BezpiecznaCiaza112023

Lipcówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #856524 przez Magdalen
Heey ;D
Smaczna glukoza była kobity coo ?? :D mniaaam ;P ja tez mialam odruch wymiotny ;D wode i sok z cytryn mialam w butelkach ze soba i podpijalam co jakis czas bo inzaczej bym nie wytrzymala... ;)ja wszytskie badania krwi moczu czy inne robie odplatnie ;D ale na szczescie to nie sa kosmiczne pieniadze ;d za gluzkoze tez duzo nie placilam za te ochydstwo dlam 5 zl i za badanie 12 ;D wiec chyba zle nie jest ;D za krew place 8 i za mocz 8zl.

Ja juz po chorobie katar mi minimalny zostal ;D ale juz moge oddychac to jest fajnie ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856561 przez Agnilla
to ja zanim pojde zadzwonie do poradni gdzie mnie skierowal i zapytam jakie to badanie ile kosztuje i czy musze miec swoja glukoze :) mam na skierowaniu zaznaczone glukoza 75g cokolwiek to znaczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856562 przez marzena25
N ja też już jestem po zjadłam też drożdżówkę mało mi było słodkiego ;) :) za badanie zapłaciłam 21 zł+ glukoza jutro wyniki. Teraz odpoczywamy bo mi tyłek zesztywniał od siedzenia trzymajcie się kobitki

[link=http://www.suwaczki.com/] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856795 przez marta0488
jak ja robiłam w piątek to badane z krzywą cukrową to mi pani w laboratorium powiedziała ze nawet czystą wodą nie można popijać w ciągu tych 2 h bo to może zaburzyć wyniki....Mi po 20 minutach ten dziwny smak w ustach już minął, ale byłam taka głodna ze myślałam ze padne... Stwierdzam, że jestem mega "słodyczożercą" bo w tym czasie jak tam siedziałam to nawet na drożdzóweczkę bym się skusiła z głodu po tym cukrze :silly:
Właśnie odebrałam wyniki i wszystko w normie więc sie cieszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856858 przez Cania
Marta to super ze wyniki ok :) i ze po 20 minutach juz tego smaku nie czulas :D ja do tej pory jestem troche zmulona i mam awersje do slodyczy, takze dzis zadnych cukrow :p nawet kupilam zwykla mineralke zamiast soku, bo mam dosc slodkiego na jeden dzien :)

Tez mi mowili ze mozna popic polowa kubka wody, ale pozniej juz nic, ani gumy, ani wody ani nic, bo wynik moze byc juz niepoprawny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856887 przez Cania
Moje wyniki tez sa! Co prawda blizej gornej granicy (nie dziwne skoro wczoraj bylam u dziadka na imieninach) ale w normie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856918 przez kinngga87
Ja badanie z piciem glukozy mam przed sobą. Dziś odważyłam się i stanęłam na wadzę już 8 kg na plusie ;/

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=68710 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856943 przez Cania
Ja mam 7,5 kg na plusie... Gin mowi ze to jeszcze wzrost w normie, ale zasugerowala ze wartaloby przejsc na lekka diete, zeby pozniej nie bylo problemow na dalszym etapie ciazy. Takze sama nie wiem co myslec :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856953 przez gabi28
dobry wieczór..

Padam na twarz :) niby nic nie robiłam specjalnego,ale jakoś tak czuję się zmęczona.
Byłam dzisiaj u dentysty-aby mi wpisała ta konsultacje do karty ciąży i tak sobie z nią porozmawiałam.Powiedziała,że kobietom w ciązy dużo więcej przysługuje na NFZ niż normalnym osobom,więc się zapisałam na za tydzień-niech coś tam zrobi skoro nie musze płacić.:)

Byłam dzisiaj w ciucholandzie-wyszłam mega szczęśliwa :) kupiłam Olkowi ok 16 ciuszków w tym cudowne trzy pary spodni dżinsów kilka śpiochów,rampersów,body,sweterek i zapłaciłam 42 zł. :)już są wyprane-schną-ja uprasuję to zrobie fotkę. :) za tydzień też się wybiorę-bo w poniedziałki 50% przeceny.

zaraz chyba pójdę spać,bo oczy mi się zamykają.

Ja na glukozę pewnie w nastepny wtorek dostanę skierowanie,będzie to masakra,bo mam jak Agni,jak tylko wstanę to musze zjeść śniadanie.

ps..gdzie jest Maguśka? wyjechała w podróż poślubną??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857000 przez Ewa1001
Cześć :)
Ja dziś byłam na wizycie u gina.
Moje wyniki krzywej cukrowej przekraczały normę niewiele więc ginek kazał mi zrezygnować ze słodyczy, cukru i białego pieczywa. Powiedział, że to wystarczy bo norma jest tylko niewiele przekroczona :) Z jednej strony ucieszyłam się, że nie skierował mnie do przychodni diabetologicznej i wystarczy tylko lekka dieta, ale ja jestem po prostu uzależniona od słodyczy! Ciężko będzie bez nich wytrzymać...

Ale najważniejsze, że z Naszym Olusiem wszystko w porządku. Waży 836 g (chyba dużo!) i jest bardzo ruchliwy. Na wadze u ginka wyszło, że przytyłam 8 kg. Powiedział, że w normie ale, żeby dalej się pilnować. Czyli chyba trochę za dużo mi się przytyło...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857009 przez carmen12345
No to ja się nie mogę pochwalić, że udało mi się dzisiaj zrobić krzywą. :(
Zrobiłam 8 innych badań, ale na krzywą brakło mi energii..napewno nie wytrzymałabym tam po TAKIM pobraniu na czczo.

I tak ledwo dotarłam do domu,bo moja przychodnia zatrudniła nową panią w punkcie pobrań i ta cudowna nowa pani dłubała mi igłą w ręce dosyć mocno spanikowana, że nie może znaleźć żyły. Po pobraniu oznajmiła mi, że pobrała bardzo dużo krwi i wtedy podstawiła mi pełną strzykawę pod nos.
Skończyło się na tym, ze wylądowałam na leżance.. Ja niewiem, kogo oni zatrudniają.. :ohmy:
:dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857021 przez Cania
Ewa1001, czyli co do wagi uslyszalas dziś mniej więcej to, co ja :D :P Wiec musimy się pilnować.

carmen12345, na kogo Ty tam trafilas, masakra jakas... ja pobieranie krwi znosze dobrze, chyba ze wlasnie ktoś mi pokaze pelna probowke, albo jak leci przez igle, wtedy tez laduje na leżance. Dlatego zawsze się odwracam. Ale podsunąć komus pod nos? masakra :D Przeciez nie wszyscy znosza dobrze. Tym bardziej kiedy się komus wierci w zyle heh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #857042 przez Adel
Witajcie :)
Ja też jestem przed tym testem glukozowym....:( Jakoś tak niechętnie ale czego się nie robi dla Maleństwa :)
pozdrowionka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857055 przez Agnilla
Dzień dobry! :)
Gabi to kiedy idziemy na glukoze? :) bedziemy razem siedzialy i narzekały jakie to głodne nie jstesmy ;)
dziewczyny, mam nadzieje, ze nas tu wszystkie ciazowa cukrzyca ominie!
mi wczoraj tak dzien zlecial, mialam zalatwic sprawy i jechac do rodzicow, a zapchala sie rura w pionie i niestety wszystko wybijało nam prysznicem. musielismy wzywac hydraulikow, a jak oni juz konczyli to prad uciekl :P istna komedia :P dzis mam nadzieje, ze tak mocno nie wieje, ale za to pada :/
Gabi, co do lumpków, to ja niedaleko mam takiego, gdzie we wtorki jest wszystko po 1 zł. tam to jest dopiero nalot :) mysle, ze jak sie ogarne tu ze wszystkim i bedzie cieplej to tez tam pochodze :) zanim poznalam Pole to juz mialam tam kupiony rozowy i mietowy sweterek, miałam nosa ;)
Też sie zastanawiałam co z Madzia, czy gdzies na Bahamach sie nie wyleguje ;) nadal nie mam jej danych w tabelce i zawsze jak poprawiam, to rzuca mi się to w oczy :)
Ej mi żaden lekarz nie zwracał uwagi co do wagi :P wg karty ciązy mam na plusie 7,5 kg a wg swojego ważenia od 3tc prawie 10. narzekam narzekam, ale najważniejsze, by Pola byla zdrowa, niekoneicznie duza ;) wczoraj mowie do meza, ze teraz ja mam brzuch maly, ona wazy niecale 800g, a przeciez musi przybrac jeszcze jakies 3 kg :ohmy: nie potrafie sobie wyobrazic jak brzuch urosnie :P
miłego dnia laski :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #857071 przez Magdalen

A to HOTEL MAMA ALL INCLUSIVE prywatny mojej Księżniczki ! ;D :kiss:

Nie narzekajcie na wage po porodzie kto ma ja zrzucic to zrzuci !! ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl