BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

9 lata 3 miesiąc temu #957477 przez roxi1987
Witajcie kobietki, czy mogę jeszcze do Was dołaczyć? mam termin wyznaczony na 13-08-2015, to jest moja pierwsza ciąża, a do tego bliźniacza. Cieszę się ogromnie ale cykora mam jeszcze większego:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957478 przez ZoryaX7
Hej!

agnieszkazst To super, że wszystko dobrze i dzieciątko zdrowe.

Ja zamierzam chodzić do szkoły rodzenia. Ja dziś mam taki apetyt, że buzia mi się nie zamyka :(
Mam pytanie, czy Wasz lekarz pracuje w szpitalu, a jeśli nie to myślicie nad położna. Jak wiecie ja jestem pierwszy raz w ciąży i nie wiem jak lepiej, kiedy będzie rodzić. Ja na razie chodzę do Pani ginekolog,ale ona nie pracuje w żadnym szpitalu. Jak to jest u Was. No i czekam na info odnośnie tego progesteronu i TSH.

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957479 przez ZoryaX7
roxi1987 Witam!!!! Będzie nas więcej fajnie. To też jest moja pierwsza ciąża :) i tez po cichu marzyły mi się bliźniaki :)

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957490 przez roxi1987
Oj ZoryaX7, tez się ogromnie cieszę z bliźniaków, tylko że już jestem na zwolnieniu L4, bo jak mówi Pani doktor ciążę mnogie są określane mianem ciąż wysokiego ryzyka i mam odpoczywać. Niestety jeden z bliźniaków jest troszke mniejszy, nie wiem czy to powód do zmartwień nie wiem jak to jest z bliźniakami, czy maja byc takie same czy mogą byc jakieś róźnice, i tak troszkę się niepokoje czy bedzie wszystko ok.
A moja Pani doktor pracuje w szpitalu, więc mam problem z głowy prawdopodobnie będzie ze mną. Moja siostra dwa razy rodziła z nią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957492 przez ZoryaX7
roxi1987 Ja niestety też nie wiem jak to jest z bliźniakami, zwłaszcza jak są takie malutkie., a le jak mojemu koledze się urodziły to chłopczyk ważył 2500 a córeczka 3400, więc też tam była spora różnica. oczywiście dzieciaczki były zdrowe :) Nie dziwię Ci się,że masz stres. Ja myślałam,że jak usłyszę serduszko to się bardziej uspokoję, ale wyszedł mi niski progesteron i znów się nakręcam, choć na razie wszystko jest dobrze. I pewnie tak będzie całą ciążę. To fajnie masz,ze Twoja lekarka przyjmuje w szpitalu. A jak duże są Twoje maluszki???

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957497 przez roxi1987
Byłam w tamtym tygodniu na usg czyli to taki 9 tydzien to jeden miał 2,46 i wedlug usg to 9 tydzien a drugi maluszek 2,08 i to juz 8 tydzien i 5 dzień. Niby roznica nie jest duza ale jednak spora. Juz sie naczytalam ze moze to byc faktyczna roznica w ciazy moglo dojsc do pozniejszego zaplodnienia tej drugiej komorki ale na ile to jest prawda, nie wiem. Ale chyba trzeba byc dobrej mysli.
Co do progesteronu to ja od miesica biore luteine dopochwowa i duphaston

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957502 przez ZoryaX7
A lekarka coś Ci na ten temat powiedziała,bo może tak bywa w ciążach bliźniaczych. Najważniejsze, aby myśleć pozytywnie, a zobaczysz wszytko na pewno będzie dobrze. No masz bliźniaków ! :)
Progesteron bierzesz profilaktycznie, czy miałaś jakieś przeciwwskazania. Ja nigdy wcześniej nie brałam, tylko przed wizytą zrobiłam badania i wynik mi wyszedł niski. Mi 8 tyg. i 3 dni miałam 18,64, a powinnam mieć około 28 , dlatego poleciałam w pt , a nie w pn do ginekologa i przepisała mi luteinę 3x2 podjęzykowa.

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957507 przez roxi1987
Nie lekarka nic nie mówiła, ogólnie powiedziała żebym się nie martwiła, że jeśli bedzie się działo coś nieprawidłowego to bedziemy działąc a pólki co jest ok:) wspomniała żę u bliźniat wystepuje czasem zespóół podkradania, ale połki co jest wszystko ok. Tą luteine najpierw przepisala mi tak zapobiegawczo bo musialam pracowac do konca poprzedniego tygodnia wiec zeby sie nic nie dzialo. A ten drugi lek przepisala mi jak potwierdziła się ciąża bliźniacza. Nastepny wizyty termin mam w ostatnim tygodniu stycznia, tez 29 stycznia zapisana jestem na badania prenetalne wiec pozostaje mi czekac wtedy dowiem się wiecej, licze na to ze to poprostu taka uroda moich bliźniaków.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957508 przez ZoryaX7
Też tak myślę, a o tym podkradaniu to też słyszałam :)

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957639 przez tysiiiak
Witaj roxi i gratuluję podwójnego szczęścia :* mieliście w rodzinie bliźniaki? ;) co do wymiarów to różnica jest niewielka więc nie martw się na zapas: ) wiem że w późniejszej ciąży waga maluszków się.różni.;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957715 przez roxi1987
Tak kochana mieliśmy w rodzinie bliźniaki. Ja miałam i ze strony mamy i taty. Siostra mamy ma bliźnięta chłopczyka i dziewczynkę czyli moje kuzynostwo, a od strony taty moja kuzynka ma bliźniaczki dwie dziewczynki, ale myśle ze też miała swój udział w tym antykoncepcja wieloletnia:)dzięki dziewczyny za wsparcie, od razu na serduszku lżej:) miłej sobotki życzę pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957818 przez tysiiiak
Brzucholek :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957822 przez Magiczna
roxi Hej i gratuluje maluszków :)
Tysiiak jaki super brzuszek! A jaki duzy :) u mnie jeszcze nic nie widac, ciekawe czy za dwa tygodnie cos bedzie ale aż jestem w szoku,że juz masz taki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #957829 przez 8kasia8

tysiiiak napisał: Brzucholek :)


śliczny brzuszek :)
mnie też wypchnęło ale wydaje mi się, że to wzdęcia albo zaparcia, tylko, że nie czuję się źle, nie boli mnie i nie mam uczucia pełnego brzucha, ale wydaje mi się niemożliwe żebym w 12 tygodniu już "taki" brzuszek spory miała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #957991 przez ZoryaX7
Tysiak super brzuszek :)

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl