BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

8 lata 11 miesiąc temu #981376 przez toska
natkachgratulacje.No chyba nie mozna dostac piekniejszego prezentu na urodziny od tego jaki Tobie sie trafil :) :) :) :) Odpoczywaj i nabieraj sil.
RozowaKokaina ale slodkie Twoje malenstwo.Fajnie ze z karmieniem juz lepiej, ja sie tego obawiam bo z pierwszym synkiem nie za bardzo mi wyszlo i tez mialam dola strasznego przez to.Chcialabym zeby teraz bylo inaczej, zobaczymy.Dobrze ze mozesz liczyc na pomoc mamy a takie ciocie dobre rady to niestety bardzo czesto sie pojawiaja w takich sytuacjach i wszystko wiedza najlepiej.
papryczkaczilito dalej trzymamy kciuki zebys sie juz dlugo nie musiala meczyc i trafila jak najszybciej na porodowke :)
goniag12 a jak tam u Ciebie?Jak dajesz rade z dwoma maluchami, chyba nie jest latwo?oj tego tez sie boje jak ogarne dwoch brzdacow.
u mnie nic nowego siedze i czekam, upal jak nie wiem co i to dodatkowo meczy.A jeszcze mama mnie dzisiaj "pocieszyla"komentarzem ze brzuch to mam jeszcze wysoko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981460 przez goniag12
toska no przyznam że nie jest łatwo. Dobrze ze jest moja mama bo nie wiem jak dałabym rade. O ile przez pierwsze dni było ok tak od 2 dni mój syn przechodzi samego siebie . Jest strasznie zbuntowany, w ogóle nie słucha i wymusza wszystko krzykiem i płaczem. Dodatkowo się teraz przeziębil i nie chodzi do przedszkola a k na dwór nie za bardzo bo się bardzo ochłodziLO i pada.
Szczęście w nieszczęściu ze malutka jest bardzo spokojna. Ciągle śpi i nie przeszkadza jej nawet ciągle lamentowanie brata. No i tez o tyle dobrze ze dla małej jest bardzo delikatny i widać ze ja kocha a swą frustrację wyladowuje na rodzicach i babci.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981596 przez papryczkaczili
Goniag dobrze ze masz mame kolo siebie:)fajnie ze dzidzia grzeczna zazdroscic tylko.

Ja dzis wyszlam do domu rozwarcie nie postepuje cisnienie unormowane czekamy na akcje w domku:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #981621 przez solenka89
Hej mamusie urodziłam 11.05 o godz 11.00 :) Poród był bardzo krótki i bardzo ciężki bo pierwsze odeszły mi wody, a skurczy było brak i rozwarcie na 1cm i nic się nie zwiększało. Okazało się też, że nie mogę dostać antybiotyku, no więc poród musiał potoczyć się szybko i był wywoływany :) Łatwo nie było, ale było warto :)
Bycie mamą to najwspanialsza rzecz pod słońcem :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981622 przez toska
solenka89Gratulacje, witamy kolejnego majowego bobasa.Jakie ma wloski dlugie twoja Julia, sliczna.
goniag12 w sumie dla twojego synka to tez nowa i ciezka sytuacja i tak reaguje, oby mu szybko przeszlo.Ciekawe jak moj Dominik zareaguje na braciszka, spodziewam sie wszystkiego :laugh: Dobrze ze masz pomoc mamy,
papryczkaczili dobrze ze cisnienie w normie, dobrze ze w domu mozesz czekac na rozwoj wydarzen, a my czekamy z Toba :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981654 przez goniag12
solenka89 gratuluję Ci bardzo serdecznie. Ciesz się teraz każda chwila z maleństwem. Jest śLiczNa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981679 przez papryczkaczili
Solenka serdecznie gratuluje Julia jest cudowna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981887 przez papryczkaczili
Dziewczyny jak u was sytuacja? Mam wrazenie czy tylko ja jeszcze nie urodzilam?:d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981914 przez goniag12
Jeszcze GabrysiaSta nie urodziła, chyba. Korzystaj z ostatnich wolnych chwil. Wysypiaj się ile da i korzystaj ze spotkań towarzyskich.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981916 przez toska
papryczkaczilihe he ja tez jeszcze nie urodzilam ty jeszcze jestes przed terminem a popatrz na moj suwaczek.Jestem ciekawa co jutro lekarz powie.Trzymaj sie i korzystaj z tych ostatnich chwil"wolnosci" :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #981918 przez papryczkaczili
Po konskiej dawce lekow na nadcisnienie gdzie nie usiade to spie konsultowalam to z gin ponoc normalne ale az.mnie to meczy:p
Toska to trzymam za Ciebie kciuki bys jednak mnie wyprzedzila:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982003 przez papryczkaczili
Toska jak po wizycie?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982006 przez GabrysiaSta
RozowaKokaina przecudny mały człowieczek! byłam pewna, że każda da radę, chociaż cały czas jak widzę Maleństwa to zastanawiam się jak taką Kruszynkę podnieść. A niby powinnam mieć wprawę ;) Kobiety "dobra rada" są cudowne :) miałam nadzieję, że mnie to ominie w tej ciąży ale niestety cały czas słyszę różne komentarze tak więc trzeba to po prostu olewać! Ty jesteś mamusią i wiesz co najlepsze dla Twojego dziecka i tego się trzymajmy!
natkach najważniejsze , że masz już poród za sobą i teraz będziesz mogła cieszyć się Antosiem! Gratulację Kochana! bardzo dzielne mamy dziewczynki na Majówkach!
solenka89 ściskam mocno i gratuluję! Julia przepiękna!
papryczkaczili ja melduję się w dwupaku! wcześniej nie mogłam rodzić bo zakładałam firmę i miałam dużo na głowie :) teraz już spokojnie mogę ;) A tego odchodzącego czopu to miałaś dużo?
toska opowiadaj jak po wizycie, ja dzisiaj idę na KTG i zobaczymy co mi powie, chociaż Nikoś wariuje jak wariował ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #982012 przez goniag12
Moja ksiezniczka konczy dzis 2 tygodnie, a mam wrazenie ze wczoraj bylam na porodowce. Jak ten czas szybko leci.

Poki co jest grzeczna, spokojna. Troszke mam wrazenie ze jej dokucza brzuszek, ale nie placze, tylko sie wierci i spina. Daje pospac i ogolnie jest dobrze. Przez tydzien przybrala 320g a dzisiaj mamy wizyte poloznej.

Pozdrawiamy wszystkie mamusie!!!!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #982017 przez papryczkaczili
Goniag mala jest cudowna:) taka do tulenia ksiezniczka

GabrysiaSta czop odchodzil mi przez 4 dni taka bialawo przezroczysta galareta non stop na wkladce ordynator mowil ze moze byc nawet i tak na raty ale juz go nie ma a dalej cisza ja w srode mam badanie to sie dowiem co tam slychac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl