BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #956251 przez Adlenne
Ja tez się nastawiam na karmienie piersią ale za pierwszym razem nie wyszło tak jak bym chciała i musialam dokarmiac, wiec butelki chce kupić żeby były w razie czego.
Miałam butelki avent i jak dla mnie smoczki były za twarde' mała się denerwowala i miała kolki. Pomogła zmiana na butelki dr brown's ale ona są dosc drogie i wkurzajace jest mycie tych części wszystkich.
Avent ma teraz serie butelek natural, które maja smoczki podobne do tommee tippee takie "cycopodobne" . I w sumie nad tymi dwoma się zastanawiam.
Ma któraś może doświadczenie z tymi agent natural?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956300 przez goniag12
U nas sprawdzily sie butelki mam baby, ale przeszlismy tez przez avent, tommee teppee i medela. Moj syn byl wybredny. Teraz poczekam i kupie dopiero jak bedzie potrzeba. Moze jedna mala mam baby kupie na wszelki wypadek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956376 przez GabrysiaSta
Witam z rana!
niestety w kwestii butelek nie mam za dużego doświadczenia bo mało korzystałam ale opinię chętnie poczytam bo wydaje mi się, że dobrze mieć jedną na stanie.
Wczoraj miałam usg połówkowe i jest wszystko dobrze. Mały rozwija się prawidłowo i to właśnie chciałam usłyszeć :) . Jedyne co mnie zdziwiło to jak wyszłam z gabinetu i zobaczyłam ile ma moja szyjka... 56 mm :blink: czy wiecie co może oznaczać długa szyjka macicy? przy wcześniejszych ciążach nikt mi nie mierzył, może po prostu tak mam??
A jak Wy się ogólnie czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956412 przez Adlenne
Długa szyjka oznacza ze wszystko jest ok a maleństwo jest bezpieczne :-) także super wiesci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956465 przez a!gusia
Ja karmilam piersia ale butelke czy dwie warto miec.ja mialam mam baby samosterylizujace i tym razem tez je kupie,bylismy oboje zadowoleni.tu sa w zestawie 1 duza 2 male plus smoczek wiec to kupie i wystarczy.
Moja Mala dzis sie obrocila i kopie po brzuchu,wyraznie lepiej ja czuje i bardzo mi sie to podoba ;)
Wczoraj bylam w pracy jeszcze a dzis ide na test glukozy i wizyte na 24 tydzien .ale ten czas leci!!!!!
Ja juz pare ubranek wypralam,dzis nam przywioza komode to bede ukladac ;)
No i pomalutku kompletuje torbe do szpitala-tzn mysle co do niej spakowac..
Podziękowania: Adlenne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956498 przez goniag12
Ja tez mialam miec dzisiaj wizyte u poloznej ale niestety moj synek sie rozchorowal i musialam przelozyc na piatek.
Wczoraj zrobilam selekcje ubranek. Zostawilam te ktore sa uniwersalne i odrzucilam te typowo chlopiece. Okazuje sie ze w zasadzie nic nie musze kupowac ale i tak skusze sie na kilka rozowych ciuszkow:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956519 przez Adlenne
agusia a te smoczki sa ok? Dziecko nie połyka całego? Bo takie wąskie się wydają, dlatego moja uwagę zwróciły te TT i aventy bo maja kształt zblizony do piersi. Odpowietrzaja się dobrze i smoczek nie zasysa się? Sory za tyle pytań ale moja Paulinka miała okropne kolki i jeśli butelki miałyby się przydać to nie chce kupic szajsu.

goniag pewnie ze kup, ja wszystko dostaje od siostry ale na pewno tez się skusze na parę chlopczykowych drobiazgów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956520 przez Anabelle

Adlenne napisał: Ja tez się nastawiam na karmienie piersią ale za pierwszym razem nie wyszło tak jak bym chciała i musialam dokarmiac, wiec butelki chce kupić żeby były w razie czego.
Miałam butelki avent i jak dla mnie smoczki były za twarde' mała się denerwowala i miała kolki. Pomogła zmiana na butelki dr brown's ale ona są dosc drogie i wkurzajace jest mycie tych części wszystkich.
Avent ma teraz serie butelek natural, które maja smoczki podobne do tommee tippee takie "cycopodobne" . I w sumie nad tymi dwoma się zastanawiam.
Ma któraś może doświadczenie z tymi agent natural?

Avent natural miałam laktator i butelkę. laktator spoko. używałam 3 msc, ale butelek avent natural syn nie chciał. generalnie był wybredny, jako tako akceptował avent classic, ale nie chciał dr brown ani lovi ani tomme tippe ani canpol itd koniec końców po długich bataliach zaakceptował tylko butelki nuk first choice ze smoczkami lateksowymi. Piersią był karmiony rok.
Podziękowania: Adlenne

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956737 przez Adlenne
szkola-rodzenia.pieluszki.pl/register/

Przypomnialo mi sie ze w pierwszej ciazy ogladalismy z mezem. Polecan dla tych co nie moga sie wybrac do tradycyjnej szkoly. Wystarczy sie zalogowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956754 przez a!gusia
Gonia ja tez mam pelno ciuchow dla dzidzi-juz nawet rozowych,slicznych ktore gdzies tam dostalam ale nadal mnie kusi zeby kupowac ;)
Tak smoczki w mam baby sa bardzo fajne w ogole synus sie szybko do nich przekonal no i nie bylo problemu z przejsciem z piersi na butelke i odwrotnie tyle ze rzadko ich uzywalismy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #956818 przez goniag12
Ja tez polecam te butelki z Mam Baby. Chociaz wiadomo kazde dziecko lubi cos innego. Ja szukalam dlugo, az w koncu pomyslalam, ze skoro maly ssie smoka z MamBaby to moze i smoczek od butelki tej firmy tez mu podpasuje i tak sie udalo:) Mysle ze to jest dobry trop w szukaniu odpowiedniej butli. Jesli dziecko ssie smoka to butelka z tej firmy lub podobna powinna sie sprawdzic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957039 przez Adlenne
Dziewczyny a czekaja was jeszcze jakies sprawy typu remont, kupowanie mebli itp?
Nasz synek bedzie poki co z nami w sypialni, musze tylko dokupic jedna szafke bo nie mialabym gdzie trzymac jego rzeczy.
Na razie cala waliza z ubrankami czeka jeszcze u mojej siostry, szafka bedzie pod koniec stycznia. Jeszcze jest tyle czasu a ja juz mam straszny syndrom wicia gniazda ;-)
Chcialabym juz miec wszystko poprane, poprasowane, poukladane. Juz rozmyslam co jeszcze musze kupic, a sa to na prawde drobostki bo praktycznie wszystko mam.
Siedzenie w domu mi nie sluzy bo mi sie czas ciagnie i tylko planuje i rozmyslam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957061 przez goniag12
Mnie na szczescie zadne remonty nie czekaja. Przeprowadzilismy sie na poczatku sierpnia i od razu wszystko sobie porobilismy, wiec mieszkanie jest bardzo swieze. Musze jednak dokupic jakas wieksza szafke z szufladami na ubranka dla Majki i "dorosle" lozko dla mojego synka bo bedzie mial 2,5 roku kiedy urodzi sie malutka wiec tak sobie pomyslalam ze odda juz lozeczko swojej siostrze:)
Tak sie tylko zastanawiam czy kupujecie kolderki dla waszych szkrabow. Moj synek urodzil sie w listopadzie wiec nie mialam watpliwosci, ale teraz sie zastanawiam czy warto skoro dziecko urodzi sie pozna wiosna. Pod kolderka chyba bedzie za cieplo. Wydaje mi sie ze cienki kocyk powinien wystarczyc. A wy jak planujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957232 przez natkach
U nas remont trwa od jakiegoś czasu, bo po narodzinach będziemy mieszkać w innym miejscu. Mam nadzieje że zdążymy do wiosny ;-) A jak nie to jeszcze przez jakiś czas będziemy tu gdzie teraz czyli w naszym małym mieszkanku. Ale mąż jest optymistą i mówi że zdąży. Dlatego też na razie wstrzymujemy się z zakupem łóżeczka itp. Wybrane już będziemy mieli i tylko kupimy. Ciuszki powoli kompletujemy.

Wczoraj byłam zrobić obciążenie glukozą. Wypiłam bez większych problemów, chociaż pod koniec czułam już ,że mi za słodko, ale jakoś wmusiłam. Wyniki jutro odbiore, a kolejna wizyta u lekarza w środe.

Byliśmy z mężem też na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Kobietka bardzo miła i widać że bardzo zaangażowana w swoją prace. Były też pierwsze ćwiczenia z oddychania.

goniag12 ja też zastanawiam się czy na początek kupić tylko kocyk i taki śpiworek bo to bardzo praktyczne - dzidzia sie nie rozkopie w nocy. Kołderke można dokupić później.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957332 przez Adlenne
Moja Paulinka na poczatku i tak spala w rozku, pozniej w spiworku, kolderka wydawała się dużo za duża na takie maleństwo i przydała się dopiero po pol roku.
Ja dziś byłam na wizycie, szyjka ok, nadal mam leżeć, a Tymek rośnie, ma juz 986 gram.
Ja właśnie tez muszę zrobić obciążenie glukoza i niedobrze mi na sama myśl o tym...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl