BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #957503 przez solenka89
A tak trochę z innej strony czy przestrzegacie jakiś specjalnych zaleceń dietetycznych? Mnie to czasem tak najdzie na jakiś konkretny smak, że nie mogę się powstrzymać. Jestem ciekawa czy też surowo przestrzegacie zaleceń, żeby np. nie jeść serów pleśniowych?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957504 przez mni
Ech, a my kończymy wykańczanie domu... została nam tylko łazienka i pokoik od Małego (pomalować ściany, odświeżyć łóżeczko i kupić jakąś komodo-szafkę :) ) Ale muszę przyznać, że końca nie widać...
Co do testu obciążenia glukozą, to ledwo go przeżyłam :/ Najpierw piłam to przez 10 minut, a później zasłabłam :/ no i 1,5h przespałam... Dobrze, że mąż ze mną poszedł, bo byłoby jeszcze ciężej :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957515 przez natkach
solenka akurat serów pleśniowych i tatara nie lubie wiec z tym nie mam problemu. U mnie jest tak że jem wszystko to co jadłam przed ciążą. Ograniczam slodycze ale jak mnie najdzie to nie ma zmiłuj i po prostu jem. Tak samo np z colą.

Odebrałam wyniki obciążenia glukozą i wyszły bardzo dobrze. Na czczo miałam 68, po 1h - 101, a po 2h - 79.
Podziękowania: solenka89

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957519 przez goniag12
Ja sery plesniowe lubie ale moge bez nich zyc wiec w ciazy ich nie jem. Jednak zdazylo sie ze skusilam sie na surowego lososia, jem tez sledzie i owoce morza (gotowane ale ponoc i tak nie mozna) zadko ale czasem pozwalam sobie tez na jakis napoj gazowany i chipsy.
Slodycze codziennie bo dla mnie dzien bez czegos slodkiego to koszmar. Ale staram sie zeby to byly te zdrowsze np. domowe ciasto.
Szczerze to jem duzo i prawie wszystko ale wogole nie moge przytyc. Narazie +1kg. Brzuch rosnie a ja nikne w oczach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957525 przez RozowaKokaina
Ja jestem cały czas głodna wiec muszę się powstrzymywać żeby nie zjeść całej lodówki ( po obiedzie mimo że czuję się pełna to i tak jestem głodna) Ale nie jem surowych ryb ,owoców morza i sery też odstawiłam.
Tylko słodycze tak strasznie mnie ciągną ... Musi być ciasteczko lub czekoladka albo gumisie... i tak ciągle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957564 przez papryczkaczili
ja sobie nic nie odmawiam staram sie tylko jesc zdrowiej ale podkreslam tylko sie staram nie czesto mi to wychodzi:) przytylam narazie 3kg wiec nie ma tragedii, mam ogromna ochote na tatara, ale nie skuszę się w ciąży, owocow morza nie lubie z serów jem tylko żółty mimo ze uwielbiam plesniowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957602 przez Adlenne
No ja słodyczy nie potrafię sobie odmówić, chipsy od czasu do czasu i parę lyczkow coli tez mnie kusi. Zmuszam się by jeść owoce, bo przyznam ze na codzienne jem ich malo. Ja juz 5 kg przytylam a z tego chyba ze 2 kg po świętach... :-\

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957652 przez a!gusia
Dziewczyny ja przytylam prawie 7 kg imyslalam ze to malo!!!!!
W pierwszej ciazy przybylo mi 14 kg i po zrzucilam 20;)
Macie juz ta tzw linie zycia?bo mi zaczyna sie pojawiac..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957671 przez solenka89
No więc ja też przytyłam 5kg i to chyba nie jest tak źle :) ciesze się, bo ja tak samo myślę o jedzeniu w ciąży jak Wy :) także zdrowy rozsądek najważniejszy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957682 przez papryczkaczili
a!gusia chodzi Ci o tą linię na brzuszku? mi sie pojawiła jakies pare tyg temu ale jest bardzo jaśniutka nie widziałam jej dopóki mąż mi o niej nie powiedział:P za to moje sutki....ehhh te to widać ale wierze, że wrócą do swojego normalnego stanu po ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957697 przez goniag12
Mi tez krecha zaczyna dopiero wychodzic, a brodawki powiekszyly sie chyba 4-krotnie:)
Wczoraj brzuszek zaczal juz skakac razem z mala. Widac bylo golym okiem jak sie wierci. Urzadzila sobie chyba dyskoteke:)

Wczoraj bylam na wizycie i niby wszystko ok, ale mam zrobic test z moczu i jakies proby z nosa i buzi ( Mialyscie kiedys cos takiego?) zeby spradzic czy nie mam jakiejs infekcji bakteryjnej, bo ciagle czuje to parcie na krocze i bol w miejscu kosci ogonowej. A jesli bol sie nasili to do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957743 przez Adlenne
U mnie krechy nie widac, a brodawki wielkie i ciemne sie zrobily.
Goniag pewnie chodzi o wymaz. Nie zaszkodzi zrobic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957789 przez natkach
Ja przytyłam 3 kg, a linia sie u mnie nie pojawiła jeszcze. Za to sutki wyraźnie ciążowe :-p tak jak Wasze większe i ciemniejsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957827 przez Adlenne
Jestem wielorybem, stwierdzam to po wczorajszej gimnastyce zwiazanej z goleniem nog i okolic bikini. Jeszcze troche i stanie sie to zupelnie niewykonalne. Czy ktos jeszcze tak ma?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957862 przez RozowaKokaina
też wczoraj się goliłam... masakra już boje się co będzie za kilka tygodni, chyba będę chłopaka prosić o pomoc :P
linii u mnie nie widać a przytyłam przez same święta ok 5kg wiec trzeba zacząć zdrowiej jeść
brodawki mam duże i rozstępy na piersiach zaczęły wychodzić no i jak chodzę bez stanika to koszulki całe mokre.
I byłam w szkole rodzenia ale okazało się że to będą narazie ćwiczenia dla kobiet w ciąży raz w tygodniu a dopiero za kilka tygodni zaczną się "prawdziwe" zajęcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl