BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

8 lata 2 tygodni temu #1033511 przez krecik
Hej:) ja juz popoludniowej drzemce, wiec do lekarza na 21 dam rade isc;)

Gosia, dobre mysli są:) napisz koniecznie jak po wizycie, nie pisalam wczesniej, trzymam kciuki za coreczke, my tez w rodzinie u szwagra mamy dziewczynke z wada serca (hlhs) czekamy na ostatnią juz operacje.
Ciesz sie , ze nie dopadly cie dolegliwosci ciazowe, ja w poprzedniej mialam spokoj, a dzisiaj juz zygam, blee

Moniaak, hihih ja tez myslalam , ze wiem cos niecos o lekach, a tych nazw nijak nie kojarze, chyba rzeczywiscie najlepej zamowic na necie, bo wiecej tego biegania i wogole
Dobrze, ze malemu juz lepej, ale jesli to migdalki to chyba bedzie czesto cos lapal (nie chce zle prowokowac)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033526 przez moniaaak
Krecik niestety chyba tak będzie. Ja tak często chorowałam na anginy... i teściowa mi zawyrokowała, że jak urodzę to przejdzie na dzieci...i kuźwa nie pomyliła się. W zasadzie odkąd urodziłam Kacpra to tylko teraz się tak poważniej rozchorowałam. A on ciągle coś...

Gosia27 garść ciepłych myśli wędruje do Ciebie :*. Odezwij się po wizycie.

Krecik Ty też się zamelduj po wizycie.

Cortezia zaraz prześlę Ci wszystkie dane- i czekam na leksykon ziół.
Ja dziś w pracy. Ech... najchętniej bym ją już rzuciła w cholerę- tym bardziej, że już wiem, że umowy mi nie przedłużą... swoją drogą to trochę się tym podłamałam- mieszkam w takim mieście, że z pracą nie jest zbyt prosto :(.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033527 przez cortezia
Ok zaczne od prostego przykąłdu żeby wam wytłumaczyć dlaczego aptekarze związani z koncernami farmaceutycznymi nie znają tych nazw. Witamina C lewoskrętna oto link aby wam wytłumaczyć o co chodzi z tą witaminą www.akademiawitalnosci.pl/najlepszy-kwas...oncem-l-askorbinowy/ . Po krótce aptekach można sznaleźć tylko jednej firmy witamin c lewoskrętną firmy CALVITA jest bardzo droga w porównaniu z cenami na allegro i dwaka jej w jednej ampułce jest niewytracalna by pomóc w chorobie dlatego nie opłaca się tego po prostu kupować. Nastepna rzecz czy macie kogoś w rodzinie aptekarza, aptekarkę, czy wicie, że oi za polecane nam lekarsta tzw suplementy dity witminy dostają prezenty jeśli spzedadza ileś tam sztuk ich specyfiku. To straszne, ale niestety tak wygląda nasz świat. Nie zawsze tez aptekarz ma cohote dokształącac się poszukiwac bo po cięzich studiach nie ma już ani sił ani ochoty.
Co do witaminy D Krecik Witamina D dr Jacobsa to witamina posiada takie Składniki:
wysokiej jakości olej słonecznikowy (95%), cholekalcyferol (witamina D3), przeciwutleniacz: tokoferol (naturalna witamina E pozyskiwana z niemodyfikowanej genetycznie soi).
Produkt odpowiedni dla wegetarian - w przeciwieństwie do innych produktów z witaminą D3, ta zawarta w produkcie D3 Witamina słońca pozyskiwana jest z lanoliny z wełny owczej (ekstrahowana za pomocą naświetlania promieniami UV).
Jest to jedna z najlepszych i najtańszych witamin najlepiej przyswajalnych z powodu skałdników jakich została zrobiona. Druga sprawa są lepsze ale drożsże i nie trzeba wtedy podawac dwóch kropel a jedną i na tym się jedynie oszczędza podałam taka która jest przeze mnie sprawdzona i jest pewna Witaminy D w aptekach spradzającc ich skąłd są nparwde kiepskie nie wiem jak Twoja musze mieć więcej czasu żeby na nią zerknąć, Np. D vitum 3 cholekalcyferol to jest to pochodzenia zwierzęcego co oznacza, że nie wiadomo z jakiego żrodła i w jaki sposób została pozyskana. Nie ma jasnej informacji skąd i co za zwirze zwierzęca również jest przez nas mniej przysajalna niż roślinna.

Jeśli chodzi o to gdzie kupuje witamine dr Jacobsa oto link drjacobsmedical.pl/pl/p/D3-Witamina-Slonca/213

Jeśli chodzi o tran Krikmana tu proszę o nim witaminowaoaza.pl/producent/2/kirkman/ tran kupuje na allegro bo wychodzi najtaniej ,
Jeśli któaś jest zainteresowana również witaminą C lewsokrętn kuuje również na allegro jej dawkoani jest zależne od tego czy jesteśmy przeziębieni czy nie, czy jest jesień,zzima, wiosna lato (w okresach jesiennych i zimowych spożywamy ją codziennie latem raz na tydzień bądz rzadziej tak samo wiosną.

Sorki za błędy, ale tyle się napisałam a dziecko mi tu łazi i mi wszstko rozwala.

Gosia oczywiście ciepłe myśli są!!! Trzymam kcuki!!

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033529 przez moniaaak
Cortezia niestety wiem jak jest z tym polecaniem. Trochę pracuje w branży handlowej i wiem, że sprzedawcy zawsze polecają to co im się opłaca sprzedać...
Ja ostatnio trochę siedzę na grupach o alternatywnych sposobach leczenia- i też jestem w mega szoku, jak się niektórzy leczą zupełnie omijając apteki. Sama zresztą odkryłam dzięki tym grupom srebro koloidalne jonowe. I sądząc po stosowaniu u Kacpra- działa. A szykowała nam się angina jak nic- i 10 dni antybiotyku. Oczywiście nie przesądzam, bo jeszcze nie wyzdrowiał całkiem, ale poprawę widać.
Pediatra, jak jej powiedziałam o srebrze, to się skrzywiła- ale NIE ZAPRZECZYŁA, ŻE JEST DOBRE I POMAGA.

A tak z innej beczki- miałyście może problem z pasożytami u dzieciaków? Kacper od jakiegoś czasu drapie się po tyłku- myślicie, że to może być jakiś objaw?
Cortezia wysyłam CI @ n priv. Podeślij mi ten leksykon

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033532 przez moniaaak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Podziękowania: cortezia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1033539 przez krecik
Ale mam NIUSA! Na 80% będzie dziewczynka! Wszystko ok, napisze potem!

Edit:juz doszlam dosiebie , obddzwonilam wszystkich:) malenstwo na 4, 9 cm i sie zgadza z om, cukier mam podwyzszony i mam w cswartek podejsc do przychodni po skierowanie do diabetologa (na nfz i to mi sie strasznie podoba), pozatym za tydz mam genetyczne, myslalam, ze to samo usg, a oni robia jakies z testami z krwi, ktore jest dokladniejsze ioczywiscie dwie stowy drozsze i sama nie wiem, pewnie podejme decyzje na wizycie
Co do tej dziewczynki, to lekarz cos mowil o spojeniu lonowym ( teraz niebpamietam dokladnie jak to okreslil) i u chlopca to wyglada inaczej a u dziewczynki inacsej i jemu wyglada to na dziewczynke, za 4 tyg będzie mogl powiedziec na 100. On sam robi badania genetyczne , zreszta na tym samym sprzecie co mnie bada na wizycie. Pozatym wogole nie bada mnie ginekologicznie! Przyznam, ze bylam tym zdziwiona, ale szyjke tez bada mi na usg

Cortezia, tez doskonale wiem jak dzialaja firmy farmaceutyczne, wiem jak to wyglada z lekarzami.
Jestem pod wrazeniem Twojej wiedzy! Bedziesz moim guru w tym temacie.
A ten devikap, to poprostu wit d w kropelkach, jest na recepte i kosztuje 3 zeta , wychodzinnajtaniejni dlatego to kupuje

Moniaak, napisz cos wiecej o tym srebrze koloidowym, gdzie to kupic, jak dawsc?
Z tymi robakami, to jak robi kupe do nocnika, to sie przypatrz czy nie ma owsikow, a jak nie to badanie kalu, powinnas bez problemu dostac skierowanie
A co do pracy, jak wiesz, ze nie przedluza Ci umowy to rzuc w cholere, po co sie starac i meczyc, na rodzicielskim bedziesz szukac. Moze sie uda znaleźć cos szybko, choc mi, w duzym miescie, tez zajelo troche szukanie i wcale nie jest kolorowo:(

Z takich rzeczy naturalnych, przed ciaza, wpadl mi artykul o ziemi okrzemkowej i naprawde fajjie to wyglada, ja nie zdazylam wyprobowac, ale jak urodze to na pewno wroce do tego tematu.
Pozatym woda utleniona i jej wlasciwosci, tez podobmo super!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033556 przez Gosia27
wczorajsza wizyta nie przyniosła nam oczekiwanego szczescia. maluszkowi nie bije serduszko, z usg wychodzi 6tydz3dz,więc już powinno byc echo,a tu brak akcji tetna. Lekarz kazał nam jeszcze tydzien zaczekać,ale wypisał juz skierowanie na przyszły wtorek do szpitala na zabieg łyżeczkowania. wierzę że serduskzo jeszcze zabije i wszytsko będzie dobrze.
pęknie mi serce z rozpaczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033560 przez cortezia
Gosia po prostu nie chce w to uwierzyć.... mam nadzieje i tego będę się trzymać, że jeszcze zobaczysz serce czasami jeden dzień a robi różnice! Trzymaj się Gosia! :(

Krecik srebro koloidalne jest bardzo dobre na wszelkie infekcje, oparzenia, przede wszytkim na infekcje górnych dróg oddechowych jako inhalacje do pici włsnie n gardło. Można kupić w aptece, al. oczywiście jest droższe i bardziej opłaca się w necie. Ziemia okrzemkowa do oczyszczania i na pasożyty Moniaaak jak najbardziej. A Jeśli chodzi o kał to można zrobić badanie tylko nie zawsze wyjda tak jak powinny podobno zależy od pory nocy dnia wtedy niektóre pasożyty się ukatywniają niektóre nie, np. jeśli dziecko budzi się lub spi tak niezbyt głęboko ciągle się wierci podczas pełni księżyca to oznacza pasożyty. Dr Jerzy Zięba pisze duzoo o tym jak się odgrzybić itp. Na YouTube oraz w necie zznajdziecie o nim ifnormacje o chyba w Warszawiee przyjmuje. Wiem że odrobaczanie powinna przejść cała rodzina by był jakikolwiek efekt.

Ja np. teraz w ciąży nie mogę brac żadnych witamin nwymiotujee po wsyztkim bądź czuje się fatalnie o rstu mnie odrzuca najwyraźniej mój orgazim tego nie potrzebuje i mówi dość! Gdyby którs miałą np. problemy z jelitami, zakwazony orgazim polecam proszek zasadowy z inoliną.:) Wspomaga metabolizm, odbudowuje flore jelitową, oraz odkwasz i pomaga w przyswajaniu magnezu i wapnia.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033589 przez Basienkaaa
Kinia7955 - głowa do góry, lada moment lekarz napewno założy kartę ciąży. Termin lekarz u mnie również wyznaczył na 4.11.2016 - będzie wszystko dobrze :)
Gosia27 - strasznie mi przykro :(. Wierzę razem z Toba....!!!
krecik - gratuluje córeczki :))))) Daj znać za 4 tygodnie czy informacja potwierdzona. Jestem w szoku że tak szybko można już poznać płeć :)


Nie chcę zapeszać, ale moje mdłości minęły, czuję się coraz silniejsza i nie męczę się już tak szybko. W piątek mam badania prenetralne.
Niepokoi mnie ciutkę mocz , bo wyszło duuzoooooooo bakterii w moczu, ale nie panikuję, robie w nastp, tygodniu posiew.

W załączniku moja dzidziula :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu - 8 lata 2 tygodni temu #1033590 przez niagara
Gosia..... :kiss:

Sprawdziłam właśnie, w pierwszej ciąży w 6 tyg 6 dc mojej córeczce nie biło jeszcze serduszko, dwa dni później zaskoczyło, był 7tyd 1dc.
Jest jeszcze nadzieja, bardzo mocno trzymam kciuki za Twojego maluszka :kiss:

cortezia jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy. :blink: :laugh:

Moniaak Basienka ale macie już fajne zdjęcia maluchów :)

Krecik już płeć :blink: Gratuluje córeczki w takim razie :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033613 przez Gosia27
Jest mi dzis strasznie smutno. Zle samej ze soba. Nie moge zajac mysli. Caly czas placze. Zawiazalam na brzuszku pasek sw Dominika. Nosilam go w poprzednich ciazach. Tak pragne przytulic moje dzieciatko w grudniu
Mozna oszalec :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033614 przez krecik
Gosia, ale to do 8 tc mozenie bic serduszko, wiem, ze sie denerwujesz, ale dziwie sie, ze lekarz cie nie uspokoil, trzymam kciuki

Cortezia, dzieki za info!

Niagara, Basia, ja tez bylam zaskoczona, myslam , ze najwczesniej w 14 tc mozna cos powiedziec o plci, za 4 tygodnie bede wiedziala, czy sie nie pomylil:)

Basia ja mam penetralne we wtorek,

wlasnie dziewczyny robicie tylko usg czy test ze krwi ( o tym z krwi sie dowiedzialam wczoraj)? Jak to jest teraz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033615 przez krecik
Gosia, a kiedy masz nastepna wizyte?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033624 przez Basienkaaa
Nie mam pojecia czy bedzie tylko usg czy krew też
Nie wiem czego sie spodziewać po badaniach, robie je 1 raz :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 tygodni temu #1033628 przez moniaaak
Gosia przesyłam dużo pozytywnej energii. Ja też wierzę, że jeszcze będzie dobrze. Ostatnio moja znajoma miała podobnie w 7 tc nie widać było serduszka, Beta nie przyrastała prawidłowo. Już miała same czarne myśli. Okazało się, że wszystko dobrze- za 2-3 tyg będzie mamą.
Wierzę, że tak będzie u Ciebie :kiss:

Krecik ja srebro kupuję od dziewczyny, która robi je w domu. W sumie niedrogo wychodzi, a jakoś do tego na allego nie mam zaufania. Jeszcze parę lat temu, można je było kupić w aptekach, ale Unia zakazała. Jest to dość mocna konkurencja do antybiotyków.
Mój mąż wyleczył tym grypę żołądkową, teraz Kacper anginę. Zostało mu trochę kaszlu i kataru, ale już bez porównania....
Szczerze mówiąc, to bardzo sceptycznie do tego podchodziłam, ale jak widzę, że działa. Oby tak dalej.
W sumie to prócz srebra dawałam mu też kilka kropel wody utlenionej. Muszę też zakupić mu taką naturalną witaminę C.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl