BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 1 miesiąc temu #872644 przez aneczka25
Dziewczyny :woohoo:
u nas wszystko dobrze
nt- 1,3
serduszko, żołądek, rączki, nóżki-wszystko ok, jedyne co to nie widzi pęcherza moczowego ale powiedział że może być za wcześnie jeszcze po prostu.
CRL mamy 55 mm, więc nie za dużo ale to jeszcze się pewnie zmieni.Mamy cały film na płycie :silly:

Poza tym ważymy za dużo ale to wiem :dry: MOJA WINA :dry:

Cieszę się że u was też ok, jestem o niebo spokojniejsza :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #872653 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #872659 przez Caroina
Cudownie, że tyle wspaniałych wieści. Same udane wizyty i oby tak zawsze było :) :) :)
Narzady płciowe są już całkowicie ukształtowane bodajże w 12tc więc przy dobrym sprzęcie USG i odpowiednim ułożeniu dziecka można stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem czy będzie chłopczyk czy dziewczynka :)

Zaintrygowała mnie jeszcze jedna ciekawostka. Jak byłam na wizycie u mojej ginekolog, powiedziała, że pewnie będzie dziewczynka bo zazwyczaj w ciąży z dziewczynkami kobiety mają większe upławy :) Ciekawe bo akurat Aniu i Aneto piszecie o tym i dowiedziałyście sie, że prawdopodobnie będą dziewczynki :laugh: wcześniej w to nie wierzyłam ale teraz się potwierdza ;)

Dobranoc wszystkim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #872673 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872696 przez the_way_to_happines
Aneta_78 mam tak samo, ze jak zachcianki to niezdrowe, wczoraj byłam w Mc Donaldzie podjadłam trochę a poźniej źle się czułam, jakoś tak ciężko mi na żołądku było...
Trzeba z tym skończyć definitywnie. ;)

Co do upławów też mam, ale czy aż tak ich dużo to ciężko określić, zawsze je widzę w toalecie na papierze. Ach te ciążowe dylematy ;)

Dziewczyny gratuluje udanych badań prenatalnych, a za te co jeszcze przed nimi trzymam kciuki. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #872715 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872719 przez Caroina
Witajcie :)

Ja jeszcze nie wiem ale mam przeczucia, że dziewczynka :) we wtorek jade na USG prenatalne i mam nadzieje, że dzidzia zdrowa i może się dowiem. Już nie mogę się doczekać. Tym bardziej, że wiele z Was już jest po :)
Jak w ciąży z Nadią byłam na tym badaniu ucieła sobie drzemkę i mimo ruszania brzuchem przez chyba 15min nic. Lekarz wysłał nas na poł godzinny spacer po rynku Krakowskim, a potem kolejne podejście. Na szczęście udało się za 2 razem.
Mam nadzieje, że teraz dzidzia nie wywinie mi takiego numeru bo wizyta na 17:20, a nie wiem do której działają. Do tego jadę bez męża i mam nadzieje, że przyjaciółka dotrzyma mi towarzystwa.
Tak przy okazji Dorotko jak to czytasz to przyłącz się w końcu do Nas :)

Z tym pewnym potwierdzeniem to teraz za wcześnie. Lekarze mówią co widzą ale nigdy na 100% bo czasami może zdażyć się pomyłka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #872720 przez Caroina
Julka To nie moja teoria tylko wyczytałam z poradników :) Ten pomysł z dopisaniem płci super :) jestem za!!! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872741 przez aneczka25
Dziewczyny my nie znamy płci.orzech ciągle pleckami odwrócony. Ale ja czuje że to on ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872744 przez munkki
Julka z dopisywaniem super pomysł, się potem okaże ile trzeba było zmienić:):)

Ja dalej nic z wyprawki nie kupiłam... Jeszcze jakos boje się wchodzić do sklepów z małymi ciuszki bo nie będę wiedziała co wybrać...

Ja jadę do pracy, jak mi wygodnie w tych nowych jeansach! :) słońce wychodzi, życze miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872761 przez Gochens
Hej dziewczęta :)

munkki zawsze możesz neutrale kupować :) Ja jak chodziłam na początku z Alanem w ciąży a nie wiedziałam co będzie to kupowałam zółte, beżowe, zielone :) Ja zreszta rzadko Alana ubieram całego na niebiesko :)

Caroina to ja licze na Twoje poradniki i na dziewczyne :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872790 przez Martusia
Cześć dziewczyny :)
Gratuluję udanych wizyt, trzymam kciuki za następne :) ja byłam na badaniach tydzień temu, z dzidziusiem wszystko dobrze :) taki był ruchliwy, że lekarka momentami miała problem by zrobić dokładnie wszystkie pomiary :)chyba będzie drugi łobuziak :P Płci jeszcze nie znamy, następna wizyta początkiem maja więc może wtedy :)nadal żadnych przeczuć nie mam, ciuszków nie kupuję, bo na dziewczynkę mam pełną wyprawkę, a jak będzie chłopczyk, to coś niewiele dokupię:)

Aneta 78 nie przejmuj się, bo ja tez już 4 kg na plusie jestem :P

Dziewczyny, pytałam mojej lekarki o upływy, bo niestety tez mam dość obfite i powiedziała, że w ciąży to normalne, byle by nie miały zmienionego koloru, zapachu i nie dawały przykrych dolegliwości w postaci swędzenia czy pieczenia.

Miłego dnia :) !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #872805 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872828 przez Gochens
Aneta dla mnie jedzenie na początku ciąży mogło by nie istnieć ale chętnie wpitalałam BiG Maca i fryteczki, jednak musiałam się trochę powstrzymać bo w tamtej ciąży przypakowałam 20 kg no i zostało jeszcze 7 żeby wrócić do wagi sprzed ciąży dlatego teraz bym chciała mniej "przybrać"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #872846 przez Aneta_78
ą :laugh:

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl