BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 3 miesiąc temu #960362 przez Karolincia
Nika - Jaka babsztyl z tej lekarki !!!! Koszmar !!! Jak mogła popełnić taki błąd!!?? Ja pierdziele !!!!! :S :S :S :S :S :blink: :blink: :blink: Co to ma być...dobrze, że to się tak skończyło jak skończyło, a nie gorzej...:///

Pychotka obiadek dziś masz !!;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960365 przez Karolincia
Nika - Kochana 3mam kciuki mocno za wizytę , aby z Leosiem było dobrze :) Ciekawe ile waży ;)
Podziękowania: Nikaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960457 przez Nikaa
Już jestem po wizycie :laugh: :laugh:
wszystko w porządku - na bakterie w moczu furargina :P troszkę pogorszyły się wyniki krwi od poprzedniej wizyty ale źle nie jest ;)
niestety troszkę skróciła się szyjka więc mam odpoczywać i cytując lekarza "przestać łazić i robić siebie herosa - niech inni przy pani poskaczą" :laugh: ehhh ten humorek mojego ginekologa :D
Leonek waży już ponad 2 kg :blink: a dokładnie 2030 - według USG ( wiadomo jest jeszcze margines błędu) :laugh: :) na wizycie skopał usg pana doktora :P ruchliwy niesamowicie nóżkami, siusiakiem i rączkami wymachiwał mocno :) :laugh: cudny widok

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960467 przez monia89
Hej.
nikaa ja bym tą lekarke zabiła! Super Leonek rośnie widze ze nie tylko ja mam problemy z szyjka....
Ja była dziś na jej kontroli i znowu sie skróciła o nie cały mm ale jednak. Póki co czekamy do mojej normalnej wizyty 9 lutego z zastrzykami na rozwinięcie płucek.
no ale żeby nie było tak pięknie mam pidejrzenie cholestazy....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960479 przez Karolincia
Nikaa- To już kawał chłopa z Leonka :) :) Masz odpoczywać, aby szyjka się bardziej nie skracała !! Można brać furagine w ciąży?? Dobrze, że z moczem nie jest najgorzej :) Na pewno szybko wyleczysz :) A morfologią nie przejmuj się, ja też nie mam rewelacyjnej ;) Tak na pocieszenie ;)

Monia - O masz babo placek !!! Jak nie urok to ....:/// współczuję Ci Kochana Ty to masz pecha w tej ciąży :( Zawsze coś się do Ciebie przyczepi :( Uwazaj Kochana na siebie:( Odpoczywaj więcej !!!! :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960515 przez klauduska89
Nika współczuję przezyc z synkiem i szybkiego powrotu do zdrowka dla niego. Niestety tak sie zdarza ze lekarze przepisuja leki ktorych nasze dzieci wogole nie powinny brac.
monia a czemu masz podejrzenie cholestazy? Cos kakretnego sie dzieje?Wspolczuje.
Ja dzis padam na pyszczek, ostatnie dwie noce mialam ciezkie, dzis przyszly meble do dawida pokoju, chlopacy raz dwa poskladali i mialam roboty przy ukladaniu , myciu itp. Do tego dawid caly dzien nie spal i pod wieczor byl bardzo marudny. Teraz juz sie wykapalam i czekam az wlosy wyschna i spadam spac. Do tego jutro pobudka o 5 bo mam wizyte u lekarza i jak zwykle przed 7 musze sobie kolejke zająć...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960543 przez monia89
Zaczęły mnie swędzieć najpierw stopy teraz dłonie najgorzej wieczorem i nocą powiedziałam o tym mojej gin i ona powiedziała mi o tym paskudztwie :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960552 przez Karolincia
Dzień dobry :)

Monia - Jak to sie ewentualnie leczy w ciaży??:(

Klauduska - To miałaś dziś ciężki dzień, dobrze że panowie skręcili meble :) Może przez tą pogodę Dawidek taki marudny był , i nie chciał spać?? Współczuje z tym czekaniem w kolejce :// najgorsze co może być:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960553 przez Karolincia
A mi coś się dzieje w odcinku szyjnym kręgosłupa, bo mi w nocy drętwieją palce u rąk, aż mnie to nie raz budzi i sama nie wiem co mam z tymi rękoma zrobić, jak je ułożyć :// :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960557 przez klauduska89
Ja juz siedzę w kolejce. Co najlepsze moja pani doktor ma dzis urlop i zapisalam sie do innej...miesiac temu tez jakos jej nie bylo i tez bylam u kogo innego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960559 przez Karolincia
Klauduśka - Która jesteś w kolejce?? Szkoda,że nie trafisz do swojej lekarki :ohmy: :ohmy: , ale dobrze, że udało Ci się dostać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960570 przez Adlenne
Nikaa duzy juz Twoj synek. Fajnie ze tak rosnie.
Co do lekarzy to temat rzeka, czlowiek im ufa a tu takie cos.
Monia wspolczuje tego swedzena, mam nadzieje ze da sie to jakos leczyc.
Ja mam wizyte w czwartek, boje sie troche bo mam doac czesto skurcze i nie wiem jak tam moja szyjka...
Ja mam okropny problem ze skora na brzuchu, swedzi okropnie, pewnie dlatego ze juz jest dosc mocno rozciagnieta. Smaruje kremem przeciw rozstepom z ziai ale wyszly mi ostatnio na skorze czerwone krostki. Kupilam tez ciekla parafine ale nic nie pomoglo... Doradzcie co mogloby zalagodzic to?
Ja mialam wczoraj niespodzianke bo szafka na rzeczy Tymka przyszla wczesniej, jest juz poskrecana i moge zabierac sie za szykowanie jego rzeczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960628 przez Karolincia
Adlenne - Jedna z Marcówek miała problem z uczuleniem po kremie przeciw rozstępom w ciąży, zaczęła używać zwykłej oliwki dla dzieci i jej problem z wysypką zniknął :)
W czwartek, a o której godzinie?? Będę mocno trzymać kciuki !!!
Super niespodzianka :) ;) To teraz tylko układać w niej rzeczy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960630 przez Karolincia
A ja wróciłam właśnie z miasta i rozpakowałam zakupy, nastawiłam pranie, zmywarkę :)
Wyjęłam z zamrażalki bigos, został mi ze świąt i będzie na obiad :) Lenia mam dziś, nie chce mi się gotować:P
A co...:P czasem można się polenić z gotowaniem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960643 przez monia89
Hej.
Klaudußka głupio wyszło z tym.lekarzem.
Adlenn a nie swędzi Cie brzuch? To też objaw tej cholestazy.
nie wiem Kochane czy to sie leczy czy co bede wiedzisła po wizycie.
Karolincia ja mam wczorajsza zupe a Tosiowi pierś zrobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl