BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 6 miesiąc temu #933629 przez Anabelle
agania nie wiele lekarzy chce podawać podejrzenia o płci na tym etapie ciąży, ale może następnym razem się pokaże. Może jak się uprzesz na poznanie płci, to uda się zrobić usg dopochwowe, wtedy jest z innej strony podgląd ;)



Pulmunolog

Okazało się, że mam początek zapalenia oskrzeli plus zapalenie gardła i już zaczynającą się infekcje uszu. Tym oto sposobem mam całą siatkę leków, w tym antybiotyk duomox i wziewy z pulmicortu. Wspaniale. Mam nadzieje, że przy okazji zejdzie katar z zatok. Najbardziej się boję, żeby Antka nie zarazić, bo mam niby leżeć w łóżku i nie wychodzić z domu.
A Antek to taki tuliś, że bedzie wesoło. Na dokladkę szanowny małżonek dzisiaj rano wyjechał na słowację. Nice!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934000 przez klauduska89
Anabelle szybkiego powrotu do zdrowia zycze i najwazniejsze aby mlody sie nie zarazil. Ja mojemu w okresie jak my jestesmy przeziebieni podaje zapobiegawczo witamine c.
Nie pisalam od kilku dni, jakos brak humoru i weny. Do tego od kilku tygodni dokuczaja mi zatoki, ciagle powraca mi katar albo zatkany noc do tego od kilku dni ciagle boli mnie glowa. We wtorem mam wizyte to zapytam pani doktor co moge brac na te zatoki. A nigdy jak do tej pory nie mialam z nimi klopotow, to zawsze moj maz cierpial z tego powodu a teraz jak na zlosc jemu nic nie dolega :)
Co tam kobietki u was slychac? Która wybiera sie w najblizszym czasie na wizyte? Brzuszki rosna? Co tu wogole taka cisza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934040 przez monia89
Hej ja milczałam bo Tosik chorował.
Agania super że po wizycie ok :-)
Sun a u Ciebie jak tam?
Klauduska koleżanka na zatoki smarowała się anolem i puściło ją. Może spróbuj.
ja mam wizyte 19 listopada dopiero.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934069 przez klauduska89
Monia wspolczuje choremu synkowi? Co mu było? Zdrowy juz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934088 przez sun333
Monia ja nie czuję się najlepiej :/ wszystko co zjem to zaraz mnie muli i jest mi niedobrze. Muszę jeść żeby bobas rósł ale naprawdę nie mam na nic ochoty a jak już zmusze się do jedzenia to mi niedobrze za każdym razem mam stres jak mi się odbija że zaraz zwymiotuje ( ale tego nie robię) .
Miałam mieć wizytę we wtorek ale gin odwołał bo coś mu tam wypadło i idę dzisiaj na 15:15. Ale to się dobrze w sumie złożyło bo dzisiaj odbieram wyniki pappa więc od razu pokażę mu komplet badań - usg genetyczne z opisem, testy pappa i wyniki krwi i moczu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934091 przez monia89
Grypa żołądkowa mnie dziś dopadła tak wszystkich po kolei w domu bierze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934113 przez agania123
monia89 oj biedaki:) trzymajcie się cieplutko i nie dajcie się! sun333 mnie strasznie mdli jak za długo nie jem więc mam masakrę, bo co 2 godz muszę mieć coś pod ręką i na dodatek owocową gumę do żucia. Jak tak dalej pójdzie to na koniec ciąży będę kwadratowa. Ale mam nadzieję, że jak się skończą mdłości to i z jedzeniem przystopuję :P Jak na razie to przytyłam 1.5 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934114 przez klauduska89
No wlasnie a jak wasza waga od poczatku ciazy? Ja na wizycie 3 tygodnie temu mialam caly czas tyle ile przed ciaza, zobaczymy za tydzień czy w koncu mi cos przybylo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934126 przez olga85
Monia współczuje, grypa żołądkowa to paskudztwo, miałam dwa razy i nie chcę więcej tego przeżywać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934190 przez sun333
Już po wizycie . Bobas sobie pływa na moje oko to trochę podrósł od ostatniego usg. Niestety sprzęt słaby u nas w przychodni i lekarz już go dokładnie dzisiaj nie zmierzył. Następne usg dopiero połówkowe :( ale najważniejsze że serduszko bije :) generalnie lekarz powiedział że na mdłości nic nie poradzi :). Przedłużył mi zwolnienie do 13.11 i to by było na tyle jeśli chodzi o wizytę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934216 przez Nikaa
sun grunt, że bobasek zdrowy :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #934303 przez sun333
No grunt że zdrowy :)
Czy Wy też cierpicie na bezsenność? Ja człowiek suseł który zawsze zasypial z kurami i spał do rana jak kamień teraz budzę się co 3h i to w sumie tylko raz na siku a tak po za tym to po prostu wstaję i zasypiam po 20 minutach. Chyba organizm przyzwyczaja mnie do nocnego wstawania. ..

Dzisiaj stała się również inna zaskakująca rzecz mianowicie z prawej piersi sączy się płyn tzn nie tak mocno ale jest spodziewałam się że przed porodem leci siara ale nie wiedziałam że to będzie tak szybko. Grunt że cycki działają prawidłowo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934332 przez klauduska89
Mnie w nocy budzi mlody albo siku, tak to dobrze bym spala. Siku dalej robie po 5 razy w nocy :/
co do siara to w roznych momentach ciazy moze sie ona pojawic, moja znajoma od 5 miesiaca musiala chodzi w wkladkach laktacyjnych tak jej lecialo. Ja skonczylam karmic mlodego i za 3 miesiace zaszlam w ciaze a pokarm tak do konca mi nie zanikl i tez zdarzy sie ze poleci mi teraz siara, przewaznie w nocy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934356 przez ewelia
jej myślalam ze tylko ja mam problemy z bezsennoscia bo potrafie od 2 do 5 nie spac tylko w sufit sie patrzec, moze ze dwie noce w tygodniu przespie cale a tak to koszmar bo nigdy takich problemow nie mialam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934378 przez monia89
Hej.
Sun super że wszystko ok :)
TO ja śpie pfu pfu jak suseł :) tylko jak tylko podniose dupke z łóżka to muszę siku iść :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl