BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1011571 przez Miluniaa
Ostatnio mi wyszlo dokladnie tak samo jak z om :) wczesniej wychodzilo mi ze dzidzi jest 2 dni mlodsza ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011582 przez Basiula
Kto wie może urodzimy w tym samym dniu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011583 przez Miluniaa
W sumie takie prawdopodobienstwo jest :D:D ALbo jedna drugiej bedzie zazdroscila, ze juz któraś jest po :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011585 przez Basiula
Hehe dokładnie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011586 przez andzia_zg
Zobaczycie jak to będzie jak się pierwsza "rozpakuje" ale to będą emocje... Kazda będzie też już chciała rodzic :-)

Miluniaa dobry pomysł. Poszukam na olx :-)

A ja mam dziś kryzys. Tak mnie boli podbrzusze i pachwiny,że nie mogę ani siedzieć ani wstać. Okropny ból. w poprzedniej ciąży nawet przed porodem tak nie miałam. czuje bol i jednocześnie szczypanie. Trochę się martwię. Oby przeszło.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011598 przez Basiula
Andzia trzymaj się no nie ciekawe to :blush:

Ja sobie leże na lewym'boku i nagle czuje jak po prawej str od'pępka coś mi wypycha, odwróciłam sie na plecy a tam jak by wielkości pięści brzuch wystaje :blink: i lekko twardawe te miejsce ,ale jak dotklam w to miejsce to czułam lekkie ruchy dzidzi, i raz mocniej wypchany raz mniej,tak ok 5min. nie wiem czy to mała czy stawianie się brzucha :unsure: pierwszy raz tak miałam, co wy o tym sądzicie? Aha to bylo bezbolesne, jedynie czuć takie lekkie wypychanie . nie wiem czy się martwić czy nie :blink:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011620 przez Miluniaa
Spokojnie tez tak mam :D:D kiedys myslalam ze to dupka tak wypycha ale cos kiedys dziewczyny wspominaly ze to te skurcze moga byc przepowiadajace:D w sumie sama nie wiem czuje tez jakby to mala sie rozpychala ale nie masz sie co martwic, bo mam to samo szczegolnie jak sie poloze na pol leżąco :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011625 przez Basiula
No mam nadzieje, że to nie będzie się powtrzać, bo jak kiedys gin pytałam jak wyglądaja te skórcze to powiedziała, że tak wcześnie nie mogą występować, ze dopiero 8-9mc a jak wcześniej to mogą sygnalizować coś zlego, koleżanka miała tak często i wylądowała teraz w szpitalu bo szyjki zostalo 1cm :( ale nie chce się tym straszyć myśle, że już się nie powtorzy.

Ps. Ale się dziś uradowałam bo dostałam po koleżankach spodnie ciążowe :D 2dzinsy i leginsy :D więc nie musze kupować :woohoo: i sukieneczka ciążowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011629 przez Miluniaa
Basiula u mnie mowil ze teraz moga być te skurcze :)
"Skurcze Braxtona-Hicksa, zwane inaczej nieskoordynowaną czynnością skurczową macicy, pojawiają się już po 20. tygodniu ciąży. Nie są one tak silne, jak skurcze porodowe i nie są w stanie wypchnąć dziecka z łona matki. Mięsień macicy "trenuje" w ten sposób przed wydaniem dziecka na świat"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011640 przez madziaska
Basiula, nie martw się. Brzuszek się stawia. Mi się zaczęły te skurcze przed 20 tygodniem. Teraz mam nawet killanascie razy dziennie, czasami bolą. Jak Ci się pojawią, to spróbuj zmienić pozycję, np połóż się na lewy bok. Mi to pomaga ;) Myślę, że będą się teraz pojawiać coraz częściej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011643 przez Basiula
No dzięki dziewczyny uspokoiłyście mnie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011645 przez Miluniaa
Po to jestesmy tu aby sie wspolnie wspierac :kiss:
Podziękowania: Basiula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011724 przez Ewelina87
Hej!

Czasami mam wrazenie, że nie czytacie wszystkiego, co piszemy. Przecież dosłownie niedawno pisałam o tych skurczach, nawet wrzuciłam cały opis o nich, po tym jak madziaska uświadomiła mi, że to nie główka sie wypycha.

________________________________________
Wczoraj byłam na warsztatach- było super, oprócz tego, że nie spałam od 4:00, a warsztaty trwały od 16:30 do 21:00 i nie było przerw :/. Wróciłam do domu nieprzytomna i wzięłam apap na noc, bo zaczęło łamać mnie w kościach... a rano... na glukozę. Do teraz boli mnie brzuch od tak długiego siedzenia.

No, a jeśli mowa o glukozie- stwierdziłam, że ostatnio ciągnie mnie do słodkiego, więc będzie mi smakować. No i... oprócz drapania w gardle od pierwszych łyków- było ok :)


________________________

Dziś zaopatrzyłam się w Prenalen syrop (piłam go na początku ciąży i choć jest mało wydajny, to pomaga) i pastylki na gardło, a na noc znowu apap. Muszę działać póki całkowicie mnie nie rozłożyło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011728 przez Miluniaa
Nie denerwuj sie toz 2 posty przed pisalam , że dziewczyny wspominaly ze to skurcze :P :P Czasami komus tez moze umknac cos ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011736 przez Basiula
Dokładnie ewelina ... po co te nerwy? :( to juz nie można sie nic wiecej poradzić? :dry: :( Chodziło mi o to bo moja gin mowiła, że bez przyczyny to nie może się dziać.
Przykro mi.
Chodzi o to żebyśmy się razem wspierały i pisały'co się dzieje, czy się myle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl