BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 9 miesiąc temu #990479 przez agge
No właśnie nie wiem, a najgorsze jest to, że się tak napcham a zaraz i tak jestem głodna.. i mogę tak jeść i jeść i jeść... :D no ale przyda mi się trochę przytyć :P
też mam lody :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990480 przez zancik
Agge Kochana jedz,jedz :) ja mam ochote na kebaba ale u nas nie ma jutro moze M namówie i pojedziemy na kebaba :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990487 przez tysiiiak
Za mną od rana chodzą lody :D :P ale nie mogłam za dnia zjeść bo Kubuś by chciał a zakatarzony jest więc wolałam nie ryzykować... a teraz to mi się nie chce iść do sklepu :P Ooooo Radlerka zimnego też bym wypiła :cheer: ;) :P

Agge jedz jedz będziesz miała siły żeby rodzić :D

a co do tej czapeczki z pepco to miałam taką dla Kubusia :) niestety już jej nie mam a ostatnio jak byłam w pepco to nie widziałam ich :( a tu Kubuś w niej :) miał 2-3 msce ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990501 przez zancik
Hejko :) noc okropna nie mogłam w ogóle spać :( duszno mi było jak cholera do tego ciagle siku no masakraaaaaa :( :( :( ja chce nad morze :) :) oczywiscie rano powtórka przeczysciło mnie B) zaraz wstaje,ide do sklepu,zjem sniadaanko i pozniej M mnie zawiezie do cioci :)

Tysiiiak ale słodziak z Kubusia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990510 przez tysiiiak
Bosheeeee Kuba sprzedał mi katar i zaraz oszaleje:/ właśnie kichnelam 10 razy pod rząd :/
Kacperos tak wysycha nóżki ze oczy mi z orbit wychodzą.:p
Dziś chyba znów cały dzień w domu bo upał okrutny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990514 przez zancik
Tysiiiak bidulko jescze katar na ten upał :( :kiss: Upalnie jest strasznie ja u ciociu posiedze sobie w cieniu mam nadzieje,że nie będzie za gorąco :) Pocieszam się tym,że od czwartku chłodniej tylko jak tu przeżyć do czwartku??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990515 przez Lizzy
Tyssiak pij wapno. Pomaga.. Mnie katar tez od paru dni ni to meczy ni nie..
Pogoda masakra. Hania wstala o 6rano a bylo juz 22stopnie. A teraz juz jest 28 :blink:

U mnie standardowo bez zmian. W poniedzialek rano zglaszam sie do szpitala. Ciekawe co mi tam powiedza.. Teoretycznie powinnam isc dzisiaj ale po pierwsze - i tak mi nic nie beda robic a po drugie nie chce w taka pogode lezec w nieklimatyzowanej sali i sie meczyc. W domu jednak przyjemniej..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990517 przez tysiiiak
Lizzy pije wapno cały czas żeby przypadkiem alergia nie chciała wrócić... :P
No może coś ci się samo zacznie przez weekend :)
Idę pod letni prysznic bo plyneeeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990518 przez zancik
Lizzy masz rację w domu to człowiek jakoś się ochłodzi przynajmiej a w szpitalu to się udusić można :( :( Nie wiem czemu nie mają tam klimy tym bardziej tam gdzie są ciężarne.Nie wiem jak ja przzyje jak w takie upały będe musiała tam być :( :( :( Byłam w czerwcu trzy dni i nie mogłam wytrzymać a jeszcze nie było takich upałów.Kochana bede trzymałą kciuki żeby się u Ciebie ruszyło :kiss: :kiss: :kiss:

Tysiiiak kurcze nie wiem co na katar :( mi lekarz nic nie przepisał jak teraz byłam chora tylko od kaszlu i gardła mi przepisał B) prysznic dobra rzecz :) ja tez jeszcze przed wyjazdem do cioci chyba wskocze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990523 przez agge
Tysiak współczuję tego kataru. Ja mam ciągle tak jakby zatkany nos, głupie uczucie.. Ale przystojniaczek z Kubusia :)

Lizzy kurde, nie odzywalaś się wczoraj to już miałam nadzieję, że rodzisz :P może jednak coś w weekend się zacznie, trzymam kciuki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990535 przez ewela007
Tysiak szybkiego powrotu do pełni zdrowia
Nasze lipcówki nawet nie mysla o porodach. Upały faktycznie sa ciężkie i nie ma co bez potrzeby wychodzić na słońce

Ja siedzę u fryzjera i pije kawkę a zaraz mam czesanie na wesele. Wczoraj bylam po receptę od Gina i mam antybiotyk na 7dni i dodatkowo tabletki które maja polepszyć florę bakteryjną. Dziewczyny macie śpiworki dla swoich pociech? Ja mam tylko na chłodniejsze dni a na lato nie mam. Nawet jak sie rozkryje to i tak nie powinno zmarznąć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990538 przez agge
Ja nie mam śpiworka ;) na lato nie ma sensu, bo jest ciepło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990542 przez paulinkaaa2202
zancik jak sa takie upały to ja codziennie pije ta Warkę 0%. agge jedz kochana na zdrowie :) A na katar to tylko woda morska i inhalacje. Ja mam taki fajny od 0-9 miesięcy na gorze jest jak pajacyk zapinany na zamek a na dole zakryty pózniej wstawię zdjęcie. Ja jestem teraz na basenie siedzę sobie w cieniu i na razie nie mam siły sie ruszyć do wody :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990561 przez agge
Paulinka ale Ci zazdroszczę, też chcę do basenu :( miałam iść ze szwagierką nad rzekę, bym się chociaż pomoczyła trochę.. ale to kawałek drogi a i upał straszny, wolę nie ryzykować.. :(
narobiłyście mi ochoty na tego radlera, będę musiała wysłać kogoś do sklepu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990573 przez ewela007
A radler nie ma śladowej ilości alkoholu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl