BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 2 miesiąc temu #856348 przez gabi28
Marzena, ja jestem raczej pewna,że trzeba być na czczo. nie słyszałam aby dziewczyny szły na to badanie po śniadaniu.Jak tutaj u nas się nie dowiesz dokladnie to zapytaj na czerwcówkach.Tam Ci dziewczyny odpowiedzą. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #856351 przez Lyanka
Marzena25, mi lekarz mówił, że glukoze trzeba na czczo robić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856352 przez marzena25
ok dzieki dziewczyny , czyli od rana głodówka w takim razie idę coś zjeść jeszcze ;)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856401 przez jakasse
pisze z czerwcówek :) Wywołana przez gabi28 - na glukozie trzeba być na czczo :) Nie ma innej możliwości , badanie się robi 2 h , najpierw pobierają krew przed wypiciem glukozy, potem po. W zależności czy robicie 2 czy 3 pomiarowe ( 3 jest dokladniejsze, jesli 2 pomiarowe wyjdzie zle i tak wam karzą zrobić 3 pomiarowy) - po 1h pobierają krew i następnie po 2 h również :) Glukoze trzeba mieć swoją - 75 gram ( kupicie w aptece za 4-6 zł ) :) POZDRAWIAM :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856419 przez Cania
Hej, ja ide jutro i pytalam wczesniej o przygotowanie sie do badania, to powiedziano mi ze na czczo. Takze tu raczejnie mam watpliwosci. I zeby zarezerwowac sobie 2h.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856452 przez Cania
Dzien dobry :)

Siedze wlasnie po wypiciu kubka z glukoza. Nie bylo tak zle :) co do ewentualnej cytryny to pielegniarka ni powiedziala ze niektorzy lekarze sie na takie nadanie nie zgadzaja, inni dopuszczaja ale w przypadku wyniku na granicy kaza powtarzac. Ja sie podjelam bez, choc czuje sie jak po zjedzeniu sporego kawalka tortu bezowego :) ale mam towarzystwo, siedze i czekam z druga pania, ktora tez robi to badanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #856461 przez marzena25
Cania ja też właśnie wypiłam i siedzę, w sumie to nie jest złe też pijam bez cytryny ale na samym końcu już miałam odruch wymiotny ;)

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856465 przez Cania
Marzena25, U mnie az tak zle nie bylo :D ale najgorsze ze przez dwie godziny nawet napic sie wody nie pozwola... A smak w ustach zostal :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856477 przez Agnilla
wezcie mnie nie straszcie ;) ja pewnie pojde w przyszlym tyg na to badanie. głodne nie jestescie? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856484 przez Cania
Agnilla, ja jestem glodna... Mam kanapke w torebce i ze soba walcze :) :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856485 przez Agnilla
o kurde, to ciekawe jak ja tam wytrzymam ;) jak ja wstaje i od razu sniadanie jem :) a macie to 2- czy 3- wymiarowe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #856487 przez marzena25
Angila też jestem trochę głodna ale tragedii nie ma , jeszcze godzina mi została ta pierwsza nawet w miarę zleciała.teraz chyba tylko 3 wymiarowe robią 2 razy już mu pobierali krew na początku i po godzinie i jeszcze za godzinę raz

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856491 przez Agnilla
a musiałyści kupowac glukozę? wiecie, że moj gin dal mi skierowanie na to badanie płatne :ohmy: w piatek mam wizyte u nowego gina wiec zobacze co on da, bo wg mnie to jest obowiazkowe i nie powinnam placic ciulki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856519 przez jakasse
Agnilla badanie 2 pomiarowe koszt ok 12 zł, 3 pomiarowe ok 20 więc nie ma tragedii. Glukoze trzeba mieć swoją w większości placówek ale to też koszt ok 5 zł.

marzena25- robią też 2 pomiarowe, bo mnie pytala czy 2 czy 3 ale ja robilam prywatnie w DIAGNOSTYCE. pytałam dziewczyn u nas, też wybierały 3 pomiarowe ale jedna z nich również spytano jakie chcą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #856523 przez Cania
Agni 3wymiarowe. Nie wiem czy teraz robia inne. Ja chodze prywatnie do luxmedu, nie musialam dodatkowo kupowac swojej glukozy. Wyniki popoludniu/wieczorem w necie. Melduje ze kanapka w koncu zjedzona :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl