BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1042238 przez Kejt
mavi dużo siły dla Ciebie i siostry, wierzę że znajdziecie dobre wyjście z sytuacji :kiss:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042246 przez mavi31
Dziękuję Kejt
A takie pytanie macie w planach łóżeczka z przewijakiem lub komoda? Przy mlodym mislam taki zwykły na łóżeczko ale bardzo szybko się popsuł popekal i teraz nie bardzo mam pomysł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042248 przez honka_18
Hejka

Wczoraj mnie jakieś dziwne, bolesne skurcze złapały :evil: nie mogłam z bólu wytrzymać, ale wzięłam nospę, ciepłą kąpiel i przeszło, zadzwoniliśmy do lekarza to mi każdego USG konsultację dopisał :whistle:
Dzisiaj byłam z Adasiem na szczepieniu, masakra jakaś babki podały mu 2 szczepionki na raz :evil: :angry: płakał przez 2 godziny a teraz leży na sofie i co chwila popłakuje bo rączki go bolą :(

Mavi z chłopcami nie miałam przewijaka, a teraz siostra mi obiecała bo swoim synu taki co do łóżeczka się montuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042261 przez Kejt
Ja mam przewijak w planach ale taki na łóżeczko zakładany :) na komodę czy inne stojaki nie mam miejsca w pokoiku dziecięcym niestety :P



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042264 przez masuska
Mavi ja mam łóżeczko i przewijak nakładany po synu. Muszę tylko prześcieradełka dokupić do niego.

Honka, biedny Adaś. Też niedawno to przerabiałam, młody miał dwie szczepionki. w oba ramiona, później dopiero go rączki bolały, ale przeszło. Jakby był obrzęk, zaczerwienienie, to możesz posmarować altacetem, lub rozpuszczoną sodą. Musiałabym się upewnić co do proporcji, ale chyba łyżeczka sody, na pół szkl letniej, przegotowanej wody i z tego okład.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042266 przez honka_18
Masuska dzięki wielki :) nie wiedziałam o takich sposobach, w sumie to chłopcy nigdy nie mieli obrzęków ale też aż tak źle nie znosili szczepionek. Adaś płacze, bo pani zepsuła mu rączki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042269 przez masuska
Honka teraz to przerabiałam, miał szczepionkę na błonnica, tężec, krztusiec + polio. Pojawił się obrzęk i zaczerwienienie, a po 2 dniach ból łokcia. Mój syn za to dzielnie do szczepień podchodzi i nie płacze, nawet jak mu krew pobierają :) Mniej stresu dla mnie dzięki temu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042270 przez honka_18
Super dzielny chłopak :laugh: Adam płakał bardzo ale wbiły mu 2 strzykawy na raz ( nie spodziewał się tego) szarpnął ramieniem a babka jeszcze mocniej mu wbiła igłę. Do 10 dni może mieć wysoką gorączkę, objawy mocnego przeziębienia i wysypkę :evil: my mieliśmy kolejną dawkę 6 w 1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042274 przez mavi31
Dziewczyny a pytanie takie jak wasze libido?? I czy macie ochotę ;) bo ja jakoś nisko :( o nie wiem jak sobie z tym poradzić żeby było lepiej hihi
Do tego straszna pogoda zimno i smutno :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042275 przez Megi
Honka ucaluj biedulke od cioci Madzi:kiss:

Libido hmmm...jest ok.Nie,jak przed ciąża-cale noce,ale norme w tygodniu wyrabiamy :laugh:
Cześciej wieczorami po aktywnym dniu jestem zmęczona.
Moze spróbujcie z rana,jak bedziesz wypoczeta...
Podziękowania: honka_18

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042276 przez Sander
Honka chyba bym zabiła taka babę jakby mojej tak szczepienie dala!!! Biedulka, bym go wytulila :$ a co z mama Oskara, co powiedziała?? Przyprowadziła go jeszcze??
Mavi mój tata tez pije ale nigdy nas nie tknal... Nie wiem jak Ci pomóc, wiem ze my robiliśmy wszystko co się dało... A w efekcie i tak miałyśmy związane ręce.... Znam, rozumiem ale nie potrafię pomoc :-(
Co do libido to ja nie narzekam, na początku było kiepsko bo bardzo się klocilam z moim i tak to się odbijalo. Z resztą dla mnie to najlepszy lek na stres, nic mnie tak nie odpręża i rozladowuje :-P pamiętaj ze masz teraz dużo stresu, martwisz się i to się wszystko przekłada.
Kupiłam ten adapter pasów, dla mnie super sprawa!!! Bo codziennie 50 km robie. Co do przewijaka to ja miałam na komodzie i półki nad. Jak będę na kompie to foty wrzucę :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042278 przez masuska
Mavi a u mnie bez szału, może przez to że tak długo nie mogłam. Lepiej było przed ciążą.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042279 przez Kejt
Mavi u mnie jest ok, spadku nie zauważyłam :) za to mój czasami ma odchyły i się boi że dziecku coś zrobi :P ale szybko mu to wybijam z głowy.



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042285 przez honka_18
Mavi my mamy odgórny zakaz :whistle:

Sander
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Też przerabiałam alkoholizm :( najpierw jako nastolatka prowadzałam wujka na detoks bo tylko mnie słuchał, a później brat się rozchlał. ale ja dzwoniłam na policję, czasami nawet go prowokowałam do awantur żeby go policja zgarnęła ( wiem zołza jestem ale robiłam to dla mamy, bo kiedyś miała wypadek i do dzisiaj ma poważne problemy ze zdrowiem, a jak patrzyła na pijanego synka to trzeba było wzywać pogotowie do niej :( )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042304 przez mavi31
Honka świetnie cie rozumiem ha od kiedy pamiętam mój ojciec pije :(
Tyle że mislam zawsze nadzieję że kiedy się wyprowadze i założę rodzine będę miała to gdzies a tak się nie da

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl