BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1010799 przez Basiula
Do sciągnięcia tylko net potrzebujesz a tak to nie potrzeba neta :) mi co tydzien wiadomości przychodzą co'i'jak z maluszkiem , żeby się zważyć itp fajne to :cheer:

Dziewczyny bylam dziś w sklepie i na pasażu zapachniało mi... frytkami ! Chodziły za mną cały'czas ale takie w domu zrobione a nie ze sklepu ;) kiedyś tzn 6mc temu kochałam frytki z maka :laugh: ale teraz mam obrzydzenie do maka :laugh: więc zrobiłam w domu naż..łam się i teraz leże jak beczka haha :lol: no co raz na 6mc można :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010801 przez Basiula
Aha zapomniałam napisać wyniki bardzo ładne :) glukoza przed 75 a po'2h 101 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010852 przez Miluniaa
Basiula super gratulacje !! :) U mnie tez chyba ok, bo nie dzwonią ;p a ja mam tak, że w razie złych wynikow oni dzwonią każą przyjsc,a jak nie to znaczy, ze jest ok ;)
Podziękowania: Basiula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010868 przez baby_55
Ewelina dlatego napisałam, że można sprawdzać na usg, niekoniecznie trzeba grzebać, to jest potrzebne tak jak dziewczyny piszą w razie infekcji, że sprawdzić czy bakteryjną czy grzybicza a szyjkę można spokojnie na usg zobaczyć, no ale czasem lekarze przesadzają i bez potrzeby sprawdzają wszystko co wizytę ;-)

Agnessa ja też mam tego Rogala ale też niewiele to pomaga, a tak jak mowisz, w dzień nie ma czasu na drzemkę i lipa, chodzi człowiek jak zombie, potem ciężko zasnąć i tak w kółko :-P

Basiula za mną ostatnio chodziły śledzie i galaretka, wysłałam męża do sklepu i potem się obzeralam :-D czasem można zaszaleć :-P

Dzisiaj za to robie na obiad domową pizzę, na specjalne życzenie męża ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010869 przez madziaska
Miluniaa, ciekawe to krzesełko ;)

Basiula, super, że glukoza ok.

Baby, przez usg brzuszne raczej nie można sprawdzić szyjki, tylko dopochwowe... Nie uważam zeby mój lekarz przesadzal, czuje się spokojna, że sprawdza co wizytę. Grzebaniem raczej bym tego nie nazwala ;)
Podziękowania: Basiula

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010876 przez baby_55
Mnie normalnie sprawdzali i to nie jeden lekarz właśnie w irl, tamtejsi a także polak, mierzył rozmiar, pokazywał co i jak, wiec da się ;-)
Jeśli tobie badanie dowcipne potrzebne nie mam nic przeciwko, dla mnie to trochę zbędne, zwłaszcza, że tam mnie nie badali i miałam mniej infekcji, a tutaj przy pierwszej ciąży i teraz co chwilę... A do tego średnio przyjemnie to badanie dla mnie jest zawsze więc nie lubię go :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010915 przez baby_55
Wpadłam tylko powiedzieć dzień dobry i wrzucić wam link do mojej ukochanej piosenki, to był nasz pierwszy taniec dokładnie 12 lat temu
Dziś nasza dwunasta rocznica ślubu :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010934 przez Basiula
Baby wszystkiego najlepszego dla Was ! :woohoo: gratulacje :woohoo:

Ja właśnie pichce obiad :silly: miłej niedzieli :)
Podziękowania: baby_55

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010950 przez Ewelina87
Hej, Dziewczęta ;)

Ja niedawno zostałam sama w domku z kotkiem, rybkami i synusiem w brzusiu. Mąż pojechał. Zostało 46 tygodni :P.

Miluniaa napisał: Ewelina kiedys mialas racje, że te suwaczki sa spoznione opisy sie wcale nie zgadzaja wydaje mi sie, ze powinno byc o tydzien wczesniej ... Ja mam teraz ze dziecko wazy ponad 500 g tylko, ze dziecko w 26 tyg to wazy 800 -900 g ja bym powiedziala, ze Zuzka tak rosnie, ze ma z 1 kg :D :D


Niedopracowane to jest, przez co bardzo traci na wartości :/

PS. interesujące to krzesełko :)

Basiula napisał: Dziewczyny bylam dziś w sklepie i na pasażu zapachniało mi... frytkami ! Chodziły za mną cały'czas ale takie w domu zrobione a nie ze sklepu ;) kiedyś tzn 6mc temu kochałam frytki z maka :laugh: ale teraz mam obrzydzenie do maka :laugh: więc zrobiłam w domu naż..łam się i teraz leże jak beczka haha :lol: no co raz na 6mc można :P


Ja od początku ciąży mam chrapkę na frytki. Jem czasem, zwłaszcza domowej roboty. Frytki i brzoskwinie (I trymestr) to jedyne moje prawdziwe zachcianki :D. Śmieję się nie raz, że więcej zachcianek miałam przed ciążą, zwłaszcza przed okresem, ale to raczej każda z nas ma :D

Basiula napisał: Aha zapomniałam napisać wyniki bardzo ładne :) glukoza przed 75 a po'2h 101 :)


No i pięknie :)))

baby- wszystkiego dobrego! :) Pewnie nie wiesz kiedy to zleciało, co? :D
Podziękowania: baby_55

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010952 przez Basiula
Ewelina u mnie właśnie jest tak, ze ja wcześniej uwielbiałam jeść w maku a od kiedy jestem w ciąży to mam obrzydzenie :sick: :lol: z czego się cieszę bo jak dalej by tak było to bym raz tyle więcej przytyła :laugh: ogólnie to ja nie miewam zachcianek ;) pierwsza była gdzieś w 10t jak mi smażoną rybą na mieście zapachniało w takiej pysznej panierce :P i musiałam kupić :laugh: później to w nocy mi się śniły placki ziemniaczane albo chleb z miodem, albo kluski, ale w nocy nigdy nie wstawałam żeby jeść więc na następny dzień sobie zrobiłam ;) no i kolejna zachcianka to te frytki :lol: i tyle by było :P jak na razie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010968 przez baby_55
Ja za to jak nigdy mam tym razem zachcianki, albo mam ochotę na sledzia, albo kapustę kiszona, albo grzyby marynowane, albo jakieś owoce, albo kwasno-gorzki sok grejpfrutowy :-P wiecie taki bardzo intensywny, mocny, Czasem jakaś zupka chińska z torebki, lody....

Oj te 12 lat minęło nawet nie wiadomo kiedy, zresztą razem jesteśmy 18 lat i tez nie wiem kiedy to zlecialo :blink: w każdym razie nasz związek osiągnął pełnoletnośc :-P

Miluniaa my mieliśmy takie nakładane na krzesło tylko plastikowe, dla mnie o tyle fajne, że łatwiej utrzymać w czystości niż materiałowe i można było postawić samodzielnie na podłodze i tak wykorzystywać, więc dla nas wygodniejsze

www.e-dzieciaczki.pl/allegro/krzeselko_do_karmienia_kk5.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010973 przez Miluniaa
Baby wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss:
Podziękowania: baby_55

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1010999 przez andzia_zg
Cześć laseczki. Ale się rozpisałyście na weekend :-)

Fajne to krzesełko. Nawet nie wiedziałam, że takie krzesełka są.

Dziewczyny super, że glukoza wyszła ok. Bo te diety to naprawde nie sa fajne. Tak to chociaz mozna wszystko normalnie jeść.

Baby gratuluje rocznicy slubu

A u nas chorobowo. Pojechałam na weekend do rodziców w odwiedziny. Mój mąż mówił, że go boli gardło. W nocy synek dostał gorączkę, a rano go wysypało. Pojechalismy na pogotowie i okazało się, że obaj maja angine. Teraz coś czuje, że mnie zaczyna pobolewać gardło. Obym tylko niczego od nich nie załapała

Ostatnio Wam pisałam, że czuję się jak słoń i że mam już problem z założeniem butów.A teraz czuję się już całkiem słoniowato. W ciagu tygodnia tak mi urósł brzuch, że teraz wyglądam tak jak w poprzedniej ciąży w 35tc.No i od kilku dni dość często kłuje mnie szyjka :/ Zaczyna mnie to troche martwić. Boje się żeby nie było tak jak w poprzedniej ciąży, że nagle gina na wizycie 2 miesiace przed porodem mi mówi, że mogłam urodzić w każdej chwili. a teraz wizyta u gina dopiero 29 października wiec jeszcze 1,5 tygodnia :/ Trzymajcie kciuki by było ok.





[*] Aniołek 10.2014
Podziękowania: baby_55

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011013 przez Basiula
Witam :)

U mnie bardzo spokojna noc aż się zaczęłam martwić. Mała wczoraj cały dzień bardzo aktywna i poprzedniej nocy też a dziś całą noc cisza. od rana pare razy lekko sie poruszała i tyle :blush: nie wiem niekiedy tak mam, że pare dni jest bardzo aktywna i nagle czuje jak się obraca i potem dzień czy dwa czuje delikatniejsze ruchy i'mniej. nie wiem czy to normalne czy nie :dry:

Andzia trzymaj się oby Cie choroba nie dopadła i oby było wszystko dobrze, tyle teraz słyszy się o tych szyjkach poskracanych :blush: mnie kilka dni temu tak lekko kłuła i pulsowe pobolewanie ale delikatne, a teraz jest ok ale też sie martwiłam :( może kłuje Cie bo jak pisałaś , że brzuch Ci urósł to teraz więzadła ciągna przez rosnąca macice.
Oby u nas wszystkich było dobrze i doczekałyśmy się szczęśliwego rozwiązania :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011020 przez baby_55
Cześć dziewczyny

Nie chorować mi proszę, zakaz chorowania :-P

Andzia oszczędzaj się, oby to nie była skracająca się szyjka

Basiula może mała przekręcila się plecami, tzn rączki i nóżki ma od strony twoich pleców a swoje plecy wypiete przy twoim pępku i może wtedy mniej czujesz ruchów, czasem dziecko jest nieco mniej ruchliwe, jak się martwisz, to napij się zimnej wody, albo zjedz coś i połóż się na lewym boku i poczekaj czy zacznie się ruszać, u mnie niezawodnym sposobem zawsze na rozruszanie malucha było zjedzenie czegoś słodkiego i położenie się na lewym na boku, zawsze wtedy zaczynali się bardziej ruszać ;-) teraz nie narzekam, jak tylko siadam na dłużej to zaraz kopie, mała wiercipieta :-P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl