BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 1 miesiąc temu #862525 przez nelka
witajcie! ale się rozpisałyście:/

Ja mimo tego,że mój poród trwał 10godz to nie wspominam go źle. Miałam przebijany pęcherz i dostałam oksytocyne ale od momentu kiedy podali mi dolargan to tak odpłynełam że pamietam tylko momenty a jak moja córcia wylądowała na moim brzuchu to się spytałam skąd ona się wzieła :lol: Wogle sam dzień porodu był dosyć zabawny bo pojechaliśmy do szpitala tylko sprawdzić czy wszystko jest ok a wylądowaliśmy na porodówce :silly: Za to szycie krocza to moja trauma! tak się darłam że chyba cały szpital mnie słyszał...

Jutro wkącu mam wizyte i zobaczę mojego okruszka. Od dwóch dni boli mnie brzuch wieczorami a to kłuję podobnie jak Caroina a to boli w szyjce więc troszkę się martwie, gdyby wszystko było ok (gdyby nie ten krwiak) to bym pomyślała że jak rośnie to boli a tak to się martwie ;)

U mnie od trzech dni pada więc nawet na spacer nie możemy wyjść :huh: naszczęście moja sąsiadka z bliźniaczkami jest w tym tygodniu w domu i my sobie kawke pijemy a dziewczynki się bawią :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862565 przez Caroina
Marza Ja nie mam po porodzie żadnych dolegliwości. Nic się w moim ciele nie zmieniło poza tym, że zostało 4kg tłuszczu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862575 przez motylek05
Witam :)
Ja też miałam poród wywolywany i trwał 5godz. A bolało strasznie i aż dziw bierze że nikt tam nie ogłuchl od mojego krzyku :laugh: , ja chciałam i nawet blagalam o znieczulenie :lol: ale juz było za późno... Ale ten ból moja w chwili położenia dzidziusia na brzuchu... Ja po 10 min po porodzie powiedziałam do męża że nie było tak źle.... Więc chyba nie było :blush:
Tylko że ja nie byłam nacinana ani nie peklam więc nie miałam żadnego szycia :)

Marza : co do komplikacji po porodzie to sama nie wiem. .. bo nigdy wcześniej nie zauwarzylam problemu z utrzymaniem moczu, a teraz jak byłam chora to przy kaszlu zawsze parę krolelek polecialo ... :dry: ale czy to po porodzie czy raczej ciążą jest tego przyczyną to nie wiem

Ja dziś byłam dziś na pobraniu krwi ... Dla mnie to bardzo nieprzyjemne ,nie lubię tego wkucia... A dziś mnie kula aż 3 razy !!! I dopiero wkula się w zyle pomiędzy lokcjiem a nadgarstkiem i dopiero z niej zaczęła lecieć krew !.wyszłam pobklejama :angry: ido tego mam siniaki na każdym wkuciu i mnie boli ! Bo wszędzie mi dlubala igła żeby na zyle trafić tak żeby coś lecialo ... Zawsze do niej chodzę i nigdy nie było problemu, a dziś :dry:

Mój Aniołek 11tydz [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862579 przez Marza
Dziekuje za odpowiedzi :-) jestescie cudowne :-) juz sie uspokoilam :kiss: nie taki diabel straszny hehe ale wiecie jak jest. Rozne mysli kraza po glowie ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862639 przez motylek05
Witam :)
Ja też miałam poród wywolywany i trwał 5godz. A bolało strasznie i aż dziw bierze że nikt tam nie ogłuchl od mojego krzyku :laugh: , ja chciałam i nawet blagalam o znieczulenie :lol: ale juz było za późno... Ale ten ból moja w chwili położenia dzidziusia na brzuchu... Ja po 10 min po porodzie powiedziałam do męża że nie było tak źle.... Więc chyba nie było :blush:
Tylko że ja nie byłam nacinana ani nie peklam więc nie miałam żadnego szycia :)

Marza : co do komplikacji po porodzie to sama nie wiem. .. bo nigdy wcześniej nie zauwarzylam problemu z utrzymaniem moczu, a teraz jak byłam chora to przy kaszlu zawsze parę krolelek polecialo ... :dry: ale czy to po porodzie czy raczej ciążą jest tego przyczyną to nie wiem

Ja dziś byłam dziś na pobraniu krwi ... Dla mnie to bardzo nieprzyjemne ,nie lubię tego wkucia... A dziś mnie kula aż 3 razy !!! I dopiero wkula się w zyle pomiędzy lokcjiem a nadgarstkiem i dopiero z niej zaczęła lecieć krew !.wyszłam pobklejama :angry: ido tego mam siniaki na każdym wkuciu i mnie boli ! Bo wszędzie mi dlubala igła żeby na zyle trafić tak żeby coś lecialo ... Zawsze do niej chodzę i nigdy nie było problemu, a dziś :dry:

Mój Aniołek 11tydz [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862662 przez Ania86
Caroina, mnie też od wczoraj pobolewa brzuch :/ mam nadzieje że to nic groźnego bo wizyta dopiero 4 kwietnia. Nie jest to jakieś strasznie dokuczliwe ale jestem przewrażliwiona i się stresuje :/
I do tego to zatwardzenie :/ masakra staram się jeść lekkostrawne jedzenie ale nic nie pomaga. Jakaś taka się ostatnio nerwowa zrobiłam, mam zmienne humory aż sama siebie nie poznaje ;)
Julka, jak przygotowania do ślubu? I nic nie pisałaś o rozpoczęciu kompletowania wyprawki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862667 przez pauletta
Dziewczynki, wyszlo mi zimno. Podobno to niebezpieczne. Czy wiecie cos o tym ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862765 przez Caroina
Ania86 Doskonale Cie rozumiem. Stres do tego huśtawki nastrojów. Mi nawet zdarza się płakać z byle powodu, jak się denerwuje to wychodze z siebie. Te wszystkie emocje są takie skrajne. Ciekawe jak długo to jeszcze potrwa bo sama siebie nie poznaje :D Oby tylko te bóle brzucha to nie było nic poważnego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862819 przez agniesia1604
Paulleta wiem ze w miejscu intymnym to potem mogą ale nie muszą być jakieś problemy ze słuchem dziecka.
Skontaktuj się ze swoim lekarzem ginekologiem ale nie stosuj sama żadnych leków!!!!

Niestety ja w trakcie ciąży mam problem z moczem ... i to już od początku jej trwania...
Problem minął jak tylko urodziłam ... szkoda że powraca przy kichnięciu.... ale to nie jest tak że ostro poleci , tylko 1-3 krople więc spokojnie:)
W trakcie ciąży późniejszej będę używała wkładek higienicznych, które często nalezy wymieniać ... jesteśmy teraz bardziej narażone na infekcje ;)

heh ... nom szycie to rzeźnia:P Mój mąż mówił że to tak wyglądało jakby rzeźnik usiadł i sobie szył... mówił że to było straszne:P :) no ale on mnie opatrywał przez kolejne 3 tygodnie bo nabawiłam sie małego krwiaczka a potem siniaka ...:P :) Smarował mi bliznę ARNIKĄ i kremem z pereł ... :P ech :P dbał jak nikt inny:P ;)

Marza - wypadanie macicy? co prawda trzeba ćwiczyc mięsnie kegla i to się juz robi od 34 tygodnia jakoś tak... a chyba można juz wczesniej:P poza tym od dzwigania po porodzie też moga wystąpić takie komplikacje ... no ale bez przesady. Nie spotkałam sie z wypadaniem macicy u żadnej z koleżanek ... ale słysząłam od położnej że należy ćwiczyć by do tego nie dopuścic...

motylek05
Oj chyba z mężem sporo ćwiczyliście :P Skoro szycia nie było i nie pękłaś:P
Gratulacje:P

___

Też musze wykonać badanie krwi i moczu ale to w kwietniu bo narazie kasy brak:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862850 przez aneczka25
Ale się rozpisałyście:)
A więc ja po wizycie u lekarza-uspokojona:)
Wszystko u małego w porządku-tatuś nawet popatrzył na niego:)
Strasznie ruchliwy jest:)
Dostałam skierowanie na badani(toksoplazma,mocz,morfologia,grupa krwi itp.)
Poza tym tak jak mówiłyście muszę się wybrać do endokrynologa z tą tarczycą.
No i w ciągu 2 tyg mam wykonać badanie genetyczne.Szukałam już i widzę że to ok 200 zł kosztuje :dry: ale cóż poradzić.

Dostałam fotosa mojego orzeszka:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #862950 przez agniesia1604
aneczka no to super:)))))

Szkoda że nie dał Ci skierowania na badanie genetyczne i do tego kazał ci je zrobic ech:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863043 przez srenka_918
Ale wczoraj pisalyscie :-). A ja nie mialam czasu wejsc i sie pochwalic swoimi przezyciami... mi rozwarcie stanelo na 3cm, potem oxy na zmiane z papaveryna w zastrzykach, potem kroplowka oxy i przebicie pecherza potem bol nieziemski ale mimo wszystko 9 godz od przebicia pecherza. Poki slo te pierwsze trzy czulam tylko mrowienie w plecach, kroczu, brzuchu i twarda pilke zamiast macicy... jak juz ruszylo po 5 godz z tych 3 dalej to po 3 godz bylo po wszystkim. Mnie tez skrecalo z bolu i znieczulenia brak, bo jak u kogos wczesniej za malo anestezjologow i jedyne co to gaz daja, a ten jeden skorcz znieczulil bo tak mi sie w glowie zakrecilo a potem nic nie dawal wiec zrezygnowalam. Szycie nie bylo najgorsze, mezu go nie widzial bo szedl z poloznymi wazyc maluszka, ale jak sie potem okazalo szyl mnie najlepszy szwacz w szpitalu :-) ciagnely okropnie i blizna zostala na kroczu... ale malo widoczna...

mi tez zdaza sie popuscic 2-3 krople moczu przy kichnieciu, ale to do przezycia, i wlascicie dopiero teraz w ciazy, wczesniej nie mialam z tym problemow... a wypadniecie macicy jedyny przypadek jaki znam to moja babcia w wieku 70 lat czyli 30 lat po 9 porodzie czyli dopiero po takim czasie miesnie sie zbyt mocno rozluzniaja.

U mnie dzis slonce i 4 stopnie ciepla, w nocy troche mrozu, ale dzis plucha bo snieg ginie, na slonecznych miejscach juz nie ma prawie :-) moze dzis sie uda nam wyjsc na spacer :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #863073 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863085 przez srenka_918
Co do tego zimna, to rownie dobrze moze byc zajad wywolany brakiem witamin, lub tez wypryskiem odzolodkowym od wymiotow, takie cos to ja w tej ciazy mialam juz 3 razy i w zeszlej ciazy tez mialam kilka razy po wiekszych i bardziej meczacych wymiotach i synek caly i zdrowy. Kazdy organizm inaczej reaguje na czynniki ciazowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #863189 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl