BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 1 miesiąc temu #872305 przez Kinga2424
aneczka25 i Marza Powodzenia na dzisiejszych wizytach:)

Ja właśnie wróciłam z zakupów. Kupiłam Paulince różowe okularki (hehehe...) i czerwoną spódniczkę w białe grochy. W h&m jest 20% zniżki na całą odzież dziecięcą. Wystarczy tylko wydrukować kod rabatowy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872412 przez Ania86
Marza i Aneczka25 trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty, czekamy na wieści:)

Yoozia, prześliczny dzidziuś :) fajnie że jesteś z nami.

Mi dziś udało się kupić jedne spodnie:) w pepco takie zwykłe rurki ale z gumką to chociaż wygodne. Niestety H&M u mnie nie ma w najbliższej okolicy a szkoda. Muszę się przyznać że zjadłam dziś kebaba i chyba nie był do końca świeży bo mam po nim jakąś niestrawność ale taką miałam ochotę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872463 przez Marza
No i po strachu :-) dzidzius zdrowy :-) tatus tez widzial swojego potomka i jest prze szczesliwy :-) lekarz sie wygadal ze widzi siusiaka ale nie jest to pewne bo zawsze moze to byc mylna wersja.. No ale jak na razie czekamy na Miłoszka :-) teraz musze odpoczac bo mnie wykonczyl ten caly stres :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872476 przez Caroina
Zaskakująca większość chłopców jak na początek :)
Marza i Yoozia gratuluje pomyślnych wizyt :) Jeszcze Aneczka nie napisała...czekamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872489 przez Gochens
Dzień Dobry dziewczęta :)


Fajnie że na wizytach u Was ok tylko dziwi mnie że już lekarz zobaczył płeć, znaczy to super!! Ja mam jutro genetyczne ale jestem dobrej myśli :) Ciekawe czy powie mi doktorek co tam siedzi ? Znajomi i mężu stawiają na chłopaka :lol:

Jeśli o ciuszki chodzi to ja narazie biegam raz w getrach i jakiejś tunice a raz w ciążąwych z poprzedniej. Jak u Was z kg? ja narazie 2 na plusie.

Jeśli chodzi o moje usypianie to już jest znacznie lepiej, oczy lecą ale już nie idę spać po 18! Także jest progres :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872534 przez pauletta
Ja na - od pierwszej wizyty. Moze dlatego brzuszek widac juz troszku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872546 przez pauletta
Nie umiem zrobic zeby suwak bylo widac tak jak u Was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #872559 przez munkki
julka sukienka kupiona w solarze (pierwszy raz w zyciu tam cos kupilam), jest dosc "lejaca" i ma gumke pod brzuchem wiec bedzie ok.
Ale jak Ty mowisz ze jestes wysoka to idz do tego happy mum i znajdziesz na pewno cos ladnego. Ja jestem znowu dosc niska i wszystkie tam dla mnie sa za dlugie...

dzis w ogole mialam drugie podejscie do happy mum - trafila mi sie mila pani i mam pierwsze ciazowe dzinsy... jupi :D:D w koncu bedzie mi wygodnie:) bylam tez tak jak pisalyscie w h&m ale tam wszystkie za duze:/

pauletta musisz isc w moj profil - potem znowu moj profil - tam jest miejsce na podpis i tam wyklejasz adres sywaczka (takie url ....) jak zrobisz sobie suwaczek z poetalu zapytajpolozna to tam wyskakuje na samym koncu jaki to adres tam musisz wpisac.

czekamy na wiesci z wizyt reszty:) ciekawe ile nowych chlopczykow a ile dziewczynek:) poki co obstawiana tylko jedna dziewuszka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872595 przez Ania86
Faktycznie same chłopaki się szykują :) póki co tylko u mnie dziewczynka, choć ja jeszcze nie nastawiam się na to jakoś specjalnie, wydaje mi się że to jeszcze trochę wcześnie :) No ale będzie co będzie, od początku obstawialiśmy chłopca :)
Mam do Was pytanie z innej beczki... od kilku dni zauważyłam że mam duuużo białego śluzu, zakładam nawet wkładkę bo inaczej trzeba by było gatki zmieniać z 5 razy dziennie ;) myślicie że to może być coś niepokojącego? :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872609 przez pauletta
Du.. Dodaje sie tylko link

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #872610 przez Caroina
Gochens Powodzenia jutro na wizycie :) Napisz jak będziesz już po.

Ania86 To zupełnie normalne właśnie na tym etapie, wydzielina na tyle sie zwiększa, że często wymaga to używania wkładek (ostatnio wyczytałam). Więc nie przejmuj się :)

Pauletta Link powinien zaczynać się : [url...... , a nie www. zły skopiowałaś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872623 przez pauletta
O jest. Dziekuje :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872629 przez Caroina
Świetnie :) Teraz będziemy na bierząco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #872637 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #872638 przez Gochens
Aniu dobrze ze poruszylas ten temat bo u mnie też ostatnio tego więcej i taki biały :huh:

Ja zawsze zamawialam ciuchy na allegro ale chyba też strzele sobie coś fajnego z tych typowo ciążowych sklepów, szkoda tylko że ich ceny są duże.

Uciekam spać dobranoc :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl