BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

8 lata 11 miesiąc temu #979939 przez natkach
Goniag gratulacje :-) dużżżo zdrówka dla Was :) super że poszło szybko i sprawnie.

U mnie już 1 dzień po terminie i nadal cisza. Skurcze są jak na okres i żganie w pochwie (położna mówiła że dziecko wstawia sie w szyjke). Jeżeli przez tydzień nic sie nie wydarzy to w przyszły poniedziałek jadę do szpitala. Ale mam nadzieje że może mnie szybciej skręci bo już chce urodzić :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979957 przez papryczkaczili
Natkach trzymam kciuki bys szybko urodzila:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #979963 przez solenka89
natkach trzymam kciuki, żeby się ruszyło :) teraz to już w każdej sekundzie coś zacząć się dziać :)
papryczkaczili ha ha oby nieee :) bo ja już naprawdę chciałabym bardzo móc się schylać i zakładać skarpetki bez zadyszki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980258 przez solenka89
My juz po wizycie ;) i Szyjka jest bardzo krótka oraz 1 cm rozwarcia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980340 przez GabrysiaSta
solenka89 czyli coś się ruszyło i można rodzić!
papryczkaczili Ty mnie nie załamuj, ja chciałabym urodzić ze 2 tygodnie przed terminem!
natkach mam nadzieję, że na dniach urodzisz! teraz trzeba dorwać męża i działać aby przyśpieszyć :woohoo: :woohoo: :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980376 przez papryczkaczili
mi tez sie marzy juz porod boje sie strasznie ale tak bardzo bym chciala miec to za soba i tulic moja kruszynke. od prau dni mam jakies bole jak miesiaczkowe trwaja z minute i jest ich kilka nie wiem czy to skurcze. w sobote mam lekarza to sie dowiem czy u mnie cos sie ruszylo. czekam na kuriera wlasnie i bedzie wozeczek:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980450 przez papryczkaczili

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980522 przez goniag12

Przedstawiam wam moja córeczkę.

Po krotce streszcze wam mój poród. Zaczął się od skurczy ok 3.00 nad ranem. W szpitalu byłam o 6.00 i okazało się ze mam 8-9cm rozwarcie. O 6.58 odeszły mi wody a o 7.10 Maja była już na świecie. Ja po porodzie od razu czułam się świetnie. Jedyne co mi dokucza to skurcze obkurczajace się macicy. Szczególnie kiedy karmie. Mała złapała cyca od razu. wczoraj wróciliśmy do domu bo lekarz stwierdził że malutka jest zdrowa. Jeszcze jutro mamy wizytę kontrolna i badanie słuchu.

Mamuśki nierozpakowane życzę wam równie szybkich i lekkich porodów. Trzymam za was kciuki.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980523 przez solenka89
papryczkaczili też mam te bóle i podobno są to skurcze przepowiadające. A wózek super!! Bardzo ładny i mega podoba mi się kolorystyka wózka :D
Ogólnie to wiem, że z 1 cm można chodzić jeszcze bardzo długo.Ale ogólnie to dobrze, że coś się dzieje. Mam dużo chodzić i normalnie funkcjonować i czekać na rozwój wypadków :) Ale jestem już na maksa spakowana, nawet zapasy do domku zrobiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980524 przez solenka89
goniag12 śliczna córeczka!!!!! Gratulacje!!! Jest piękna! Aż chciałabym mieć moją już przy sobie :)
Super, że tak gładko poszło :) Oby więcej takich porodów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980532 przez natkach
Goniag śliczna córeczka :-)
Papryczka mi tez sie podoba Wasza fura :-)

Byłam na wizycie u gina i mam sie stawić w szpitalu w piątek i bedzie wywoływanie. Szyjka sie skróciła a rozwarcia brak. Boje sie ale wiem ze nie mam wyboru bo synek nie chce sam wyjść.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980541 przez solenka89
natkach dobrze mu u Ciebie :) mnie ogólnie przeraża nieco wizja szpitala, i też się stresuję i właśnie cały czas sobie powtarzam, że nie ma innej drogi zakończenia :) :) co by się miało nie dziać trzeba przeżyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980555 przez papryczkaczili
Goniag gratuluje jest przeslodja!:) takie piekne dzieci nam sie rodza:d
Ktora teraz nastepna?natkach chyba Twoja kolej:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #980588 przez natkach
papryczka rzeczywiście moja kolej bo chyba tylko ja jestem po terminie jak na razie :-P

solenka to strach przed nieznanym, ale chce już zobaczyć synka wiec jadę "działać"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #980592 przez papryczkaczili
Trzymam kciuki natkach by poszlo szybko i sprawnie. Kazdej z was tu tego zycze:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl