BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2016

8 lata 1 miesiąc temu #1030763 przez cortezia
Ooo kurcze to faktycznie mamusi synuś. Ale dobrze kiedyś już nie będzie chciał tak mamusi...

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030765 przez niagara
Ale się rozgadałyście hehe :P
Moniaaak może faktycznie bliźniaki :P a masz w rodzinie jakieś?

Zmęczenie jeszcze mnie nie dopadło, ale całymi dniami chodze i ziewam, choć spać mi się nie chce :P

Moja Julka chodzi do przedszkola od kwietnia zeszłego roku, znalazłam pracę więc nie miałam wyjścia. Kiedyś myślałam dokładnie tak samo jak Ty Cortezia, żeby do 3 roku życia była ze mną w domu, ale z perspektywy czasu nie żałuję. Bardzo dużo się tam nauczyła, ona jest kontaktowym dzieckiem i uwielbia chodzić do przedszkola, a że zostawiam ją tylko od 8.30-13 to mam trochę czasu, żeby odetchnąć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030766 przez moniaaak
niagara w rodzinie nie ma... ale kto wie co będzie ;).

Ja też jestem zadowolona z przedszkola. Gdybym nie pracowała, to pewnie też chciałabym z nim być w domu, ale jak się nie ma co się lubi:)
Panie go chwalą, chociaż jeszcze nie chce bawić się z dziećmi- woli bardziej z boku patrzeć. Najbardziej zależało mi, żeby nauczył się kontaktu z dziećmi, bo taki z niego mały dzikusek:). Tylko z dorosłymi się umie bawić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030769 przez cortezia
No pewnie każdy musi patrzeć na siebie i swoje możliwości. Ja mam wykształcenie pedagogiczne jestem nauczycielem geografii i biologii. Nie wyobrażam sobie pójść wychowywać czyjeś dzieci a swoje niech mi ktoś inny wychowuje. Ja jestem w takiej sytuacji, że nie muszę się martwić mój mąż zarabia tak że wystarczy ma wszystko. Ake reż jakiegoś szału nie ma. Co do kontaktu z dziećmi staram się aby choć dwa razy w tygodniu miała kontakt z dziećmi. Id września będę z nią chodzić na zajęcia takie rozwojowe. Ale naprawdę córcia jest tak samodzielna i mega kumata że wszyscy się dziwią że ma dopiero 2,3 latka. Ale tak jak pisze każdy robi jak musi i chce. Ja jestem bardzo szczęśliwa z córcia w domu, uwielbiam z nią spędzać każda minute. Mojemu małżowi to codziennie dziękuję, że mamy z Bibi taka możliwość być razem

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #1030771 przez niagara
Ja teraz nie pracuję i Julka mogłaby zostawać ze mną, ale wiem, że nie jestem w stanie tak urozmaicić jej czasu spędzanego w domu. Zresztą ona nie może na niczym skupić uwagi dłużej niż 10min, mi się pomysły na kreatywne zabawy kończą, a nie chcę, żeby spędzała całe dnie wlepiona w telewizor ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030781 przez cortezia
Niagara Bianka dziennie ogląda 1,5 h bajek na YouTube. Do tv mam agresję oglądam tylko jak prasuje. No ja bardzo dużo robię z Bianka w ciągu dnia. Tylko ona potrafi się bawić np figurkami Duplo 30 min. Mamy też zwierzaki więc i z nimi się bawi. No i że mną dwie godziny plus spacery, biblioteka itp. Z sąsiadka bawi się godzinę dwie w weekendy. Ale powiem wam że teraz jak była ta ospa 10 dni w domu. Już po tygodniu wyszlysmy na ten nasz mały ogródek żeby trochę się dotlenic i wyjść z tych czterech ścian. A tak w ogóle to wczoraj chyba przegielam że wszystkim bo wieczorem ledwo weszłam na górę do sypialni. A jak u was ze zmęczeniem?

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Podziękowania: anna90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030795 przez moniaaak
Ja na razie nie mam wiekszych objawow poza bolącym biustem i chwilami mdłości. I trochę spanie mnie bierze, szczególnie popołudniami.
Mój Kacper tak jak już pisałam, sam się bawi, ale tylko jak siedzę obok... zrobienie przy nim czegoś bywa trudne:(.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030799 przez moniaaak
Chyba się pochwaliłam:(. Zasypiam dziś na stojąco.... jakaś masakra. A każdy dziwny zapach wywołuje odruch wymiotny....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030804 przez cortezia
nie martw się ja chyba też mam tak że "im głebiej w las tym ciemniej" (im później tym gorzej) i rano czułam się całkiem wypoczęta bez mdłości, to teraz czuje, że gasne, a mdłości znów z jakąś zdwojoną siłą zaatakowały. Ty Moniaaak jak wilczyca teraz, masz taki węch:)

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030808 przez niagara
Cortezia to fajnie macie zróżnicowany dzień :) Moja za to jak już zacznie oglądać bajki, to oderwać jej nie można :P
A mnie jakoś nie dopada zmęczenie ;) W pierwszej ciąży to o 12 robiłam sobie drzemki, bo nie mogłam dać rady, a teraz póki co jest ok :laugh:
Nudności też nie mam, ale nie cieszę się zbyt szybko, pewnie jeszcze przyjdą. Jedyne co to piersi mnie bolą i czasem wieczorem brzuch pobolewa, jak za dużo chodzę w ciągu dnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030811 przez cortezia
Niagara no to bardzo dobrze, że tak się czujesz. Oby jak najdłużej. Ja też bym chciała żeby tylko tak się czuć. Bo nie wiem jak ogarnę córkę jak będzie gorzej jestem od 8.30 do 17.30 sama z nią i zero pomocy.

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030818 przez moniaaak
Dziewczyny beta dzis 5173, czyli wiecej niz sie podwoila od poniedziałku. Co myślicie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030829 przez niagara
Moniaaak nie znam się na interpretacji wyników, ale skoro rośnie to dobrze ;)
Możesz sobie wpisać w google "kalkulator hcg'", żeby sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030837 przez cortezia
Moniaaak ja też się nie znam na przyroście, ale ten kalkulator na pewno Ci pomoże. Jestem ciekawa jaki dał wynik. Napisz koniecznie!

"Dziec­ko to uwi­doczniona miłość. "


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 1 miesiąc temu #1030842 przez moniaaak
Wg kalkulatora przyrost 132 % - w normie:).

Jakoś trudno mi w to uwierzyć.

Ale czuję się dziś mega zmęczona, byłam w pracy tylko 8h, a czuję się jak po całym dniu tyrki.

niagara a TY kiedy idziesz do lekarza?
Podziękowania: cortezia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl