BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

8 lata 10 miesiąc temu #987627 przez nadinchen
Izek Dawidek słooodki :)
Przesłodkie te maluchy nasze są :) jejciu niektórym z Was to już miesiąc zaraz styknie, a ja ciągle nic :( Wiem, że troszkę marudzę, no ale ile można czekać?
Agusia a skąd masz literki? Na allegro widziałam sporo, ale jakoś nie mogłam się na żadne zdecydować
Atilla planuje w sw. Rodzinie, a co wyjdzie to zobaczymy :) Jeśli nie urodzę do środy to i tak mam już skierowanie żeby mnie tam przyjęli od mojej Pani Dr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987631 przez Lizzy
Martyna - gratulacje!!

Ja też jeszcze 2w 1. Niby do terminu mam jeszcze trochę, ale myślałam, że skoro Mała chciała wychodzić na początku czerwca to może jakoś szybciej urodzę a tu dupa.. Także dziewczyny nierozpakowane - łączę się w bólu oczekiwania..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987650 przez AgusiaKRK
Nadinchen, literki dostaliśmy przesyłką w prezencie,przypuszczam że zamówione na allegro. Mamy już materiałowe które już pokazywałam ale wklejam dla przypomnienia. Powiem Ci że jedne i drugie się nam podobają więc na razie wszystkie mamy, a co tam ;-)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987724 przez Ossa
Witam się w ten pochmurny dzień :)

Izek Dawidek jest kochany, ucałuj go od cioci forumowej :kiss:
Betka może Zojka jeszcze załapie jak ma łapać pierś, oby!:)
Agusia śliczne te literki, mi też się podobają oba warianty. No a Franio to już spory chłopak, pięknie rośnie B)

Jeszcze kilka do rozpakowania nas zostało, to która następna na ochotnika?? :lol: Oj chyba każda by już chciała....

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987749 przez MiliB24
ossa, nadinchen, atilla, lizzy - życzę Wam żebyście lada moment trzymały w ramionach swoje maleństwa i żebyście miały szybkie, lekkie porody :) Trzymam kciuki :)

agusia Franio jaki już duży chłopak. Słodziak :)

Mojego synusia właśnie męczy brzuszek... Jutro mamy chrzest. Mam nadzieję, że mały nie będzie płakał w kościele. Tylko butla z mlekiem go uspokaja :) Ale w trakcie ceremonii nie będę go karmić :D W poniedziałek kończy miesiąc, a mi się wydaje jak bym dopiero wczoraj urodziła. Czas tak pędzi.
Podziękowania: Ossa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987761 przez atilla
Nadinchen mozliwe ze sie spotkamy. W srode bede tam na badaniach chyba ze nie dotrwam do nich (oby). I moj lekarz bedzie podejmowsl decyzje co dalej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987828 przez betka81
Hej

Ale się pogoda zepsuła zimno i pada....

Mili fakt Erni już miesiąc a moja Zoja jutro 2 tygodnie kończy!!!!
Czas tak szybko leci....
To Erni ma dziś wielki dzień!!!! Załapiemy się na tort? Koniecznie wrzuć zdjęcia.

Ossa no nie wiem czy załapie aby prawidłowo bo jak jej głębiej wsuwam to się dławi i wypuszcza i łapie po swojemu...grunt, że ciągnie i mleko jej leci. Jak się najada to nie mam siły z nią walczyć.

Aguaia Franio słodziaczek. Nasz forumowy pierworodny :cheer:
Literki super!!!

lizzy nadinchen atilla azja ossa oby u Was się już też ruszyło bo takie czekanie do końca jest dobijające. Szczerze nie wiem czy ja bym taka cierpliwa była. Bo ja już od pobytu w szpitalu marudziłam, że chcę urodzić a to był 36 tc i już wtedy byłam zdesperowana a co jak bym miała czekać do 24.06?????
Trzymam za Was kciuki abyście jak najszybciej miały przy sobie maleństwa....

Moja Zoja cały dzień ładnie je i idzie spać a wieczorem to siedzi na cycu i ze 4h!!!! Normalnie nie wiem co mam robić? Już smoczek wyjęłam ale nie chce przy nim zasypiać bo pociumka i wypluwa...
Podziękowania: Ossa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987849 przez martyna10146
Dziękuję dziewczyny!!! :)
Jaki by nie był ten poród to jak się patrzy na taką słodką buzię to od razu cała trauma mija.

Bardzo, bardzo am życzę szybkich i sprawnych porodów i żebyście jak najszybciej mogły przytulić swoje maluszki :)
Podziękowania: Ossa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #987921 przez MiliB24
betka nasz Erni tez wypluwa smoczek. Wczoraj jak wracaliśmy z przyjęcia płakał w aucie, dałam mu smoczek i się uspokoił. Spał z nim aż dojechaliśmy do domu. Byłam w szoku, bo zazwyczaj go nie chce.

Tak jak Wam pisałam, wczoraj synuś miał chrzest. Rano padało, ale później się przejaśniło i było w miarę ciepło. Mały w kościele nie spał, czasami mruczał jak kotek. Wystraszył się jak ksiądz polał mu główkę i trochę zapłakał. Na sali spał, a jak nie spał to grzecznie leżał we wózku. Goście się dziwili, ze taki spokojny. Teraz kolki go tak bardzo nie męczą, więc mało płacze. Oby się nie odmieniło.

Ja wczoraj strasznie źle się czułam. Miałam okropne zawroty głowy, coś mi siedziało na żołądku. Wymiotowałam. Nie mogłam wstać z łóżka. Przeszło mi dopiero przed 13, a na 15 był chrzest. Już myślałam, że trzeba będzie wszystko odwołać albo że się nie wyrobię z szykowaniem bo od rana nawet włosów nie byłam w stanie umyć, ale na szczęście mi przeszło. 15.05 byliśmy w kościele, więc dużego spóźnienia nie mieliśmy. Bez nas ksiądz i tak by nie zaczął. Mieliśmy tylko ceremonię chrztu, bez mszy, całość trwała raptem 10 minut. A to nasz Skarbuś w dniu swojego święta (w tym stroju z ciemną kamizelką był w kościele, a potem go przebrałam w coś cieńszego, bo na sali było ciepło).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987966 przez Ossa
Pierwszy dzień lata a u mnie deszcz i chłód, w zasadzie idealna pogoda na rodzenie i pobyt w szpitalu ale jakoś u mnie nadal cisza :/ mam bóle i kłucia ale brak regularnych skurczy. Czekamy dalej...

Mili świetnie, że uroczystość się udała, Ernest wyglądał bombowo:)

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988007 przez nadinchen
Ossa pogoda wręcz idealna :) ja mam też kłucia czasami, ale bóle rzadko. Skurczy to żadnych nie czuję. Moja Mama dzisiaj przyjechała na tydzień w odwiedziny i pogadała trochę do małej to może posłucha i zechce wyjść w końcu :)
Mili szybko chrzest zrobiłaś, ja to tak myślę że jak będzie miała dopiero 3 miesiące. Fajnie go ubrałaś :)
Betka żebyś wiedziała że to czekanie jest bardziej męczące niż chodzenie z brzuchem, hehe
Atilla na razie nic się nie zanosi u mnie. Ciekawa tylko jestem czy mnie przyjmą skoro mam skierowanie i będę już tydzień po terminie. Boję się żeby mnie nie odesłali do domu bo wolę już żeby mi coś dali na przyspieszenie..na pewno będę spokojniejsza w szpitalu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988013 przez Senari
Dziewczyny,

Przepraszam, że tak długo nie dawałam znaku życia....Jak uda mi si wykąpać to jestem szczęśliwa :blink: Przez to, że Sara była kilka dni w inkubatorze to cały czas chce siedzieć przy cycu.... jak tylko ją odstawiam to jest straszny płacz i muszę przechodzić całą procedurę od początku....
Mili
Naprawdę szybko ogarnęłaś chrzest :) J :) też myślałam zrobić chrzest jak mała będzie miała tak z 3 miesiące :) ale może warto jednak wcześniej ogarnąć :cheer:

Moja malutka miała sesję zdjęciową i jestem mega zadowolona :))) Zdjęcia można robić tylko między 5 a 10 dniem życia :) W załączeniu przesyłam kilka fotek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988053 przez atilla
Hejka, melduje się 2w1. Masakra - ciśnienie przez cały weekend szybowało pod 150/100. Właśnie wybieram się do swojego lekarza. Ciekawa jestem co wymyśli. Na pewno nie zgodzę się na czekanie minimum tygodnia po terminie. Tu nie chodzi o mnie a o małego. :angry: :dry:
Nadinchen, leżałam tam ostatnio przez prawie 2 tyg i tylko raz się zdarzyło że odsyłali. Nie martw się więc o to. :pinch:
Weź ze sobą słodkie batony( im słodsze tym lapsze) - w całym szpitalu mają świra na to by w trakcie ktg dzidzie nie spały, więc jak spi przez 15 min to położne trzęsą brzuchem albo karzą jeść słodkie. I tak zamiast 40 min pod ktg leźy sie nawet 2 godz :blink: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988065 przez ariana21
Hejka :)
Ja też melduje się jeszcze 2w1... niestety. Jutro mam termin a dzisiaj byłam na wizycie i rozwarcie na 2 cm szyjka skrócona i mam się zgłosi do szpitala w sobotę na wieczór już do porodu także czekamy może się zacznie coś wcześniej... :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988091 przez Ossa
Cześć dziewczyny, u mnie także nadal nic nie ruszyło. Jutro na dyżurze bedzie w szpitalu moj lekarz i zobaczymy co mi powie. Szczerze mam już serdecznie dość, na skurcze to już czekam jak na zbawienie. Pierwsza córka wyszła przed terminem a drugiej jak widać zupełnie się nie spieszy :angry:
Trzymam za nas kciuki, bo jak się niedługo nie rozpakujemy to i o lipiec zahaczymy :S ;)

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl