BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #872873 przez Caroina
Ja przez większość życia jem śmieciowe jedzenie. Teraz też tego nie zmieniam. Poprostu jem na co mam ochotę. Na początku ciąży były to właśnie hamburgery. Codziennie jeden musiał być :) Wiem ze nie powinno sie tak żywić w ciąży ale jakoś do tej pory nic mi nie było. Wyniki badań też ok więc widocznie mi służy :laugh: Wiem, że gdybym na siłe próbowała jeść zdrowe rzeczy i tak musiałabym dołożyć słodycze (podstawa mojej diety) i coś z fast foodów. W efekcie jadłabym 2 razy więcej co = się dużo więcej dodatnich kg.
Uważam, że nie ma co przesadzać. Przy córce nie zmieniałam diety, nie dziwaczyłam i urodziła się zdrowa. Najważniejsze, że nie pije i nie pale.

Gochens Liczym na to samo :) Trzeba tu wyrównać statystyki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872891 przez aika
Hej
mi fast foody tez smakują trudno jest mi się obejść bez frytek z Maka i shake waniliowego.


yoozia - ja mieszkam na os. waryńskiego a ty? Może razem będziemy spacerować z wózeczkami skoro jesteśmy z tej samej miejscowości i mamy termin obie na 17.10.2014r.
Mam do Ciebie pytanie gdzie planujesz rodzić? Ja zdecydowałam sie na poród w pyskowicach.

pozdrawiam wszystkie mamuski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872932 przez nelka
Ja już od rana posprzątałam, ugotowałam obiad i jak tylko dam radę ponieść się z kanapy to wkacu wezmę się za prasowanie;-)
Za tydzień moja córcia kończy 2latka, muszę ogarnąć okna, wyprać kanapę... I oczywiście przygotować jedzenie ale nie mam kompletnie pomysłu na to:-/

W moim pobliżu niestety nie ma ani kfc ani maka:-( choć ja ostatnio mam smaka na owoce ale też uważam że mi
D ma co przesadzać z dietą i odnawiać sobie małych przyjemności:-D

Julka może od razu imiona dzieciaczków bedziesz dopisywać na listę? Pewnie niektóre mają już wybrane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872939 przez Gochens
Caroina jak ja bym jadła często śmieciowe jedzonko to pewnie bym się już toczyła :) Ale bardzo je lubie, niestety jak na babe przystało wciaż mi coś w wyglądzie nie pasiło i tym sposobem wciąż się kusiłam na bycie fit srit. Po pierwszej ciąży obiecałam sobie że będę jeść zdrowo w drugiej dla dziecka dużo owoców, warzyw i innych super hiper i co? dooopa :) Caroina kiedy masz USG?

Nelka ja narazie się nie wypowiadam co do imion bo mój mąż ma takie typy że szkoda gadać :lol:

Poza tym dziewczyny kiedy mamy tyć jak nie w ciąży :lol: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #872978 przez Caroina
Gochens :laugh: :laugh: :laugh: Ja się nie tocze bo nie jem jakoś duzo tylko, że mało zdrowych rzeczy. Mi też to odchudzanie nie wyszło, choć z drugiej strony co się dziwić jak nie wiele w tym kierunku zrobiłam. Teraz plany "pociązowe" też są :laugh: Zobaczymy jak to będzie, obym się nie spaliła na starcie jak zwykle :angry:
To USG mam 15 kwietnia o 17:20.

Co do imion to mąż się cieszy bo teraz jego kolej w wyborze (wcześniej zdecydowałam ja). Mamy sporo typów. Kilka jego pomysłów już wykluczyłam, a on kilka moich. Koniec końców będzie wybierał z listy imion które oboje akceptujemy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872981 przez nelka
Wiadomo nie każdy ma już upatrzone imiona. Za pierwszym razem ja wybierałam imię więc teraz mojego M kolej;-) jak będzie a
chłopak to Antek a jk dziewczynka to Marysia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872994 przez Caroina
W sumie to dobrze, że mąz będzie wybierał bo mam tyle imion dla dziewczynki, że głowa mała ;) za to na chłopca nie mam pomysłu więc w obu przypadkach dobrze, że spada to na Niego :laugh: Niech się cieszy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #872997 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Marza To dobrze, że z Maleństwem wszystko oki.

Aneta_78 Gratulacje dziewczynki:)

aneczka25 Fajnie, że wszystko dobrze. A kg pewno po ciąży zrzucisz:)

U mnie ostatnim razem wybierał imię mąż, dlatego teraz ja mam pierwszeństwo:):):)

Byłam dziś na badaniach. Pobrał mi również cytologię. Z szyjką wszystko w porządku. Na szczęście zamknięta;) Dostałam 5 ładnych zdjęć. Oba Bąbelki mają już prawie po 9 cm. Co do płci, to powiedział, że jeszcze za wcześnie. Że na tym etapie to jest bardziej zgadywanie, a nie ocenianie. A sprzęt u mnie w gabinecie jest naprawdę dobry. Także tak...

Na I zdjęciu Bąbelek siedzący po mojej lewej stronie. Na II zdjęciu po prawej.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873003 przez Caroina
Kinga2424 Wow już 9cm, rosną jak na drożdżach :) zdjęcia świetne. Gratulacje :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #873011 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #873025 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #873031 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #873038 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #873055 przez Ania86
Hej :)

Kinga, śliczne dzieciaczki i jakie już duże :)

Dzięki za odpowiedzi w sprawie tych upławów, uspokoiłam się to moja pierwsza ciąża i w dodatku wyczekiwana i się stresuje co chwile :/
Dziewczyny nie no ja mam teraz smaki tylko na fast foody i słodycze, dzień bez nich to dzień stracony :laugh:
Ale muszę się wziąść w garść bo czasem można ale nie non stop :)
Na początku ciąży miałam ochotę typowo na kwaśne, ostre teraz słodycze. Spróbuję dodać zdjęcie bąbelka ale nie wiem czy mi się uda, mój M nie może uwierzyć w to że dziewczynka, dostrzegł nawet coś między nogami ale ja mu mówie że to chyba pępowina;)

A jeżeli się potwierdzi i będzie dziewczynka to będzie Julia.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873065 przez Marza
Julka jakby to nie byl problem to zmien mi date porodu na 17 bo ponoc od OM najlepiej liczyc :-) bede bardzo wdzieczna <3

Kinga cudowne dzieciaczki i faktycznie spore juz :-) moj ma 6,5 cm :-) a na zdjecie mogla bym patrzec bez przerwy :-) moze potem Wam wrzuce. Juz jest przewaga chlopakow. Powiem Wam ze u nas tez sie rodza sami chlopcy w okolicy. Moze ze dwie dziewczynki beda :-)

Co do fast foodow to tez mnie strasznie do nich ciagnie... Juz tyle grzeszkow za mna ze hoho :-D ale za to dzisiaj zafundowalam mojemu malenstwu spora porcje warzyw :-D ugotowalam zupke kalafiorowa i warzywka z patelni. Palcw lizac ;-)


Jutro slub cywilny przede mna dziewczyny !! Mam nadzieje ze przezyje hehe :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl