BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 1 tydzień temu #979688 przez GabrysiaSta
Hej dziewczynki!
To zaczynamy nasz miesiąc!! kiedy to zleciało???? :blink: :blink: :blink:
natkach zdawaj relację z ostatnich dni!
Ja ogólnie czuję się ok.. chociaż mi zostały 4 długaśne tygodnie.. choć po południami jestem obolała.. a pachwiny to już ledwo trzymają.. w czwartek mam wizytę zobaczymy czy coś się zapowiada na wcześniejsze rozwiązanie bo do tej pory nie dawał mi nadziei :)
A Wy kiedy macie teraz wizyty?
Udanej majówki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979723 przez solenka89
Ja na wizytę jadę 5 maja :) a potem 18 :) brzuszek jest wysoko i nic nie zapowiada by malutka chciała się urodzić przed terminem :) ogólnie to się czuje ok i zostały nieco ponad dwa tyg :) :) intensywne oczekiwanie czas zacząć :D
Ogólnie jestem gotowa, nie wiem tylko czy psychicznie jestem gotowa :) Ponieważ mam jakiś taki wewnętrzny spokój, ale to pewnie dlatego, ze nie wiem czego się spodziewać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979759 przez goniag12
Ja mam wizyte 2 dni przed terminem, czyli 12 maja, ale u mnie z wizyty i tak nic nie wiadomo na temat porodu bo nie mam badan ginekologicznych. Wiec i tak nie bede wiedziec czy porod jest blisko czy nie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979760 przez natali422
ja teraz mam wizyte 18 maja to jeszcze 2 tyg przed terminem , moja ginekolog mowi ze powinnam dotrzymać do terminu bo narazie nic nie wskazuje na zblizający sie poród , ale ja juz jestem przygotowana i moge spokojnie czekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979781 przez RozowaKokaina
Hej my już po porodzie. Franciszek ur. 29. 04. 2015 o godz. 15. 32 waga 3625g i 55cm. Poród siłami natury. opowiem więcej jak znajdę chwilkę czasu.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979791 przez papryczkaczili
RozowaKokaina serdecznie gratuluje pieknego Franciszka:) jest przeslodki!

Ja wczoraj bylam na ktg bo gin zlecila i taka cisza na oddziale, spokoj kazdy spaceruje a jak sie tylko polozylam to zaraz obok babeczka zaczela miec skyrczeparte. Fakt poszlo jej migiem ale ja plakalam za nia:p przezylam koszmar tak biedna krzyczala a gdy juz bylo slychac malenstwo to plakalam jakbym to ja urodzila:p i wtedy wlasnie pomyslalam: ja jeszcze nie chce rodzic:p na ktg zadnego skurczu wiec troszke jeszcze moze pochodze w zestawie. Wizyte mam 9 maja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #979798 przez solenka89
RozowaKokaina Gratulacje! Super chłopak, jak aniołek śpi :) dużo zdrówka dla Was :) Czekamy zatem na dłuższą relację w wolnej chwili :)

No ja wyczuwam, że wszyscy czekają, aż urodzę :) każdy mówi, że to już nie długo :) A tak naprawdę to może minąć od 2 do czterech tygodni :) Mam nadzieje, że Julia nie będzie mi kazała tak długo na siebie czekać :) choć nie powiem, ogarnia mnie strach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979815 przez natkach
Rozowakokaina gratulacje :-) śliczny synuś :) dużo zdrówka dla Was :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979830 przez goniag12
RozowaKokaina gratuluje. Synus przesliczny.

Narazie wszystkie majoweczki urodzily w kwietniu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979881 przez solenka89
Jak tam mamusie po weekendzie majowym? U nas bez zmian :) Jutro wizyta więc może coś więcej się dowiemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979884 przez goniag12
No u mnie zmiany i to duże. Dziś o 7.10 urodziłam córeczkę. Czujemy się bardzo dobrze a poród oczywiście był szybki. teraz mała dogrzewa się na tatusiu a ja odpoczywam.

Maja ur. 4.03.2015 o 7.10. 3170g 49cm. SN nawet bez znieczulenia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979891 przez GabrysiaSta
RozowaKokaina synuś cudowny! Gratulacje wielkie!
goniag12 rewelacyjna wiadomość! super, że poszło szybko! rzeczywiście musisz się czuć bardzo dobrze skoro już zdążyłaś nas poinformować! tylko pozazdrościć!
Tyle fajnych wieści z rana, że aż chce się już rodzić! :) ale znając moje szczęście to będę do tego 29.05 się turlała albo i jeszcze dłużej.
solenka89 u nas też bez zmian, oprócz tego, że w domu wszyscy kaszlą a ja jako jedyna się trzymam. Daj jutro znać jak po wizycie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979892 przez papryczkaczili
Goniag12 super! Serdecznie gratuluje:) zbieraj duzo sil i pokaz nam swoje cudo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979908 przez solenka89
goniag12 Gratulacje :) Super, ze tak sprawnie Ci poszło :) Trzymajcie się cieplutko :)
Czy nie odnosicie wrażenia, że większość majowych mamuś już urodziła??? :P A raptem mamy 4.05 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #979909 przez papryczkaczili
Druga polowa urodzi w czerwcu:p (oby nie -zartowalam)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl