BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 3 miesiąc temu #868807 przez Monix
Kinga2424 gratuluję 2 dzieciolków :) Wiesz już kto mieszka w brzuszku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #868814 przez aneczka25
CAROINA mamy ten sam termin :P
Kobietki...odliczam dni do mojego L4- dwa tygodnie(tak obiecałam moim dziewczynom, żeby znalazły spokojnie kogoś na zastępstwo) Już coraz bliżej damy radę :S
U mnie zaczyna się bieganie po lekarzach- jutro robię te badania FT3 i FT4 z racji tej niedoczynności tarczycy. Dostałam skierowanie do endokrynologa ale mam nie czekać na wizytę tylko zrobić je sama odpłatnie i zadzwonić do internisty, który od razu mi powie jaką dawkę tabletek obrać(może to i lepiej bo szybciej:)
Też bym chciała jakąś imprezkę rodzinną w niedzielę, lecz niestety pracuję cały dzień:(
Buziaki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #868828 przez Caroina
Julka Dzieki :)

Aneczka25 Możemy sobie przybić piątkę razem z Marzą, we trzy mamy ten sam termin :)

Co do badań to oprócz FT3 i FT4 koniecznie zrób TSH - to wg. niego ustala się dawkę tabletki.

Kinga2424 Powodzenia w przygotowaniah i udanej imprezy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #868845 przez Kinga2424
Monix Dziękuję bardzo, żeby tylko były zdrowe. niestety nie wiem kto we mnie zamieszkuje. Zobaczymy. Może dowiem się w przyszły piątek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #868850 przez Monix
No pewnie zdrowie najważniejsze :) Ja podobnie jak Ty mam starszą córkę i bliźniaki. Oj, będziesz miała "urwanie" głowy przy trójeczce :ohmy: :) Ja czasem nie wiem w co mam ręce włożyć. W pierwszych miesiącach dobrze gdy jest ktoś do pomocy. Bo sama mamusia i tatuś to będzie mało... ale mimo wszystko będzie wesoło ;) :laugh: Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu - 10 lata 3 miesiąc temu #868869 przez malvi
aneczka ja nadal Cię podziwiam, że dajesz radę po te 12h i jeszcze bidulko Cię wsadzają na weekendy :( a masz chociaż pracę siedzącą w tym centrum handlowym?

Kinga życzę udanej imprezki ;)

Ja pewnie dowiem się jaka płeć dopiero na USG połówkowym :( a tak bardzo bym już chciała wiedzieć kto u mnie siedzi - Fasol czy Fasolinka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #868874 przez marzenap
witajcie dziewczynki :kiss:

a ja właśnie zainwestowałam w woreczek ogórków kiszonych :silly: i zjadłam już większą połowę a miały być do obiadu I ten pyszny kwas z ogórków :lol: :lol:

Kupiłam sobie w bigastyl nową bluzeczkę H&M mama. Aż 12 zł mnie kosztowała. Fajna jest bo tak jakby podwójna że cyca do karmienia można wyjąć bez podwijania czy ściągania bluzki. :blink: :blink: Pogoda piękna więc kroi się popołudnie w ogrodzie. :lol: :lol:

Kinga udanej imprezki :blink: :blink:

Wiecie co mam takie dziwne uczucie w brzuchu jakby ktoś paluszki wypychał :P trwa to ułamek sekundy i puszcza czyżbym juz w 14 tygodniu(no prawie 15)czuła ruchy :silly: :silly: jest to moja 3 ciąża wiec może.....to jest takie inne uczucie nie burczenie w jelitach czy żoładku tylko takie...inne...zobaczymy za parę dni... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #868925 przez Ania86
Kinga, wszystkiego najlepszego dla córeczki, dużo zdrówka i uśmiechu na co dzień i oczywiście udanej imprezki :)

Marzenap, ale mi narobiłaś smaka ogórkami, ja uwielbiam tą wodę z nich mniam ;) też kupiłam sobie bluzkę h&m mama w lumpku za 11 zł, fajna bo taka dłuższa czarna w białe paski. Mama kupiła mi też tunikę h&m mama tylko jakaś taka póki co duża mi sie wydaje ale jak urosnę to będzie w sam raz:)

Dziewczyny jak tam urósł Wam trochę brzuch? Ja mam wrażenie że od dwóch dni jest dużo większy, taki zaokrąglony :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #868940 przez the_way_to_happines
Ania86 mi tez się wydaje, ze mój brzuch jakby większy był. Mam troszkę tłuszczyku który go osłania, ale i tak widać, że robi się taki pełniejszy, taka zaokroąglona piłeczka. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #868948 przez aneczka25
Caroina TSH już zrobione i właśnie z powodu podwyższonego mam zrobić te badania FT3 i FT4 :S

malvi
no coraz bardziej mam dość i zaczynam wątpić czy dotrwam.A co do siedzenia- jak nie ma klientów to mogę usiąść..więc różnie bywa.

a co do ogórków - już nie piszcie tak bo mi ślinka cieknie :P

mój brzuchol pomimo że nigdy szczupły nie był to też wydaje mi się taki okrągły i wypchany jakiś, ale ja raczej chodziłam w legginsach więc jeszcze się w nic nie zaopatrzam :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #868984 przez Kinga2424
Monix Och to będziemy miały podobnie. Jak narazie to martwię się jak to będzie. Teściowa jest w domu, ale czy mogę liczyć na jej pomoc. Jak ostatnio z nią rozmawiałam, to mi powiedziała, że ona ma TYLEEEE... obowiązków, że hej!!! Ale co tam.... jakoś musi być. Może też uda mi się mieć dwóch chłopczyków:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #869101 przez pauletta
Dziewczynki a jak objawy u Was. U mnie mdlosci juz chyba koniec, apetyt chyba wraca, piersi mniej bola. 11 tydziwn ciazy bo ja od razu stres ze cos nie tak. I ciagnie mnie raz na jakis czas w dole brzucha.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #869108 przez aneczka25
pauletta
u mnie prawie koniec 12 tyg i mam wrażenie że gorzej :S
Wymiotuję rano a czasem po południu drugi raz.
Bez znaczenia czy coś mi zapachnie czy leżę grzecznie w łóżku czy w pracy jestem.
I co najgorsze...ciągle mi się odbija!
FUUUU :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #869112 przez pauletta
A jak piersi ? Bo ja mam stresa ze objawy mijaja. Aczkolwiwk wiwczorami mnie muli i 2 dzien pod rzad mialam takie dziwne uczucie ze marzylam zeby mi sie odbilo a tu nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 miesiąc temu #869115 przez aneczka25
Piersi lepiej niż na początku 2 miesiąca-teraz bardziej odczuwam wrażliwość sutków.
KOCHANIE PRZESTAŃ SIĘ MARTWIĆ! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl