BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 9 miesiąc temu #990574 przez agge
Ewela zależy jaki, jest Warka 0% ktora jest całkowicie bez alkoholu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990578 przez tysiiiak
Tak tak warka radler 0% ma 0,0 :D Bawaria też ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990579 przez agge
Jest jeszcze Lech Free, limonka z miętą.. muszę wypróbować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990596 przez AgusiaKRK
Ja też saczylam dziś radlera 0% na balkonie, z mężem i Franulkiem. Blogie chwile, tak bosko! O, muszę wypróbować tego Lecha free :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990602 przez Lusek
Hejko KObitki :)
Ale wy piszecie kurka hehe :P
Dzisiaj działałam z autkami i z kupnem akumulatora do moto itp ;) troszkę się zeszło a jeszcze te okropne upały bleee :S
Potem na imieniny poszliśmy i tak jakoś na szczęście już w domku :P ;)
Dzisiaj to w ogóle u nas masakra na mieście korki na obwodnicy korki - zancik nie polecam nad morze się wybierać chyba z 10 km jak i nie więcej korek był :S ale na szczęście ja w nim nie stała tylko z góry widziałam hehe :P
też piję warkę radler 0% mężuś mi kupił hihi ;) a gasi pragnienie jak nic :P :)

Tysiiak Przystojniak z Kubunia :P ;) a teraz już taki poważny facecik ehhh jak czas leci ;) :)
Tysiak Ciebie to zawsze coś złapie kura ty to masz szczęście do chorób :unsure:

zancik no noce są straszne to sikanie przewracanie się blleeee :S znam ten ból i się z Tobą łącze w nim

AgusiaKRK a Franiowi też daliście jego Radlera tego w kolorze białym ;) :)

Lizzy ja widze ze mała to się nie garnie na świat w ogóle :unsure: za dobrze ma w brzusiu ;) :)
Weź mi powiedz czy ja powinnam się zgłosić na KTG czy nie ???? bo mnie tu szwagierka straszy ze ona miała w tym tygodniu co ja :unsure: ale mi nic doktorka nie mówiła.Jak to jest z tym KTG.
Też trzymam kciuki żeby coś się ruszyło :)

ewela007 miłego wesela ;) :)
Ja mam śpiworek, ale na początku będzie w rożku albo na rożku przykryte pieluchą , no zobaczymy jak będzie ;) :)

paulinka fajnie basen drink bezalkoholowy parasolka hehe :P ;) Hawaje :laugh: :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990603 przez agge
Lusek ja nie mialam jeszcze robionego KTG, lekarz mi nie kazał robić.. więc też nie wiem jak z tym jest. Ja mam pojutrze wizytę i raczej na nią pójdę, bo mojej małej też chyba dobrze w brzuchu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990606 przez zancik
Niedawno wrocilam od cioci fajnie bylo tylko przez ten upal siedzialysmy w domu na chwile tylko wyszlam z Pola do baseniku:-) maja tez fajny taki wielki gleboki ale ja nie wchodzilam bo nawet nie dala bym rady wejsc na drabinke:-(najwazniejsze torba spakowana :-)moje stopy dzis jeszcze gorsze :'( a noc znowu przerabana ma byc 17 stopni :-( ale na szczescie od czwartku ochlodzenie i deszcz :-D

Wstawiam moje okropne stopy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990607 przez Lusek
NO właśnie dziewczyny jak z tym KTG jest ??? :S Czy tylko w szpitalu czy jak bo nie bardzo się orientuje :S

zancik Twoje stopy z dnia na dzień coraz większe kurcze masakra weź jakieś maści czy chłodną kąpiel.... :S

Idę się położyć bo mnie męczą skurcze :S jakieś dziwne :S

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990611 przez paulinkaaa2202
Z tym KTG chyba zależy od lekarza jak ja byłam w tym tyg na wizycie to miałam robione wyszło wszystko ok i oczywiście brak skurczy. Następna wizytę mam 15 lipca i tez będę miała KTG tylko ze to prywatnie teraz musiałam płacić ale przy kolejnych wizytach już za 1 zł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990612 przez AgusiaKRK
Lusek, oczywista oczywistość, dokładnie tak było! Tatuś radler z alko, mama 0%, a synuś biały eliksir :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990614 przez tysiiiak
Lusek zazwyczaj jest tak że każą się zgłaszać na ktg do szpitala co drugi dzień jak już minie termin ;) Bywa też tak że ginekolog ma w gabinecie u siebie ktg i wtedy robi w ramach wizyty ;) Teraz jeszcze za wcześnie a szwagierka Cię niepotrzebnie straszy :P

Żancik współczuje tych opuchlizn :( miałam takie po porodzie więc wiem co czujesz :(

Ja dziś się strasznie męczę :/ nie ma czy oddychać, nie ma jak oddychać, boli mnie już głowa od tego kataru i gardło zaczyna :/ boję się kłaść spać bo wiem, że ciężko będzie mi zasnąć :/ Boshe jakbym miała dziś rodzić to bym powiedziała nie i już :P !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990616 przez Lizzy
Lusek - z ktg zalezy id lekarza. Ja mialam robione tylko raz miesiac ac temu jak Mloda pchala sie na swiat. A tak wg mojej lekarki nie potrzebowalam. Z Hania mialam robione ze 2 razy jak lezalam juz po terminie w szpitalu i oczywiscie podczas porodu. Takze nie stresuj sie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990618 przez betka81
zancik moje stopy wyglądały tak samo na 2 tygodnie przed porodem i opuchlizna zeszła jak poleżałam tydzień w szpitalu. Więc leż jak najwięcej...bo mnie od opuchlizny stopy i palce aż piekły i palce się między sobą nie mieściły. Leż jak najwięcej to pomaga!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990630 przez paulinkaaa2202
Duchota straszna :( wczoraj w nocy jeszcze cos wiało jak otworzyłam okno a dzisiaj kompletnie nic masakra. Tysiak tez mam zatkany nos i gardło mnie boli prawie non stop praktycznie cała ciąże :/ w nocy tak mi zdrętwiały nogi ręce ze masakra. Na dłoniach cały czas mam mrowienie i nie moge nimi ruszać :( my dzisiaj tez na basen jedziemy tam sie tej duchoty tak nie odczuwa siedzi sie w cieniu trochę zmoczyć w wodzie i od razu inaczej. Miłej niedzieli dziewczyny i trzymajcie sie w te upały

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990632 przez tysiiiak
Jak tam nocki? U mnie nawet dobrze :) jedna pobudka :) katar zgestnial wiec nie jest taki wkurzajacy tylko gardło boli :/

I kolejny dzień w domu :/ moje dziecko chyba zwariuje z nudy :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl