BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 2 tygodni temu #871770 przez Ania86
Caroina, u mnie też w niewielkiej mieścinie badanie na hiv kosztuje około 30 zł. Popytaj jeszcze, aż się wierzyć nie chce żeby były aż takie różnice w cenie :/

Też chciałam sobie ostatnio kupić wygodne spodnie ciążowe, ale nic nie znalazłam mały wybór. Myślałam żeby na internecie zamówić ale się trochę boję że nie trafię z rozmiarem. Pogoda dziś tragiczna, zimno jak by miał śnieg spaść ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871788 przez Caroina
Ania86 U Ciebie mały wybór, a u mnie żaden. Sasiadka ostatnio wybrała sie za spodniami i jedyne jakie znalazła to różowe jeansy :laugh: Kupiła je wiec dla mnie już nie ma :laugh:
Polecam klasyczne jeansy z pasem H&M. Całą poprzednia ciaze w nich przechodziłam i spisały sie rewelacyjnie, bardzo wygodne. Miałam fason "rurki" ale są też do wyboru z prosta nogawka, zalezy kto co lubi. Jak na razie kupiłam krótkie spodenki x2 bo w sumie głównie przez wiosne/lato bedzie sie uzywać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871792 przez yoozia
czesc dziewczyny! dawno mnie nie bylo, ale czytam Was na biezaco :) ja dzisiaj po usg genetycznym, wszystko jest w normie, maluch rosnie zdrowo i ksiazkowo ;)

czesc Aika , ja tez jestem z Gliwic. ktora dzielnica? widze, ze termin tez mamy obie na 17.10 :)


to moje 7,16 cm szczescia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 10 lata 2 tygodni temu #871819 przez munkki
hejhej,

Caroina u mnie badania na HIV byly w standardowym pakiecie badan w ciazy...

Co do tycia, to jeszcze nie przytylam, tylko mnie bardzo wybrzuszylo, ale waga stoi w miejscu... pewnie to przez to ze mniej smieciowo jem niz do tej pory, no i regularnie! przed ciaza jadlam tylko po pracy praktycznie...

Spodnie by sie przydaly koniecznie, bo juz ledwo ledwo sie dopinam.. przez brzucha musza byc spodnie zdecydowanie niskie...
szukalam troche w weekend, w happy mum jest duzy wybor, ale babka w sklepie byla tak niemila ze musialam stamtad wyjsc....
mam wesele przyjaciolki za 3 tygodnie wiec wiekszy problem mialam z sukienka.. ale po dlugim poszukiwaniu w koncu mission completed:)

yoozia dobrze Cie znowu widziec! piekne malenstwo! (jak czlowiek z brazu;) )

mam nowa dolegliwosc... bola mnie krzyze, ma ktos juz takie bole? nie wiem czy to przez siedzacy tryb pracy czy cos mi juz uciska... ide jutro na pogadanke do fizjoterapeutki moze mi cos poradzi;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871862 przez Kinga2424
Caroina Och niestety nie mam pojęcia jak to wygląda z tym skierowaniem na HIV. Ale popytaj jeszcze, może uda się gdzieś zrobić taniej.

julka Ja już niestety jakieś 2 miesiące chodzę w ciążówkach. Po pierwszym miesiącu brzuch zaczęło mi wybijać.

yoozia Prześliczny Bąbelek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #871882 przez srenka_918
Witam ;)
Ja spodnie ciążowe noszę od zeszłego tygodnia, jak mi z dnia na dzień brzuch urósł i kilogramy doszły, to wieczorem zdjęłam spodnie co nosiłam cały dzień a rano tak mnie uciskały, że musiałam się przebrać!
Ja dostałam od znajomej 2 pary ciążowych rybaczek i w nich na razie chodzę, spodnie z H&M Mama z pasem na cały brzuch nosiłam przez całą zeszłą ciążę (no może od 6 miesiąca ;) ) I do tej pory wyglądają jak nowe ;) Więc na większy brzuszek będę miała, są niezbyt cienkie więc na wrzesień i końcówkę będą jak znalazł ;)
Śniło mi się że urodziłam ostatniego września... Hm...

Ja za Hiv płaciłam 40zł, można było załatwić skierowanie, ale (chyba tylko moja przychodnia tak ma) jak robi się badania na skierowanie to nie można wyników wynosić poza przychodnie....

Moje dziecko raczkujące i też wymaga wiele uwagi ;) Ciągłe zginanie, podbieganie, podnoszenie, noszenie... Też mam bóle w krzyżu i to dość bardzo silne...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 9 lata 3 miesiąc temu #871931 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872001 przez malvi
U mnie już od miesiąca widać brzuch :P Na razie chodzę w legginsach i jegginsach, ale chcę się wybrać do takiego lumpexu - koleżanka była i mówiła, że jest tam dużo tanich ciążówek. Poza tym dostałam od niej jeansy ciążowe - co prawda na razie są za duże i muszę je skrócić i zwęzić, ale na pewno się przydadzą na później ;)

Wczoraj na mieście złapał mnie głód i zjadłam 2 cheeseburgery w MC... Mam nadzieję, że Fasol mi wybaczy tą chwilę słabości :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872037 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

U mnie pogoda straszna. Nastrój mam podobny. Paulinka od rana ryk, że jest śpiąca, że chce na ręce. Siedziałam obok niej, ale ona i tak chciała u mnie na kolankach. Bidulka. Też pogoda jej się udziela. Teraz zasnęła i dobrze. Może wstanie w lepszym nastroju.

Jutro o 9:30 mam wizytę. Już nie umiem się doczekać.

Życzę Wam miło spędzonego dnia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu - 9 lata 3 miesiąc temu #872057 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872116 przez marzenap
Cześć dziewczyny :)
u mnie pogoda tez okropna juz nie pada ale zimno :( masakra
ja w ubraniach ciążowych chodzę już od miesiąca tez mi brzuch wywaliło (to moja 3 ciąża) że juz widac ze jestem w ciąży :laugh:
spodnie te z pasem kupowałam w lumpeksie BIGA w kazdym duzym mieście powinien byc ten sklep jest dwupietrowy i naprawdę mega duzo ubrań mają :laugh: :laugh:
Kinga trzymam kciuki za wizytę :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872157 przez malvi
julka na Tarchominie ;) jak coś to odezwij się na priv, może też znasz jakieś ciekawe miejsca :) To jak jesteś wysoka to na pewno mamy różne rozmiary :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872227 przez aneczka25
dziewczyny wiem że się nie odzywam ale dziś o 16.30 mam to usg genetyczne i jestem przerażona :huh:
Mam nadzieję że z Orzechem wszystko będzie dobrze.
U nas ok...dziś ciężki dzień...wymiotuję od rana i teraz ciągle mnie mdli.
Wy tak wszystkie mówicie że u was są brzuszki już to chyba szczuplutkie wszystkie jesteście ;)
Ja miałam swój mały bębenek więc teraz nie wiem czy to moje czy ORZECH :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872249 przez nelka
Ja się od rana wybrałam na małe zakupy i jestem padnieta:-/ muszę wykorzystać chwilę jak Zosia śpi i sama też się położyć. Akurat wróciłyśmy w porze jej drzemki i bidulka już tak była zmęczona że płakała i padła;-) Oj powiem wam że z jedynym dzieckiem jest męczący taki wyjazd do sklepu a co dopiero będzie z dwójką!

Ja jeszcze chodzę w normalnych spodniach, mam takie dwie pary z niskim stanem więc mimo tego że brzuszek już mi troszkę wyskoczył to są akurat. W poprzedniej ciąży kupowałam normalne ciuchy tylko że o rozmiar większe. Te ciążówe są dosyć drogie.


Dziewczyny powodzenia na wizytach!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 tygodni temu #872252 przez Marza
Aneczka23 ja tez mam dzisiaj te badania o 16:20 ! tez jestem cala w stresie...

Co do wagi to wczoraj mi u lekarza wyszlo na wadze mniej niz ostatnim razem, a widze ze sie zaczynam rozrastac i troche mnie to zszokowalo.

Poza tym slyszalam serduszko i lekarz powiedzial ze wszystko okej. Pierwszy raz jestem zadowolona z wizyty. Pochwalil mnie ze nie zwlekalam i pojechalam do szpitala ze super postapilam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl