BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

8 lata 9 miesiąc temu #990883 przez paulinkaaa2202
Zancik współczuję nóg :( mi wczoraj pomogła taka 30 minutowa chłodna kąpiel w wannie bo szczerze mówiąc takie moczenie stóp w misce nie wiele daję nogi nie są całe zanurzone w wodzie

Agge bidulko znowu wymiotowałaś :( daj znać po wizycie co i jak oby coś się ruszyło :)

Myślałam że będzie chłodniej a tu dupa dalej słońce świeci i duchota :( :( :( chce deszcz i 20C :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990886 przez agge
Ja już po wizycie. Ehhh jakie te dzieci są uparte :)
Szyjka skrócona minimalnie, zero rozwarcia. Wiedziałam, że tak będzie :P no nic, czekamy... wizyta za tydzień. Coś czuję, że pójdę na nią.. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #990887 przez zancik
Agge na słonce to ja wcale prawie nie wychodze tylko raniutko do sklepu i siedze w domku :) Dziś stopy też mam spuchnięte,zle juz nie tak jak wczoraj dzis normalnie moge chodzic i ruszac palcami ;) Jak się czujesz lepiej??To uparte dzidzie no ;) Kurde ja tez czuje,ze nic tam sie nie dzieje zobaczymy w czwartek ;)

Paulinkaaa miałam taka wielka miskę z zimna wodą troszkę pomogło ale temperatura robiła swoje :( oj tak deszczu i ja chce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990888 przez ewela007
Zancik Biedactwo ale masz parówki na stopach, strasznie Ci spuchły wytrzymaj jeszcze trochę i będzie lepiej. U mnie opuchlizna minimalna
Agge czekamy na relacje z wizyty
Paulinka w praktyce na pewno szybko nie będzie tak kolorowo. Sam fakt , że zwlekają z cesarką do ostatniej chwili ponieważ mają za nią mniejszą refundację daje wiele do myślenia. Oby zmieniało się na lepsze, bo opowieści kobiet rodzących o szpitalach są masakryczne.
Co do Twego pytania to ja też nie mam jak Ty! Teraz codziennie udaje mi się wypróżnić bo wcześniej miałam z tym problemy więc ciesze się że wracam do normalności.

A u mnie wszystko dobrze,dziś cieszę się chłodniejszą pogodą i wiaterkiem. Wczoraj było tragicznie, pocę się strasznie nie zdążę bielizny zmieniać bo jest cała mokra. W piątek mam już ostatnią wizytę u lekarza, zobaczmy co powie a tu może niespodzianka i synek zrobił fikołka. Od kilku dni jest bardzo ruchliwy, w końcu mogę gołym okiem obserwować jak mój brzuch faluję, ciągle czuje też jakieś części ciałka przez brzuch super jest to uczucie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990898 przez Lusek
Hejko Kobitki :)

No upały straszne..... :unsure: ale dzisiaj u nas dość dość fajnie deszczyk padał od 5 rano do południa a teraz słonko ładnie świeci i no przyzwoita temperatura 21-25 stopni. Kupiłam wanienkę i prześcieradła nie przemakalne na materacyk. Jutro przyślą mi całą resztę i będę prać a potem składam łóżeczko i będzie już czekać . Skurcze i twardnienie brzusia jest, ale da się przeżyć jak na razie najgorzej jest rano :unsure: :dry: zeby ruszyć i rozchodzić wszystko, pachwiny i w ogóle :S

Lizzy dzięki za info o tym KTG bo już się zmartwiłam :unsure: Jak tam u Ciebie wszystko w porządku ... ruszyło coś ????? Mała już na świecie? Dziś miałaś się stawić do śpitala. Trzymam kciukasy :silly: :)

Paulinka2202 no to fajnie że miałaś KTG :) no właśnie to chyba zależy od lekarza ;) A ile płaciłaś ???? za tą wizytę drogo.... bo mówisz że następne KTG za 1zł tak ... ;) to super :)

Tysiiak Dzięki wielkie za uspokojenie mnie bo mnie na prawdę zdenerwowała, że coś przeoczyłam :unsure: a trochę lipa by była :S ale już jestem spokojna :)

zancik Boże jak Ci puchną nogi strasznie na prawdę :blink: nie da się z tym coś zrobić np dużo leżeć albo nogi w górę :unsure:

agge jak wizyta????? coś się zmieniło????? kiedy rodzisz???? To Ty już tykasz jak Lizzy i Alex :P
No to czekamy w takim razie :) :P spoko możne się ruszy w tym tygodniu. A czemu masz za tydzień wizytę ????

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990901 przez agge
zancik już lepiej się czuję ;) chociaż mogłoby być lepiej.
Lusek wizytę mam za tydzien, jeśli nie urodzę wcześniej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #990989 przez Lusek
Hejko Kobitki idzie kolejny ciepły dzień ;)

Mam nadzieję że nie upalny ale duszno to jest masakrycznie :P Zobaczymy co będzie dalej.
Kupiłam prześcieradła nie przemakalne 2szt. i dzisiaj przychodzą akcesoria do łóżeczka (ochraniacz i organizer ta pościel ) zobaczymy co to będzie ) więc bede mogła zabrać się za składanie :P ;)

zancik trzymaj się z tymi stopami :)

ewela007 na pewno zrobił fikołka :) B) także bądź dobrej myśli :)
A jak tam po weselu ????

Dobra idę jeszcze pokimam i śmigam dziać puki słonko mocno nie daje czadu

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991004 przez Lizzy
Hej! U mnie bez zmian. Jestem w szpitalu ale walcze zeby wyjsc. Wczoraj twierdzili ze liczy sie termin z OM i jestem 10dni po terminie. Dzis inny lekarz stwierdzil ze jednak patrzymy na termin z USG czyli 3.07. Chce wyjsc bo Hania ma jutro roczek. A poza tym po co mam lezec w szpitalu tydzien a oni nic nie zrobia.. Takze zobaczymy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991007 przez agge
Lizzy współczuję :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991015 przez tysiiiak
Kurcze Lizzy oni by Cię tam chcieli trzymać tydzień bez wywoływania?! bez sensu!! To na prawde lepiej w domu siedzieć :/

Mnie od rana boli brzuch @owo. Na dworze chyba dziś znów upał :sick: :huh:

Musimy z M przemeblować do końca pokoj chlopaków i nasz troszkę żeby na te pierwsze miesiące zmieścić u nas łóżeczko ;) tylko nie mam koncepcji na ich pokój :/ i tak chodze i myśle co gdzie i jak :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991022 przez zancik
Kolejny upalny dzień ale na szczęście od jutra ochłodzenie :) Wiatrak chodzi od rana zreszta cala noc smigał.Jak narazie moje stopy wczoraj byly w miare bo chłodniej zobaczymy co dzis bedzie B) Małą się dzis tak wierci,że mam wrażenie,że zaraz wyjdzie brzuchem aż boli czasem.Wczoraj zauważyłam,że pojawiła sie siara B) Zrobiłam dwa prania trzecie wstawione :) Mam zamiar zrobicz leczo :)

Lusek no okropne te stopy nie myslalam ze az tak spuchna :( trzymam je w gorze i mocze w wodzie ale tak na chwile to tylko pomaga :( jak przyjdą Ci te rzezcy to sie pochwal :) O to fajnie przescieradła :) ja mam zwykle ;)

Lizzy bidulko :kiss: :kiss: pewnie jak maja Cię trzymać i nic nie robić to niech Cię wypuszczą :)

Tysiiiak no dziś znowu upał już nie długo nasza wizyta :) :) :)

Ewela właśnie jak tam po weselu???

Mamki mam pytanko czy kupujecie jakiś wkład do gondoli?czy kładziecie tylko jakiś kocyk albo pieluszkę tetrową np.??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991025 przez tysiiiak
Ja nic nie kupuję ;) pewnie będę pieluszke podkladac na spód :)
Nooo już po jutrze wizyta :) ciekawa jestem czy coś tam się u mnie na dole rzeczywiście dzieje :) i ile ten klocus waży:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991030 przez agge
No kolejny upalny dzień, w nocy myślałam że zwariuję, tak duszno było..

zancik też będę pranie robić, trzeba korzystać z pogody :) ja nie kupuję wkladu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991033 przez Aga87
Zancik - wspolczuje tak spuchnietych nog! u mnie tez sie zaczelo puchniecie jak bylo tak goraco, teraz wydaje mi sie ze juz lepiej. Kupilam sobie taki krem z Tolpa - na zmeczone nogi w ciazy i on powiem Wam pomaga bo "wyciaga" ta wode z nog i nie sa tak ociezale.

Niby mialam miec wolne i wiecej czasu na pisanie z Wami ale ciagle cos wypada do robienia no i poza tym delektuje sie kazdym dniem, duzo sobie czytam ksiazek i gazetek o dzieciach:)

U mnie dzis sie zaczal 38tc, i tak sie zastanawiam tez ile jeszcze przyjdzie czekac. Maly sie jeszcze nie wstawil w kanal wiec cos mam wrazenie ze dolacze do mamus sierpniowych ale w sumie nigdy nie wiadomo :)

ja tez nie kupuje wkladu do gondoli - w sensie w zestawie z wozkiem byl taki jakby mini materacyk i tylko to bede uzywac, moze jakas pieluszke pod spod? nie mam w sumie pojecia ale mowia na instrukcji zeby juz nic wiecej nie dokladac to nie bede :P

dziewczyny a robicie jakies specjalne cwiczenia teraz w koncowce ciazy? cos co pomoze maluszkowi sie wpasowac w kanal ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991037 przez paulinkaaa2202
Ja na gondolę będę kładła pieluchę flanelową tak jak z Judytą.

Lizzy masakra w tym szpitalu co za idioci tam pracują jesteś po terminie powinni ci zacząć wywoływać poród a nie bezsensownie trzymać masakra :/

U nas dzisiaj ma być 32C na razie nie wychodzę z domu nie mam siły puchnie mi prawa noga i prawa ręka do tego katar i zatkany nos i kicham jak głupia mam już dość a tu jeszcze 3 tyg do terminu chyba zwariuje :(

A pomysłu nie mam na obiad nawet nie mam siły jechać do sklepu :/

Tysiak ale fajnie że niedługo masz wizytę :) ja dopiero za tydzień w środę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl