BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871230 przez srenka_918
Mi doktor powiedział, że z moją nadwagą mogę w I trym przybrać właśnie 1 kg... Będzie na kolejnej wizycie "marudził" o dietetyczce (niby zna jakąś dobrą i daje na nią namiary) ale co ona poradzi??? Ja w zeszłej ciąży studiowałam bardzo dogłębnie odżywianie w ciąży, tak jak teraz uważałam co jem i ile... Wtedy nawet liczyłam sobie kalorie... I co? Przytyłam 22kg... Widocznie taki mój urok...

Super, że tak dobrze Wam na badaniach wychodzi ;)
Ja USG będę miała na kolejnej wizycie czyli w środę po Swiętach i też mam nadzieję zobaczyć płeć ;) Choć przeczucie matki mówi mi że będzie Antoś ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu - 10 lata 3 tygodni temu #871239 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

My już po roczku. jak to szybko przeleciało. Dopiero dziś udało mi się wejść na forum. Wczoraj jeszcze byli goście. Jaka ta moja Paulinka już dorosła. Aż łezka się w oku kręci.

aika Serdecznie witamy w naszym gronie:) Ja miałam USG prenatalne przez brzuch.

iwciaaa Witamy w naszym gronie!!! Doczytałam, że jesteś z okolic Rybnika. No to może mieszkamy niedaleko siebie. Ja jestem z Rybnik- Orzepowice:)

nelka Ja mam zbyt niskie TSH. Jutro ide do laboratorium powtórzyć badania. Śliczny Bąbelek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871258 przez Ania86
Nelka, Aika cieszę się że wszystko w porządku :)

U nas też, jestem bardzo zadowolona z wizyty. Samo usg trwało dobre 20 minut, lekarz wszystko tłumaczył, pokazał, nawet na chwilkę włączył 3D :) a na końcu płytka z całym badaniem, cieszę się bo M sobie zobaczy bo niestety nie mógł pójść. Parametry wszystkie w normie, CRL 6,53 i prawdopodobnie będzie dzieczynka, choć to nic pewnego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871336 przez Caroina
Cześć :)

Gratuluje udanych wizyt i zdrowych dzieciaczków. Ania86 w końcu jakaś dziewczynka, do tej pory pokazywali się tylko chłopcy ;) ja mam USG prenatalne 15kw.

Kinga2424 Śliczna księżniczka :) dzieciaczki w tym wieku są przesłodkie i tyle się dzieje :laugh:

Miłego dnia wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871381 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Jak sie do tej grupy dopisałam to tyle sie tutaj działa, a teraz straszna tutaj ciszzzzzaaaaa...


Byłam dziś na badaniach: mocz, krew, TSH, HIV. Jutro wyniki, a w piątek wizyta.

Caroina Dziękuje. Ale oczy trzyba mieć teraz przy niej dookoła głowy. Wszędzie wchodzi, wszędzie sie pcha. Raz nawet w łazience mi sie już zamknęła. Dziś weszła na takie grające krzesełko obiema nóżkami i chwyciła sie kojca. W ostatniej chwili ją złapałam jak traciła równowagę.

Życzę Wam miłego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871433 przez Marza
Czesc dziewczyny :-)

U nas pogoda okropna... Cala noc lalo i zimno...

Jade dzisiaj na wizyte do mojego ginekologa, ciekawe jak zareaguje na to, ze bylam w szpitalu. Oby mnie nie ochrzanil, ze spanikowalam... No i ide tez z wynikami. Krew w normie, a mocz znowu daremny... Pewnie znowu mi przepisze jakies leki ktore nic nie daja.

A jutro to dopiero beda emocje. Prenatalne. Zabieram mojego zeby w koncu mogl zobaczyc swoja pocieche. Trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo dobrze. Badania mam jutro o 16:20. Pewnie odezwe sie po wizycie.

Dzisiaj Wam zycze udanego dnia :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871480 przez iwciaaa
Kinga2424 Mieszkam 20km od Rybnika, ale jestem tam w sumie co chwilę ponieważ moja siostra mieszka tam a ostatnio urodziła synka więc ją odwiedzam :) ona mieszka właśnie w twoich okolicach :))

a ja dzisiaj spokojnie w domku :) także życzę dziewczyny miłego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871493 przez nelka
Ale u mnie wstrętna pogoda:-( chciałam iść chociaż na spacer do sklepu ale tak wieje że lepiej się z domu nie ruszać! Więc z płaczem moje dziecko wróciło do domu bo jej wiatr nie przeszkadza przecieżł;-) na dodatek M zabrał kluczyki od auta ze sobą i jesteśmy uziemione:'(

Też już bym chciała znać płeć! Już się nie mogę doczekać żeby sobie poszykować ciuszki:-D muszę tylko kupić szafę żeby mieć gdzie to wszystko pochować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871545 przez paulina2053
Można jeszcze dołączyć do październikowych mam? O ciąży wiem juz od dłuższego czasu, ale dopiero wczoraj byłam na usg co było wspaniałym przeżyciem;)więc pozdrawiam wszystkie mmamy;)

Szczęścia nie można kupić, lecz można je sobie urodzić;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871561 przez agniesia1604
Hej
Tak tak , te nasze maluchy strasznie ruchliwe...

Mój już wie ze jak puknie gdzies główką to płacz tu nic nie pomoże...:(
I przestał już płakać...

Nauczył sie wstawać ... i uczy się teraz upadać z pozycji stojacej:)

Moj już szafki otwiera i szuflady wiec mam pełne ręce roboty...
Wchodzi pod stół, krzesła , do szafki, i puka sobie w lustro...:P
Kanapa wysoka ale juz dzis zauwazyłam że tak jakby chciał sie wspinać...

______________

Co to będzie jak sie drugi bąbel urodzi?:P

Katastrofa:)))))))))))))

______________


Byłamd ziś robić badania: mocz, morfologia, HBS, Toxo IgM, USR:)
HIV? tego się juz nie robi - no chyba ze mialas skierowanie :) ... Ja bym za to juz nei placiła:) ...
Kiedys dentystka sie przy mnie skaleczyła ... i mnie po 2 tygodniach wezwała i zrobilismy badanie na obecnosc HIV i ona i Ja...potem w ciazy jeszcze robiłam w 2012 .... i od tamtego czasu nie robiłam i w sumie jakby lekarz dał mi skierowanie to bym zrobiła ale tak prywatnie to sorka ale po co mam wydawać kase - przecie wiem że raczej nie załapałam choroby HiV...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871615 przez marzenap
Cześć dziewczyny ;) miałam przerwę w necie wczoraj dopiero dzisiaj po południu net zaczął działać :) ale naskrobałyście jeszcze nie nadrobiłam :) super ze wszystko ok z waszymi badaniami i dzieciaczkami:)
ja też wczoraj byłam u gina i z moim kosmonauta wszystko w porządku,akurat jak go chciał zmierzyć to dostał czkawki :D odwrócony był pleckami i to tak smiesznie wygladało w końcu dał się zmierzyć i ma 7,9cm czyli prawie 8cm naszego szczęścia :) serduszko ładnie bije i jestem mega szczęśliwa :lol: :lol: :lol: dostałam l4 na 3 tyg.więc bede odpoczywać :)
a u nas pogoda brzydka wieje i jest bardzo zimnio po wczorajszej burzy :( :( a ja muszę jechac do pracy zawieść L4 :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871654 przez Kinga2424
Marza Powodzenia na dzisiejszej wizycie.

paulina2053 Serdecznie witamy:)

agniesia1604 A co będzie jak mi drugi i trzeci Bąbelek się urodzi:) hehehe... Co do badania na HIV. TO niestety nie wiem jak wyglądał Twój poród, ale słyszałam, że przy jakichkolwiek operacjach lepiej zrobić sobie badanie. Ja niestety płace za wszystkie badania. Więc już te 25 złotych mnie nie zbawiło (a niestety w innej przychodni zażądali ode mnie 100 złotych). Także tak...

marzenap
Ja L4 przy Paulince wysyłałam pocztą. U mnie rodzicielski się już skończył. Teraz przymusowo wysłali mnie na urlop (do 12 maja), a potem tez będę już na L4.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #871737 przez Caroina
Paulina2053 Witaj :) napisz coś o sobie, na kiedy masz termin?

O tak jest zajęcia przy takim ruchliwym maluszku ale też najwiecej radości. Najpierw jak zaczyna raczkować, a potem chodzić i do tego nabiera masę innych umiejętności. Pocieszne :)

Kinga2424 To i tak tanio, ja byłam w szoku jak się dowiedziałam, że u mnie badanie na HIV kosztuje 190zł. Miałam je zrobić ale zrezygnowałam. Sprawdze jeszcze w innych punktach gdzie pobierają krew bo tyle napewno nie dam. Można to badanie zrobić ze skierowaniem?

Marza daj znać jak po wizycie

Właśnie wyczytałam, ze od 13tc zaczyna się przybierać średnio 0,5kg na tydzień :dry: Teraz to sie zacznie ;)

Jescze co do samopoczucia to migrena minęła dziś rano ale w nocy ból był tak silny, że pociłam się aż byłam cała mokra i pomyślałam, że już wolałabym ból porodowy. Przynajmniej szybciej mija.
Jedno odeszło inne przyszło - znów mam silne mdłości, jak na początku :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 9 lata 3 miesiąc temu #871746 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871766 przez Caroina
Nawet jakby z 50zł kosztowało to bym sie nie zastanawiała ale 190zł przesada. Sprawdze jeszcze w innych placówkach. Dzieki dziewczyny za info. Już myślałam, że to normalna cena i wszedzie tak drogo.

Racja, teraz nie ma sie co martwić przybieraniem na wadze. Która nie przytyła do tej pory, nadrobi później ;) najważniejsze, żeby maluszki rosły zdrowo, a po porodach będziemy się mobilizować do walki z sadełkiem :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl