BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #855373 przez Agnilla
Gabi, wyslalam....czekam na tort ;) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855392 przez Ewa1001
Listę wyprawkową znalazłam fajną w necie.
Spróbuję ją załączyć, mam nadzieję, że się uda.

No i się nie udaje. Mam ją w pdfie i nie mogę załączyć. Ściągnęłam ze strony
abc-bobasa.pl/content/7-wyprawka-dla-noworodka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855412 przez marzena25
Jestem dziewczyny i ja meble zmówione, w bieli z dodatkami w kolorze naturalnego drewna , firanka też zamówiona, coś w tym stylu www.tendina.pl/pl/p/Firanka-gotowa-ANNA-...-cm-kolor-bialy/9959

Jeszcze obskoczyłam sklep medyczny i aptekę i kupiłam podpaski te takie duże z bella mama i majtki siateczkowe i krem na brodawki i na odparzenia bepanten i spray do po pępka i dla siebie to większość rzeczy tez już mam ale muszę dokupić chyba szlafrok cienki bo mam tylko taki troszkę grubszy. Także został mi wózek mam już upatrzony i łóżeczko i cała ta reszta do spania uff
Wczoraj w rossmanie kupiłam jeszcze chusteczki do pupy fajana promocja była z haggies 3 pak za 15 zł podobno są dobre polecając je mamy na necie chociaż nie wszytskie bo podobno źle się wyciągają ,ale maja fajny skład i mają nie podrażniać pupy ( bo to oto chodzi głównie) są aloesem i witaminą E :laugh:

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855472 przez Cania
Marzena25 Wow! Szalejesz! Ja dzisvtylko rozlozylam wszystkie ubranka i posegregowalam rozmiarami i rodzajami, takze chyba ciuszkow az do roku mam wystarczajsco :) oprocz tego tylko wozek... Masakra jak czytam co Wy juz nakupilyscie :D ale chyba bede sobie dawkowac przyjemnosc i wydatki :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855514 przez Agnilla
dziewczynki melduje, ze u nas wszystko ok, odezwe sie niebawem! :) szyjka 46 mm, wiec lezenie plackiem odkladamy na 9 mc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855537 przez Cania
No to super, Agnilla :) w takim razie mozesz wstawac i spacerowac :) choc na pewno i tak kazali Ci sie oszczedzac. Ale przynajmniej nie musisz lezec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855559 przez staślubania
Hej:-) niesamowite i radosne jest to, że Agni już nie musisz leżeć plackiem:-) jaką moc mają nasze kciuki:-) teraz Margo za Ciebie będziemy je ściskać. Trzymajcie się kobietki. Jak mało ważne są te wszystkie drobiazgi, którzymi się martwimy w obliczu przedwczesnego porodu. Dbajcie o siebie:-) dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855619 przez gabi28
Agni..uff tak myślałam,że coś pokręcili z tą szyjką. Teraz odpoczywaj :)
Margo jak tam u Ciebie?

a ja dzisiaj przespałam całą noc-nic mnie nie bolało-oby coraz więcej takich nocy.
Miłego dnia.Jestem dzisiaj sama w domku i wynudze się jak mops,mam w planach ogarnięcie mieszkania i zrobienie placka,ale póki co to chęci brak :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855688 przez marzena25
Witajcie dziewczynki :)
Przede wszystkim Angila to superaśnie że wszystko ok :laugh:
U mnie pogoda beznadziejna wiatr i chyba będzie padało nie wystawiam nosa z domu :( .
Cania trochę szaleje ale chcę wykorzystać że mąż jeszcze jest w domu i mi pomoże zawiezie przywiezie chociaż ja mobilna jestem ale i wniesie i pomoże wybrać itd a teraz już 6 mies i po takich zakupach jestem zmęczona bolą mnie plecy i nogi dlatego nawet nie wyobrażam sobie latać po sklepach w 7 czy 8 miesiącu ten czas już chce poświecić na inne sprawy , czytanie poradnika, szkołę rodzenia i ogólnie psychiczne nastawianie się że to już a i po drodze mam jeszcze obronę mgr i egzaminy, więc muszę to wszytko ogarnąć jakoś

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855732 przez Agnilla
Dziękuję Wam za trzymanie kciuków! :kiss:
szyjka jak pisałam ma 46 mm, jest napisane, że ujścia lejkowatego nie stwierdza się, cokolwiek by to miało znaczyć ;)
Pola waży 766 g :ohmy: nie za dużo? ;) a wszyscy mówią, że ja mały brzuch mam :P to wtedy złośnica mi w żebra wchodzi ;)
jak Cania pisała, leżeć nie muszę plackiem, ale oszczędzanie się wskazane. w sumie leżałam prawie 2 tyg bo i szpital i po więc bardzo opadłam z sił. dziś wybraliśmy się na małe zakupy, kupił mi mąż 3 świeczniki i od razu czuję się lepiej, teraz odpczywam ;)
z ta pogodą to jest jakaś tragedia, ja mieszkam w bloku to mi tak gwiżdże, że tragedia. myślałam, że mam gdzieś okno otwarte.
lece obejrzeć meble co pozamawiałyście :) ja tez ostatnie miesiące chce poswiecić sobie, takiemu relaksowi nieprzymuszonemu ;)
Gabi, ja juz kawe pilam a tu kurde gdzie tort? ;) ide dzis d moich siostrzencow blizniakow na ur, tam cos podjem ;)
mwalak, witamy Tymona, juz go wrzucam do tabelki :)
Margo, trzymaj sie tam mocno, wszystko na pewno bedzie dobrz! :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855738 przez Cania
marzena25 rozumiem, pewnie ze lepiej mieć wszystko ogarnięte poki maz bliziutko i pomoze :) ja się dopiero szykuje, może wlasnie dlatego, ze wlasciwie od niedawna mam meza przy sobie caly czas :) wiec troszkę odwrotnie :) i do tego egzaminy i magisterka, uf... trzymam kciuki! jak dobrze mieć takie rzeczy za sobą heh... nie obrona i egzaminy były straszne, ale samo pisanie pracy :) później to już tylko formalność, mowie Ci :)

Agni, ooo jakie słoneczko sliczne! :) dobrze ze wszystko jest w porządku :)

u mnie tez mokro i gwizda... paskudnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855752 przez gabi28
Agni,jaka Pola fajna :)
obiecuje tort będzie.. tylko leń siedzi we mnie,ale już wstaje i idę sprzątać łazienke,później reszta mieszkania i tort-na szczęscie szybko się robi.. na podwieczorek będziesz mieć.

Ok,załączam jakąs muzyke i wkładam rekawiczki i sprzątam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #855774 przez Agnieszka_H
Aaaaaa dziękuje kobitki ślicznie:)

Ja wczoraj byłam na wizycie kontrolnej i z małym wszystko wporzadku a więc spokojniejsze jestem na kolejne trzy tygodnie:)

Tydzień mnie nie bedzie na forum a więc za dużo nie piszcie bo nie nadrobie:D
Wszystkim mamusia zdrowia życzę;)



Mama Aniołka~Józio 5.04.13
Mama Aniołka~12.08.13

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855820 przez Ewa1001
Cześć dziewczyny,
U mnie też strasznie mocno wieje. Słoneczko pokazuje się co jakiś czas i już nie pada ale wiatr jest przerażający.

Agni cieszę się, że z Tobą i Małą już wszystko w porządku :)

Martwię się o Margo, nic się nie odzywa...

Właśnie odebrałam wyniki mojej krzywej cukrowej. Niestety ale mam podwyższony cukier po wypiciu 75 g glukozy. Nie są to jakieś duże wahania, ale Pani w laboratorium powiedziała mi, że każde odejście od normy w ciąży trzeba traktować poważnie. POczytałam już o diecie, którą należy stosować podczas cukrzycy w ciąży, Wieczorem wybieram się na wielkie zakupy spożywcze. W poniedziałek mam wizytę u ginka, ciekawa jestem co powie.

A moje mebelki jeszcze nie są skręcone. Miałam nadzieję, że się nimi dzisiaj pochwalę, a tu klops. Mąż wrócił wczoraj z pracy około 19 i stwierdził, że nie ma już siły... Dzisiaj od samego rana znów jest w pracy... Jak mebelki będą gotowe to obiecuję, że wkleję zdjęcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #855842 przez marzena25
Kurcze ja w pon idę na to badanie krzywej cukrowej i się boje trochę ;)Ewa1001 ile czekałas na wyniki?

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl