BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

8 lata 10 miesiąc temu #987032 przez agnieszkazst
Magiczna ale super że mogłaś zobaczyć Haneczkę :) a jak tam wózek? doszedł dziś? Na jaki się zdecydowałaś? (może pisałaś a ja przeoczyłam, jeśli tak to przepraszam ;) ) No i super że już wyprawka ciuszkowa skończona :)

Lusek a to wczoraj była imprezka !!!! :) :) Wszystkiego dobrego Kochana!!!! :) :) :)

Czajusiątko i Nat19, u mnie identycznie - tyle spraw a czasu mało ;) ale to tak zawsze ;) ważne by nie dać się zwariować i umieć wartościować sprawy na ważne i ważniejsze :) Buźki Kochane!!! :)
Podziękowania: Lusek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987060 przez Lusek
Hejko :)
Dzisiaj jakiś dramat normalnie cały dzień odpoczywania i kimania dłonie mnie bolą chyba od tej pracy wczorajszej no ale kwiatki jeszcze dziś zasadziłam :) ;) żeby nie więdły a resztę dokupię żeby już wszystko było to co zaplanowałam :)
M wrócił z pracy i się do mnie położył i w sumie kimaliśmy w sypialni ,ehhh co za pogoda :unsure:

kasiorek0310 no wiem że z tymi gośćmi to kicha ale wiesz nie wygonisz nikogo hehe :) ;) no nic jakoś poszło a masz rację tak zrobię kawa i ciacho i nic więcej na urodzinki nie będę robić :) No a kocyk to wypiorę jutro :)
A co do hulajnogi to jasna sprawa oddać puki czas, bo potem jest problem a tak jak mówisz zamówiłaś od gościa który w kulki nie leci. A wiesz wpychają dziadostwo żeby tylko się pozbyć a jak się człowiek nie zna to chcą wcisnąć wszystko :unsure:
Fajnie że masz komodę już to będzie gdzie układać rzeczy maluszka :)

8kasia8 to jak już wszystko ogarniesz to czekam na fotki :)
a co do siuśków to się nie przejmuj wiem że wstydzisz się ale niestety takie uroki ciąży ;) :) głowa do góry i ćwicz mięśnie kegla :) w wolnym czasie :)
Nie denerwuj się głowa do góry i wszystko będzie dobrze ;) pozytywne optymistyczne nastawienie :) musi być :)
Czasami trzeba pomarudzić jak nie nam to komu hehe :) ;)
A goście no niestety ale nie wygonisz :dry: :)

Magiczna Fajnie że ruszyłaś ostro z wyprawką i prawię wszystko masz :)
Jak wóz przyjdzie to jakieś fotki postawiaj :) Nacieszymy oko :) :cheer:
Jasne od września do wszystkie mamy ruszą hehe na zakupy :)
Dobrze że Hania jest nadal sobą a i waży coraz więcej, super super ;) :)

natinka dzięki :) ;)
Fajnie podoba mi się to określenie królewna Malwinka ;)

agnieszkazst Dzięki Kochana za życzonka :) :cheer:
A z tym GBS to masz rację powinien być robiony szybciej :S a nie na ostatnią chwilkę bo i na wyniki się też czeka no nie :S ehhh lekarze :dry:

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #987061 przez Magiczna
Lusek Kurde przeoczyłam! Wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze! Szczęśliwego rozwiązania i zdrówka dla Ciebie i Malwinki! Swoją drogą imiona cudne!! :woohoo: :woohoo:

Przyszła fura :D Jestem super zadowolona! Zamawiałam na tej aukcji: allegro.pl/nowosc-wozek-dzieciecy-verdi-...3w1-i5296963692.html
W gratisie za zwłoke dostałam spiworek Tako :O Patrzyłam na stronie i on kosztuję e 110zł także zacny gratis :D
Wrzucam fotki gondoli :)
Załączniki:
Podziękowania: Lusek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987160 przez nat19

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Podziękowania: Lusek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987173 przez kasiorek0310
Czesc u nas ok kredens prawie złożony zostało tylko szuflady i drzwiczki zamontować ale jest wielki wiec na pewno sie ze wszystkim pomieszczę wiec jutro bedzie co robić :D A tak to wczoraj mały cos mi uciskał bo nie mogłam za bardzo chodzić ani stać na prawej nodze dziwne uczucie ale nigdy czegoś takiego nie mialam poza tym coraz częstsze skurcze i bóle podbrzusza wiec nie sadze zeby do sierpnia dotrwała mały coraz niżej parcie na pechrz okropne mam tylko nadzieje ze sie obrócił i w rzie co normalnie urodzę

8kasia8 Wiesz nie dziwie ci sie ze cie to wszystko przeraża ale trzeba byc dobrej myśli i wszystko sie uda :) Szkoda oby jednak przyszły szybciej niz wymaga tego ostatni termin a powoli i będziecie miec zrobione na tip top wszystko tylko trzeba czasu wiem wiem masz małża zlota rączkę ze wszystko tak robi z myślą o was w waszym M fajnie potem będzie mógł powiedzieć ze to sam wszystko zrobił a nie ze firma przyszła i zrobiła hulajnoga poszła do zwrotu niestety nie ryzykowaliśmy szybkim zepsuciem one pojawiaj sie czasem nie sa jakieś uciążliwe czy cos ale im bliżej porodu mogą pojawiać sie coraz częściej mam ci powiedzieć wiadomo ze wstydliwe ale takie sa uroki ciazy ale nie powinno ci to przeszkadzać małż tez sie z tym oswaja ze tak to wyglada potem bedzie mu latwiej zaakceptować inne rzeczy nie ma co skoro tak ci mowi to tak jest i nie ma co sie obwiniać i zamartwiać wiesz co mój małz wiele rzeczy widział łącznie w czasie porodu i jakoś nic nie wypomina mi tego pamięta jak to wyglada i ze zadnej rewelacji ale sam chciał byc i uczestniczyć w tym wiec wiesz a co do upławów to czasem tez mam obfite ale to normalne nawet malz nie raz mi mówi ze chyba sie posikałam bo mam wszystko mokre ale mnie to nie rusza tak po prostu jest i trezba zaakceptować spokojnie maluszkowi nie wiele trzeba do szczęścia u nas mieszkał z nami w jednym pokoju gdzie sie paliło światło telewizor szedł hąłasy od łazienki bo miał łóżeczko akurat na ścianie od łazienki i spał rewelacyjnie teraz jak jest wiekszy a spi to tez można sie tłuc a jego nic nie obudzi ma tak twardy sen, Trzeba byc dobrej mysli i malutka poczeka. A co do marudzenia po to tu jestesmy zebys sie wygadała łatwiej było i rwazie co postawily do pionu wiec jak cos to pisz jak bede umiała poradze cos

MagicznaJa ze strachu mam zrobione wszystko i to dlatego bo nie wiem co usłysze na wizycie wiec wolałam mieć przygotowane komoda w połowie złożona wiec wreszcie wszystko będzie tak jak powinno być dobrze jak po badaniu ok i Hania dalej Hania została wiesz łatwiej będzie urodzić szkraba a nie musi miec niewiadomo jaka wielka wage, fajniutki ten wózek nowoczesny i kolorowy i cena tez fajniutka a co do śpiwora tako one sa rewelacyjne cieplutkie i nadają sie na sanki tez wiec prezent za opóźnienie extra czy ja dobrze widzę macie komodę z bog franu ? model clasicc? ta brązowa za wózkiem my mamy tez od nich ale model z szarymi frontami :)

natinka Dobrze wiedzieć ze nie tylko mnie to dopadło bo to troche uciążliwe a ból czasem okropny ja tez smarowałam ale nic zero to daje ale juz nam niewiele zostało wiec powinno wytrzymać

Lusek O kurcze to nie fajnie odpoczywaj ile sie da a ty jeszcze kwiatki sadzisz nie ładnie, pewno zawsze cos bedzie ale bez szalu i specjalnego szykowania tym bardziej w takim stanie gdzie brzuszki juz przeszkadzają w niektórych czynnościach a nie wspomnę juz o skurczach i innych bolączkach a tak bedzie miała cos przygotowane i tyle, niop czasem takie buble mozna dostac ze szok ale ten plus ze oddajesz i kasę masz s powrotem i tyle zobaczymy moze do końca tygodnia przyjdzie na druga hulajnoga bo to in postem idzie do paczkomatu a oni szybka te paczki dostarczają i sie okaże jaka jest, fajny dzień taki leniwy

miłego dnia ide zrobic z szufladami a potem malż zrobi drzwiczki i gotowe :)
u mnie pochmurno i chłodno wiec da sie żyć do tego czasem słońce wychodzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987193 przez Magiczna
Dzięki Dziewczyny za słowa uznania na temat wózka! Ja osobiście jestem w nim zakochana. Genialnie się prowadzi praktycznie jednym palcem. No ale jakby nie patrzeć prawdziwy test dopiero przed nim :D
nat Tak , ten model jest mega podobny właśnie do tego który ma Lusek :D Przywróc S do porządku! :D
kasiorek Dokładnie ta komoda :D Lubię właśnie klasyczne meble w takim stylu. Do tego mamy jeszcze rtv-kę i szafkę wiszącą :) Kuuuurde nie dobrze u Ciebie z tymi skurczami :blink: A kiedy masz najbliższą wizytę?? Wrzuć fotkę kredensu jak będzie gotowy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987229 przez meridka
Hej Kochane,
Ja tylko na chwilę wpadam i melduję się, że żyjemy i w miarę się trzymiemy. Jakiś taki spadek formy dzisiaj odczuwam... Zaraz po przebudzeniu dzisiaj miałam krwotok z nosa :S Trochę się przeraziłam bo leciało i leciało ;/ nigdy wcześniej tak nie miałam... no ale może za mocno smarknęłam :P i stało się. Kornelos się wierci i kopie - ale akurat ten aspekt ciąży bardzo lubię ;) Poza tym czekam na kuriera z pościelą i materacykiem :) Ma być dzisiaj albo jutro. Chyba kupię sobie też to TANTUM ROSA - o którym wspominała Lusek wcześniej.... Z bratową rozmawiałam, mówiła że jej to GInekolog polecił i że dzięki temu dużo szybciej jej się wszystko zagoiło.... Więc chyba faktycznie warto...

Mam zaległości z czytaniem Was - muszę się ogarnąć dzisiaj... :whistle: wtedy napiszę coś więcej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987398 przez 8kasia8
heloł!!

kasiorek super, że komoda przyszła :) teraz będziesz mogła wszystko ładnie poukładać :)
życzę Ci abyś jak najdłużej wytrzymała, oby mały jak najbliżej terminu chciał wyjść, żeby zbytnio się nie spieszył :)

Magiczna dzięki za dobre słowa! :kiss:
ale super, że pooglądałaś małą!
o mnie też dziś wieczorem męczy zgaga ale to pewnie dlatego, że po jedzeniu pod wieczór się położyłam ;)
wózek boski! fajnie, że jesteś zadowolona! i taki gratis to rzeczywiście zacnie!

natinka dzięki za słowa pocieszenia! wiadomo, na swoim to zawsze coś tam się jeszcze latami urządza i przerabia ;)
super, że ciśnienie się unormowało :)

tysiiiak czyli jutro masz wizytę tak? daj koniecznie znać po, co i jak :)
a to pewnie powinnam się spodziewać pobrania tego paciorkowca na środowej przyszłej wizycie :) dobrze wiedzieć ;)

agnieszka aha to ja będę właśnie w 33w5d więc przypilnuję żeby mi tego paciorkowca pobrał ;) świadomość musi być :)

Lusek na pewno za jakiś czas wrzucę jakieś fotki mieszkania :)
no ćwiczę ćwiczę jak mi się przypomni, tylko, że w nocy nie wstaję na siku i jak już rano się obudzę to mi się tyle nazbiera, że teraz już wiem, że kichać w takim momencie nie mogę ;)
i no właśnie najlepszego z okazji imienin :kiss: :kiss:

nat oj ten Twój S.! same z nim przeboje ;)
no nas też właśnie koszty remontu przytłaczają, każdy pierdółek trzeba kupić i jak się tych pierdołków zbierze to niezła sumka wychodzi i potem na co innego boimy się, że nie starczy i trzeba odkładać w czasie aż będzie kasa, ehh
o to jak już jesteś z zaliczeniami na półmetku to teraz z górki, resztę też pozaliczasz!

meridka oj krwotok, współczuję!
ja też mam na liście zakupów to tantum rosa ;)
fajnie, że mały dokazuje :)

za mną dziś ciężki dzień, wstałam o 6.30 bo z dziadkami mieliśmy jechać do lekarza (mąż po nocce chciał żebym jechała z nim żeby nie zasnął za kierownicą) ale okazało się, że dopiero na 13 więc i tak już się nie kładłam, koło południa poszłam z siostra na zakupy, potem po dziadków i z tymi dziadkami naszymi do lekarza, na zakupy i po drodze zajechaliśmy jeszcze do mamy męża, potem odwieźć dziadków do domu a w drodze powrotnej podwieźć siostrę męża z jej córcią do lekarza, i jeszcze przed 17 do banku żeby dostarczyć polisę ubezpieczeniową na mieszkanie a jak już zlądowaliśmy wreszcie w domu to nawet obiadu nie chciało mi się robić, podjedliśmy tylko trochę i oboje się położyliśmy, potem mąż poszedł na nockę a mi się spać odechciało i dlatego o tej porze jeszcze piszę ale zaraz się kładę, jutro pewnie znowu kolejny zakręcony dzień :)
dobrej nocki!
Podziękowania: Lusek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987409 przez Lusek
Hejko Kobitki :)
Widzę że ostro piszecie :)
Jakoś ostatnio troszkę zaganiania jestem, przeglądy samochodu, jakieś części coś tam jeszcze pozałatwiać i tak czas leci patrzę a Tu czwartek już ;) :)
Wiecie co siły mi się jakieś głupoty że szok...no masakra. Jakiś pies mały śmierdzący, ale walił szok :blink: nie wiem potem ktoś go wziął i wykąpał kazał mi go pogłaskać a ja mówię że on wali i takie tam. A potem że rodziłam i ze zamiast Malwiny wyszedł chłopak i kurde byłam załamana, a mąż mówił że teraz nakupowałaś rzeczy dla laski a w czym on będzie chodził i masakra.A do tego rodziłam w domu, nawet szybko potem na piechotę do szpitala szłam no masakra jakaś . Obudziłam się przerażona :dry: :unsure:

Magiczna Wózek Bajerancki :woohoo: fajowski w moim stylu a kolor rewelacja :woohoo: bardzo mi się podoba :)
Fajny ten gratis :) :cheer:

nat19 faceci to mali chłopcy niestety hehe :) takie nieporadne stworzonka hehe ;) i jeszcze im na pocz atku świata wmówiono że my jesteśmy z ich żebra żeby się nie zdołowali totalnie hihi :P :lol:
Taki mały nerwus z ciebie jest hihi wiedzę ale czasami różne sytuacje mogą wytrącić nas z równowagi a co dopiero w tym stanie - błogosławionym :) :P
Nie daj się :cheer:

kasiorek0310 no to fajnie że kredens już prawie w komplecie :) i będzie gdzie pakować ubranka :) Co do parć i uwierania to też tak miałam myślałam ze zejdę taki się parła na pęcherz i miednicę ale tylko na szczęście jeden dzień :)
Tak tylko kwiatki już były kupione w weekend i nie chciałam żeby się zmarnowały :) lubię kwiaty ogród itp. :) ehhh tak sobie potem posiedzieć albo poleżeć na hamaczku lub leżaczku :) więc musiałam chociaż połowę reszta jeszcze czeka -a no i jeszcze jakieś chce kupić ;) :P
Fajnie że przyjdzie nowa hulajnoga :)
Fotkę kredensu jak złożycie ??? poprosimy :cheer:

meridika tak to jest dobry preparat do podmywania rany po porodzie :) wtedy nie chronisz się przed jakąś infekcją a i szybko się goi ;) :) więc trzeba dopomóc sobie :) ;) Nie martw się możne z przemęczenia co ??? ale teraz w ciąży jest bardziej ukrwiony Nos też w środku więc i może być z mocniejszego smarknięcia też :) ;)

8kasia8 Dzięki za życzonka :)
Dobrze że ćwiczysz, wiem jak to się mówi ćwiczyć hehe jak tyle zajęć się ma :P ale też czasami jak mam chwilkę ćwiczę :) to nawet rano przy siusianiu zatrzymaj mocz na chwilkę parę razy i też to są ćwiczenia ;) :) ale nic będzie dobrze i wszystko wróci do normy :)
To Ty turystka jesteś albo w transporcie robisz jak tam wszystkich transportujesz, jeździsz tzn z mężem jako pilot he :) ale fajnie trzeba sobie pomagać oczywiście :) ;)


Dobra Misiaki B) :) ja uciekam może w końcu spakuję tą cholerną torbę :) i przygotuję wszystko bo w sumie mama mnie uświadomiła że i możne za 3 tyg będę rodzić ehhh pięknie :) :P A to zleciiiii że szok :)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #987451 przez kasiorek0310
Witam przedpołudniowe zakupy zrobione obiadu an szczęście nie muszę robic mam z wczoraj jeszcze zupkę pomidorowa małż w pracy potem zakupy i paczkę odbierze wiec zobaczymy jak ta inna hulajnoga i znowu czereśnie upolowałam synek tez je bardzo polubił i pytał czy dzisiaj tez beda a ze ide po niego do przedszkola wiec będzie miał frajdę ja wróci

Magiczna o widzisz dobrze kojarzę moja mama ma tez z tego systemu meble i bardzo zadowolona a my zas mamy tez z bog franu ale inny system tez takie proste ale z kolorem szarym i tez jesteśmy zadowoleni ja mam wizytę za tydzień w piątek wiec jeszcze sporo czasu i zobaczymy co tam słychać u Tymka

meridka No niestety tak to jzu jest w ciąży szybciej naczynka pękają i są krwotoki tym bardziej ze w naszym organizmie więcej krwi sie teraz przetacza wiec to raczje można spotkać takie cos oby to była jednorazowa sytuacja :) a spadek formy zrozumiały w końcu juz nam niewiele zostalo do końca dobrze jak Kornel daje znac o sobie żeby mamusia sie nie martwiła i jak tam przyjechał kurier z paczka?

8kasia8 Ja bym chciała żeby sie szybciej wypakował tak w połowie lipca wszystko zależy od tego czy sie obrócił bo jesli nie to i tak mamy cc a to sie robi wcześniej a nie w dniu terminu wiec wszystko sie okażę za tydzień na wizycie o kurcze ale mialaś zwariowany dzien same rozjazdy i wycieczki autem ale za to dzień zlecial szybciutko niestety części do wykończeń sa bardzo drogie na tym sie najwięcej kasy traci niestety ale bez tego tez nie fajnie takie nie wykończone by bylo malymi kroczkami a sie uda :)

Lusek Dobrze bo ci dzień za dniem ucieka i czas szybciej płynie :) Tobie sie śnią głupoty a mi sie nic nie sni bo za często sie budzę jak sie obracam z boku na bok mi sie rzadko coś śni a jak juz to same pierdoły snia to u mnie nei jeden dzien tylko ciagle ledwo sie napije a juz idę do ubikacji masakra tym bardziej ze Tymek jest po prawej stronie brzucha caly czas jakoś na lewa stronę czasem przechodzi ale to jak leze na lewym boku a tak ciągle w prawej stronie brzucha niop tylko nie przesadź z tym sadzeniem zeby sie to źle nie skończyło a hulajnoga przyszła czeka na mnie w paczkomacie ale nie ide bo za daleko maż ja odbierze jak bedzie wracał z pracy a wieczorem zobaczymy co i jaka jest mam nadzieje ze bedzie ok bo kolejnego bubla nie wytrzymam. Milego pakowania torby ja miałam spakować ale jakos odechciało mi sie poczekam może jak nie spakuje to Tymkowi sie odechce wychodzić wcześniej.

I wszystko juz stoi na swoim miejscu łóżeczko tam gdzie będzie stalo juz w naszym pokoju a kredens na razie u synka w pokoju bo tak to by sie budzili na wzajem co chwile atak starszak będzie mógł normalnie spac w nocy

milego dnia zmyakm cos porobić

a to nasz kredens do kompletu całego

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987593 przez 8kasia8
heloł!!!

ależ dziś tu cisza ;)

Lusek no leci ten czas, jutro już piąteczek ;)
o masakra ale miałaś sen! ja nie jestem gorsza ;) też mi się ostatnio śniło, że zaczęłam krwawić, że mała była ułożona pośladkowo i przez skórę brzucha tak się wypychała, że widać było jej rączki, wszystkie paluszki, buźkę łącznie z noskiem, wydawałoby się, że chciała wyjść przez skórę, byłam przerażona, na szczęście się obudziłam i to był tylko zły sen ...
i jak torbę spakowałaś?

kasiorek i jak nowa hulajnoga? z tej jesteście zadowoleni?
o czereśnie, ja też namiętnie kupuję codziennie i pożeram, pychota! :woohoo:
e do piątku już niedaleko, zleci! a wtedy dowiesz się co tam w brzuszku słychać i ile jeszcze wytrzymacie ;)
a no skoro chcesz szybciej to tego też Ci życzę i oby na piątkowej wizycie okazało się, że Tymek się ułożył stosownie do wyjścia :)
o super, że i łóżeczko już ustawione :)
kredens świetnie się prezentuje, jest miejsce żeby pomieścić ubranka :) super!

ja dziś padam na twarz już w tej chwili, wczoraj późno się położyłam a rano oczywiście o 6 już się obudziłam i potem dzień pełen wrażeń, to teraz już jestem zmęczona, zaraz idę się wykąpać i jak dam radę to kawałek książki poczytam i spać :)
dobrej nocy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987601 przez natinka
Ja tylko na chwilkę!
Fabi mi sie strasznie pochorował, złapał wirusa żołądkowego, a dziś miał wycieczkę i znowu kolejna atrakcja w szkole go ominęła :-( całą noc wymioty (a raczej chlusty), przez dzień to samo, dostał zastrzyk przeciwwymiotny, chyba trochę lepiej, bo wieczór zwymiotował na razie raz. Pani doktor pow, że koniecznie trzeba mnie odizolować bo to strasznie niebezpieczny wirus zwłaszcza w tak zaawansowanej ciąży, no ale jak tu się wynieść jak trza się opiekować (mąż w pracy do 22) jakoś dajemy radę powoli. Oby jutrobyło lepiej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #987662 przez kasiorek0310
Witam ja mam juz domek ogarnięty wysprzątany potem obiadek zupka a na drugie kalafiorek z bułeczka tarta polany pyszota a tak jutro wybieramy sie na imprezę formowa oby pogoda wytrzymała i nie padało a synek już nie może się doczekać bo jest pełno atrakcji dla dzieci :)Za to pogoda nie rozpieszcza leje od rana :(

8kasia8 Cisza bo większość pisze na facebooku a ja wole jednak tutaj a nowa hulajnoga rewelacyjna bardzo sie nam podoba i żywa a nie taka ponura jak tamta wiec na pewno sie synkowi spodoba ja niestety nie codziennie bo mam za daleko targ a w innym miejscu nie kupie bo nie ma a wiesz chodzić za bardzo nie moge ale jeszcze tydzień i będzie wiadomo co tam słychać i jak się szyjka ma niop chcialabym szybciej pierwszego synka przenosiłam prawie tydzień wiec liczę ze ten zechce wyjść wcześniej a nie ze chce teraz a potem przyjdzie termin i będzie cisza tez mam taka nadzieje ze chyba nic z tego bo jak sie nie obrócił to od razu cc zrobią i tyle trudno niop będzie pasował do kompletu bo mamy cały taki zestaw

natinka Zdrowka dla Fabiana oby i sie na ciebie nie przeniosło bo faktycznie takie żołądkowe sprawy nie sa wskazane w ciąży a jak dzisiejsza noc spokojniejsza choć trochę wiesz doktorce łatwo sie mówi ale jak wy sami to i tak kontakt nieunikniony niestety i jeszcze strata wycieczki szkoda ale lepiej jak w domu sie zaczęło a nie na wycieczce

milego dnia

taka hulajnogę mamy i zostaje

Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987682 przez Magiczna
Hej!

meridka Też się właśnie zastanawiam nad tym tantum rosa.. Nie wiem czy kupować czy wystarczy mi Lactacyd
kasia Ty Kochana jak zawsze na pełnych obrotach. Uważaj na siebie koniecznie !:)
Lusek I jak ? Udało się spakować torbę? W ile się pakujesz? W jedną czy w dwie ,żeby była osobno dla Maleńkiej?
kasiorek Kredens rewelacja, bardzo mi się podoba jego kolor. I szuflad dużo, na pewno się przydadzą. Lubie właśnie trzymać rzeczy w szufladach, jakoś mi tak poręczniej jest. Swietna ta hulajnoga i kolor bardzo ładny. Synuś już widział??
natinka Zdrówka dla Synka i uważaj na siebie Kochana!

Pogoda u nas słaba, wieje i zimno od rana ale to chyba jak w większości kraju! Na weekend planów brak właśnie dlatego ,że pogoda ma nie za bardzo dopisywać... Dzisiaj czekam na moją Mamusie bo ma wpaść w końcu w odwiedziny a potem ludzie przychodzą oglądać lampę, bo mamy wystawioną na sprzedaż stojącą. Fajnie by było gdyby poszła, kaska by się przydała żeby wykończyć wyprawkę :)
Wogóle mam pytanie, może któraś z Was się orientuje- gościu na allegro kupił ode mnie przedmiot przez Kup Teraz. Ile powinnam czekać na przelew? Kupił w środę.
Miłego dnia Mamusie i Brzusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #987683 przez Lusek
Hejko mamusie i przyszłe mamusie :)

Wiecie co miałam pakować tą cholerna torbę i kurde wyjęłam ją tylko hehe :P ale jest nadzieja bo z szafy wyjęta i czeka na napełnienie ;) :) B)

kasiorek0310 masz rację ucieka dzień za dniem a w szczególności jak coś się działa :)
Bardzo ładny kredens :) super podoba mi się kolorek :)
Fajnie że mały lubi czereśnie :) niech szamie na zdrowie hehe :)
o na imprezkę super to się wyszaleje B) jeszcze piszesz że ma być tyle atrakcji dla dzieci to rewelka :)
Hulajnoga ekstra na pewno się synek ucieszy :woohoo: nawet ma dzwonek do dzwonienia super :silly: ale będzie szalał :)
Jakoś nie spakowałam torby ale mam nadzieję że dziś to uczynię i będzie git :) B)

8kasia8 łooooooo matko to miałaś horror nie sen :huh: masakra ale dobrze że to zły sen :) ale no głupie sny się śnią nigdy dotąd nie śniły mi się takie dziadostwa ehhh no nic :)
Nie nie spakowałam tylko z szafy wyjęłam ale dzisiaj muszę już się zmobilizować bo mała zechce wyjść szybciej i będzie kicha :unsure: :S a tego się boje najbardziej że nie będę miała nic gotowe :)
Wow ty jeszcze masz siłę na czytanie hehe :P no ja wczoraj chciałam zajrzeć coś odpisać ale sił nie miałam już..... widzę że coraz mniej sił :) i chęci bo jakoś pod wieczór człowiek zmęczony :)

natinka jejku Ty uważaj :dry: kurde TY to masz szczęście jak nie wysokie ciśnienie to kurcze mały ma jakiegoś wirusa ehhh :S ,
Oby się jak najszybciej wyleczył ;) powodzenia :kiss:

Magiczna nie spakowałam torby hehe idę może dziś się zmobilizuję :)torba wyszła z szafy więc jest nadzieja :) , a w jedną duża się pakuję wszystko razem a co tam będę szaleć hehe ;) :P ważne żeby było mało tych zabiorów :)
Magiczna ja mam płyn do higieny intymnej ale dodatkowo mam 6 saszetek tantum rosa, do przemywania czy podmywania krocza -szybciej się goi :) B)

Jeszcze CIĘ nie znam a już CIĘ KOCHAM...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl