BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #873073 przez iwciaaa
Dziewczyny, cudowne maleństwa !! Trzymajcie za nas kciuki bo ja dopiero 15tego mam badania ... Ach

A co do jedzenia to ja na początku prawie nic zjeść nie potrafiłam, za to teraz takie ssanie mi się włączyło, ze od kilku dni ciągle jem ! Na razie sałatka pomidorowa rządzi :laugh:
Kefir i jogurty ! Co do fast food to nawet jak juz męża uda mi się przekonać żeby zamówić pizzę (raz na 2tygodnie cudem!!) to i tak źle się po nich czuje:( a dziś mi smaka na słodycze zrobiłyście i musiałam kupić czekoladę mmm milka carmel :lol: i Prince polo !
Miłego dnia kochane :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 dzień temu #873074 przez Aneta_78
.:-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873084 przez Caroina
Aneta_78 Jeśli miałaś nienajlepsze relacje z matką to wiesz czego unikać. Dzieki temu będziesz wspaniałą mamą :) imiona oba ładne
To prawda, dziewczynki są dużo droższe w utrzymaniu.

Ania86 Julia jest w czołówce na mojej wish liście imion :woohoo:

Marza Powodzenia jutro! Wszystkiego dobrego! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #873089 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 dzień temu #873091 przez Aneta_78
-)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873106 przez Caroina
Aneta_78 Oj tak, do niedawna to ja ją stroiłam, a teraz sama otwiera szafe i potrafi się przebierać kilka razy dziennie. Ostatnio byliśmy kupić spodnie dla męża, a ona dopatrzyła dział dziecięcy, wystartowała i zaraz miała upatrzoną sukienkę w rękach. Oczywiście trzeba było kupić bo nie odpuściła by, a do tego koniecznie musiała znaleźć balerinki bo księżniczki przecież je noszą do sukienek :laugh: i znalazła :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873109 przez munkki
julka w Krakowie buszowalam po tym HappyMum;)

co do strojenia - to dziewczynki faktycznie daja pole do popisu:P

jezeli chodzi o fast foody, to mnie jeszcze nie dopadlo. ogolnie ostatnio jakis jadlowstret mam. za to lody bym jadla caly czas :D

Marza slubem sie nie stresuj, to taka piekna chwila i na prawde krotka wiec rach ciach i bedzie po wszystkim :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873125 przez pauletta
Cudowne zdjecia, ja czekam do czwartku. Oszaleje chyba. Mysle tylko o tym czy wszystko jest dobrze :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873130 przez Gochens
Jestem :lol:

Młody człowiek zdrowy i ładnie się prezentuje ;) ma 58 mm jeśli chodzi o płeć doktor powiedział ze istnieje prawdopodobieństwo że będzie chłopak, trochę liczyłam na cipke ale oczywiście bardzo się cieszę!!

Julka a gdzie ta tabelka bo ja nie w temacie :unsure:
Kinga ale słodycze Ci rosną w brzuszku!
Marza to gratulacje!! będzie dobrze nie stresuj się :kiss:
Aneta takie szkolenia są fajne i dostaje się dużo gadżetów :lol: No i najważniejsze że jedzonko dają :silly: a relacje na pewno będzieszmiała cudowne !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 1 dzień temu #873158 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873166 przez Marza
Dzieki dziewczyny :-D Julka juz jutro, ale to takie kameralne bo i tak chcemy w przyszlosci koscielny wziac i wtedy bedzie impreza. Jutrzejszy dzien chcemy spokojnie we dwoje uczcic :-) zeby to byl taki NASZ dzien :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873169 przez Ania86
Marza, powodzenia jutro to jeden z najpiękniejszych dni :)

Aneta, no faktycznie prawie same chłopaki, co do wydatków to faktycznie jeżeli się potwierdzi dziewczynka to czekają mnie spore, mam w bliskiej rodzinie 2 letniego chłopca i tak to część ciuszków była by jak znalazł ;)
Ja planuję kupić trochę po szmateksach, w mojej mieścinie otwarli typowo dla dzieci, tylko chce mieć już pewność że to na pewno ona :)
Na spotkaniu na pewno Aneta, będzie ciekawie sama bym poszła na coś takiego ale nie mam co liczyć że w najbliższej okolicy coś takiego zorganizują :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873228 przez Caroina
Gochens Gratuluje chłopczyka :) Mówiłam mężowi jaka tu przewaga chłopców i troche zawiedziony mówi, że pewnie my bedziemy mieć dziewczynkę. Biedny, troche mi go szkoda bo też tak czuje, a on liczy jednak bardziej na chłopca. Stwierdził, że miła była by taka odmiana :) Ach Ci faceci ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873267 przez Kinga2424
julka Przypuszczam, że zobaczył, ale na tym etapie, to jeszcze nie jest pewne. To jest wczesna ciąża. U mnie Paulinka była Paulinką dopiero od 20 t.c. Wcześniej była Paulkiem.

Marza Dużo szczęścia na Nowej Drodze Życia

Co do ubranek... Jak byłam w ciąży z Paulinką, to 3 kuzynki naobiecywały mi, że trzymią dla mnie ubranka. W rzeczywistości nic nie dostałam. Wszystko musiałam sobie kupić. No, ale co zrobić. Tylko miałam pretensje, po co mi naobiecywały. No, ale...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #873383 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny

Wczoraj ostatni post należał do mnie, a dziś Was pierwsza witam. U nas dzień standardowo zaczął się o 6. Teraz Paulinka śpi, a ja sprzątam. Jutro teście mają urodziny, więc będą goście.

Życzę Wam miło spędzonego, słonecznego sobotniego dzionka:):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl