BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

8 lata 10 miesiąc temu #986452 przez betka81
Aga daj sobie czas....moją też dokarmiali w szpitalu bo ciumkała a pokarmu malutko było. Dopiero na 3 dobę coś dostałam bo zaczęła przełykać i jak wróciłyśmy w domu też jeszcze musiałam podać mm a od czwartku nie dostała już, tylko moje mleko. Sutki to miałam tak pożarte, że aż ulewała krwią bo się nassała ode mnie.
A dziś też mamy chyba kryzys laktacyjny bo od rana co 1h chce jeść a cycki tyle nie produkują...
Tak że Aga na spokojnie i bez stresu jak trzeba to podaj mm ale przystawiaj ciągle to mleko poleci...
Sarunia ślicznotka!!!

nadinchen korzystaj póki możesz....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986467 przez betka81
A my dzisiaj zaliczyliśmy pierwszy spacerek i wyjazd samochodem :laugh: Zoja bardzo grzeczniutka cały czas słodko spała :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986468 przez Ossa
Cześć dziewczyny, dzięki za kciukasy :cheer: :kiss:
Aga, Sara jest prześliczna :woohoo: kochane maleństwo :kiss:
Nadinchen mmm kusisz tym deserem :P
Tymczasem u mnie nic nowego, skurczów brak więc czekam... I jeszcze ten upał :pinch:

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986490 przez Azja
Dajcie troche deszczu proszę u mnie od 3 dni gadają o burzach a nawet kropla nie spadła :blink:

Betka super ze pierwszy spacerek zaliczony :)

Ossa trzymam kciuki żeby się ruszylo :)

Ja dalej w dwupaku. Choć w ten upał to chyba rodzic nie chce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986495 przez betka81
Hej!!

Ossa jak tam ruszyło się coś u Ciebie? Będą Cię trzymać już do samego porodu?

Azja tego upału to współczuję i to bardzo...u nas burza była w nocy, więc rano lepsze powietrze ale teraz znowu praży...choć jest troszkę wiaterku....
taak...spacerek zaliczony...i jeszcze czekam aż karmienie małej nie będzie trwało ok 2h...tylko 20-30 minut bo to nieźle uciążliwe jest...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986497 przez Ossa
U mnie niestety burzy nie bylo, nadal zaduch straszny :/
Lekarze powiedzieli, że rozwarcie mam na 2 cm i jest to 40 tc i do tego jestem wielorodka to musze czekac na porod w szpitalu :blink: jak dla mnie bez sensu ale cóż... Pocieszajace jest to, ze odchodzi mi czop, moze jednakcos w koncu sie ruszy...

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986529 przez betka81
Ossa znam ten ból siedzenia w szpitalu...dla mnie też to było bez sensu ale lekarze twierdzą, że wiedzą lepiej...
Oby jak najszybciej u Ciebie ruszyło bo takie czekanie w szpitalu to jest jak dla mnie głupie...równie dobrze możesz sobie spokojnie czekać w domu...
A co jak przenosisz to będziesz tam jeszcze 2 tygodnie czekała?
Mi czop odchodził po kawałku po badaniach i też miałam niby rozwarcie na 2 palce....
Trzymam kciuki!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #986555 przez Ossa
Betka mam wrażenie, że to już kwestia chwili bo mała jest już tak nisko i tak ciśnie, że przecież musi w koncu się coś zacząć. Teraz to już czuję jakby ona mi na kości ogonowej siedziała :pinch: Ciągle się łudzę, że jednak nie przenoszę, bo tu chyba jajo zniosę :S Wiadomo... nadzieja umiera ostatnia :lol:

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986556 przez Ossa
Martyna daj znać co u Ciebie, pewnie w końcu się rozpakowałaś.

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986562 przez Senari
Przepraszam, ze nie dawalam znaku zycia ale mialam lekki kryzys. Przez to, ze Sara byla kilka dni pod inkubatorem strasznie sie za mna stesknila i cyca kojarzyla ze mna. Potrafi jesc 3 godziny bez przerwy, a pokarmu mam bardzo duzo ;) nfekcja powoli spada. mozliwe, ze wyjdziemy we wtorek do domku :cheer: Trzymam kciuki za pozostale dziewczyny :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986567 przez Senari
A teraz pochwale sie Wam moja księżniczka :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986569 przez AgusiaKRK
Jejku, cudowna! A jakie ma boskie czarne włoski :-) Jest przeurocza, jeszcze raz gratuluję <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986578 przez agniesia1152
Hej :)
A ja się melduję po wekendzie i nadal czekam na swoją kolej. Straciłam nadzieję na to że zacznie się coś wcześniej i czekam do środy bo wtedy doktor kazał przyjechać do szpitala. Bez tego śmiesznego balonika chyba się nie obejdzie... ciekawe czy to boli ????
Senari jeszcze raz gratuluję ślicznej córeczki ! :) Widzę na zdjęciu smoczka i właśnie się zastanawiam czy mam też pakować ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986586 przez nadinchen
AgusiaKrk widziałam na lipcówkach Twoje zdjęcie z Franiem - ale pięknie razem wyglądacie :)
Agniesia 1152 ja tez juz nie liczę ze urodzę wcześniej :( pytam się mojej malutkiej kiedy wyjdzie, ale nie chce dać żadnego znaku. Jejciu nie spodziewałam się, ze te ostatnie dni będą dla mnie najgorsze...chodzi mino to czekanie. A ja to jestem w ogole strasznie niecierpliwa
Senari piękna Twoja księżniczka :) jaką ma bujną czuprynkę :)
Atilla i jak tam? Cos się ruszyło ?
Martyna a Ty?

Dziewczyny uzupełnijcie sie w tabelce bo tez juz sie pogubiłam ile jeszcze Nas zostało nie rozpakowanych.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986593 przez Azja
hej

Azja melduje sie w dwupaku :silly:

spadł dzis wyczekiwany przeze mnie deszcz troche sie chlodniej zrobiło, moze te upały tak bardzo mi nie dokucząły, gorzej z tym ze nie mam sie w co ubierac :P :whistle:

Senarii sliczna coreczka :)

agniesia1152 ja z Jaskiem nie wziełam smoczka do szpitala, ale M mi pozniej przywoził, bo Mlody lubiał przy ccysiu siedziec i dawałam mu troche zeby go oszukac, choc w te pierwsze dni bardzo smoczka nie umiał załapac :S

najgorsze jest to czekanie zgadzam sie z Wami, no ja mam niby jeszcze troche czasu, ale przynajmniej chciałabym zobaczyc jakies minimalne oznaki porodu a tu nic :blink:

Agusia tez widziałam Was na lipcówkach, slicznie sie z Franiem prezentujecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl