, regał biurko do tego na przyszłości łóżko i komoda z przewijakiem.
A jeszcze chciałam się ciebie zapytać bo skończyłaś jaki i ja 24 tydzień, liczysz ruch dziecka ?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #854998 przez Agnilla
dzien dobry, cofnelam sie 5 str kogo widzialam to w tabelce uzupełniłam :)
my wstepnie zamowilismy szafe dla malej, takiego komandora pod wymiar, tak jak Marzena, raczej szafa uniwersalna na lata, zadnych akcentow dziciecych, a ze ja mam wszystkie meble biale to i mala bedzie szafe miala biala ;)
dzis idziemy na 16:45 do ginka, przyspieszylam wizyte zeby zobaczyc tego malego smroda, ktory mnie codziennie o 6 budzi :) potem on sobie zasypia a ja sie mecze ;)
Aga ale brzuszek ladny, choc mij taki nie jest, mi chyba te kg rozlały sie po całym ciele.
miłego dnia laski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855000 przez margollka
czesc dziewczyny ja sie niestety melduje ze szpitala. Jestem tu od wczoraj poznym wieczorem z rozwarciem na 2cm, czekam na wyniki i miejmy nadzieje ze nie mam zadnej infekcji i beda mogli zalozyc mi szew...nie moge nawet do wc wstawac, tylko lozko...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855006 przez Agnilla
margo :kiss: trzymamy wszystkie mocno kciuki! :kiss:
a jak to wyszło, że Ci się rozwarcie zrobiło :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855027 przez margollka
w sr wieczorem zauwazylam zmiany sluzu... normalnie byl gesty bialawo-kremowy a stal sie wodnisty i przezroczysty, wczoraj wieczorem zrobil sie rozowawy i wtedy zadzwonilam do szpitala po konsultacje bo nie wiedzialam czy powiinam jechac tam od razu czy poczekac do rana i pojsc do lekarza(nie mialam zadych bolow). Polozna z ktora rozmawialalam przez tel kazala mi przujechac do szpitala i wtedy jak mnie zbadali okazalo sie ze jest rozwarcie. Lekarz powiedzial ze jest zdziwiony bo nie mialam bolow i oni podejrzewali ze to moze tylko infekcja no ale i tak czsem bywa. Dali mi od razu zastrzyk sterydowy na przyspieszenie rozwoju pluc dziecka na wypadek przedwczesnego porodu, za kilka godz zrobia nastepny... czekam na wyniki moczu i wymazu zeby spr czy nie ma infekcji, jesli nire ma to zaloza mi szwy...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855042 przez Cania
Agnieszka_H prześliczny brzusio :) i sukienka super :) ja tez postaram się wrzucić swoje zdjecie, bo od poprzedniego już brzuszek tez większy.

margolka, trzymaj się tam! dobrze ze pojechalas, na pewno wszystko będzie w porządku. Mam nadzieje ze nie dojdzie do przedwczesnego porodu, na szczęście 24 tydz to już jest taki okres, ze rokuje, ale oby nie było takiej potrzeby. Pojechalas na czas i wszystko będzie dobrze :) Jestem tego bardziej niż pewna! Twojemu maleństwu dobrze jest w brzuszku, po co ma się spieszyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855045 przez wiolcia1004
Margolka 3maj sie !!!!!!!!!!!!!!!! a powiedzieli co było powodem tego rozwarcia???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855062 przez Magdalen
Witam!
Agniaszka jaaaki brzuuchool wielki ;D śliczny;)
Margolka trzymaj sie ! I nie daj wyleżć malenstwu za wczesnie ;D nogi na krzyz i tak caly czas ;) a tak na powaznie to juz nie zarty .. Eh ja to bym na Twoim miejscu sie chyba zaryczala ze strachu O Ninke ..;(
a rozwarcie ... no wlasnie skad?? Chyba sie nie oszczedzałas... :( trzymajcie sie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855064 przez gabi28
Margolka,wszystko będzie dobrze,my tu wszystkie trzymamy kciuki za Ciebie... pisz nam na bierząco co i jak.

Agni,wczoraj czekałam nieciewrpliwie na wieści od Faerii a dzisiaj będę czekać na wieści od Ciebie.

Aga śliczny brzuszek :) mamusia w sukieneczkach chodzi-zadroszcze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855081 przez margollka
powiedzieli ze nie ma na to jednoznacznej przyczyny i nie sa w stanie powiedziec na tym etapie od czego to, czsami tak sie zdarza i niekoniecznie musialysmy cos zle zrobic a wierzcie mi ze sie oszczedzalam, zero dzwigania nawet najlzejszych zakupow, S tez wiekszosc rzeczy robil w domu ja te najlzejsze jak zmywanie naczyn itd...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855085 przez Cania
jeszcze ja melduję się z wiosennym brzuszkiem :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855093 przez Magdalen
Margolka bedzie dobrze ;D
Cania Brzusio jak sie patrzy ;D sliczny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855094 przez elmirka_20
Margolka, nie wiem czy to bedzie dla Ciebie pewnym pocieszem, ale od 8 tygodnia ciązy mam rozwarcia 2 cm. Nie wiem czy Ty miałaś wcześniej mniej i stąd te obawy lekarzy... Ja mam cały czas 2 cm, moja mama miała 1 cm - nie wiem czy taki mój urok czy tak od ciąży ...
Trzymajcie się z dzieciątkiem ciepło i bądź dobrej myśli, żeby nie stresowac ani siebie, ani maleństwa.
Cokolwiek się dzieje, zareagowałaś bardzo szybko i tak jak Agni - jestem pewna, że będzie z Wami wszystko dobrze :) Główka do góry! :)

Buziaki ogromne! ;***

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855109 przez margollka
wlasnie ja sie ciesze ze jestem pod fachowa opieka, chodza tu w okol mnie non-stop robia badania itd...wierze ze bedzie dobrze! musi byc!!!

PS. oczywiscie chce zeby dzidzius zostal w brzuszku jak najdluzej ale pocieszam sie tym ze moja siostra sie ur w 1 tyg 7 m-ca i jest calkowicie zdrowa, a to bylo 25 lat temu kiedy technika jeszcze nie byla az tak rozwinieta...

bedzie dobrze, tej opcji sie trzymam!!!

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855121 przez Cania
margollka innej opcji nie ma jak tylko ta, ze będzie dobrze :) jesteście w dobrych rekach! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl