BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1042165 przez honka_18
Megi no właśnie rano nie widziałam, że Mały jest chory bo odkąd jestem w ciąży nie biorę go na ręce :P Mały wszedł do domu, zdjął buty i się położył na kanapie do spania, jak wychodziłam z chłopcami do przedszkola jeszcze spał ( został z mężem bo mi szkoda budzić dzieci)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042167 przez masuska
Zubi tak wierci się i wygina, czasem b.mocno. Z kopniakami bywa różnie, ale to kręcenie jest niesamowite:)

Mavi z tym tematem nie poradzę.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Megi, wyniki mam prawidłowe, wszystko w normie, tylko ph moczu miałam 8,5.

Honka, Ty chyba na początku pisałaś coś z tym ph, że jak wysokie to ...? nie pamiętam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042172 przez Kejt
Megihemoglobina w normie za to trochę na granicy mam erytocyty i hematokryt i to chyba coś pod anemię podchodzi ale dziś u lekarza zapytam, a wizytę mam dopiero o 22 :blink:

Mena pracę zdążyłam wgrać do systemu w ostatniej godzinie :woohoo: teraz czekam na wyniki z antyplagiatu a później tylko obrona ale to jeszcze z miesiąc potrwa a jak u ciebie? :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042173 przez Mena
mavi
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kejt to super. Nam przedłużyła czas oddawania prac (wiadomo rektorka wszystko może :blink: ) ostatnio mi powiedziała że wszystko dobrze nie licząc paru pierdol stylistycznych ale muszę dopisać trochę teorii bo jednak za mało :evil: w środę mam do niej iść znowu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042174 przez honka_18
Maska z tym pH to nie ja :P

Zapomniałam o tej niebieskiej karcie, brat tez ja ma

A z przymusowym leczeniem to różnie bywa, mój wujek po takim leczeniu był niepijacy przez 2 lata, po tym czasie apstynecji znowu wpadł w cuk i kolejne leczenie, wiem ze to marne pocieszenie ale to zawsze na jakiś czas będzie spokój w domu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042178 przez Mena
No to fakt wszystko zależy od człowieka, mojej mamy sąsiad 2 dni po odwyku poszedł się napić :S . No i trzeba być konsekwentnym w podjętych działaniach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042180 przez honka_18
Mój brat po odwyku dostał przymusowa wszywke ale uciekł do Niemczech

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042183 przez Kejt
Alkocholizm to straszna choroba :( mój wujek piję odkąd pamiętam, teraz ma raka i zamiast się leczyć bo operacja by jeszcze pomogła to on nie chce i oczywiście dalej pije..

A z innej beczki patrzcie co znalazłam, chyba sobie takie zakupie :woohoo:




Wiktoria 25 tc [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042184 przez honka_18
Heh napis świetny i jakże trafiony :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042193 przez masuska
OMG z moją pamięcią... ehhh

Kejt ciuszki cudne, przydał by się taki tekst jeszcze na jakimś kocyku, albo umieścić taką informację na ścianie w widocznym miejscu, tak żeby nikomu nie umknęła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042196 przez Megi
Hemoglobina moja to 11,50 i na razie mam brać żelazo bez recepty
U lekarza wszystko super :) Z moją córką miałam już Pessar, a teraz szyjka trzyma i wszystko dobrze :)
Poprosiłam, żeby mi potwierdził płeć, więc po namowach się zgodził- oczywiście mały ułożony bokiem i nie chciał nic pokazać. Przez sekundę było widać ponoć jajka :laugh: Czyli raczej chłopak :)

Kejt koszulka bomba :) Też chyba o niej pomyślę


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042199 przez Kejt
Noi u mnie po usg połowkowym wszystko jest dobrze, mała waży 380 gram, przepływy ok, na razie brak oznak hipotrofii :silly: :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042218 przez zubi
Kejt bluzeczki super, chyba sama taką zakupie :). Widzisz z tą hipotrofią niepotrzebnie się martwiłaś. Jeżeli dobrze pamiętam to ty pisałaś żę lekarz ci zlecił przeciwciała anty- Rh- ( mam pytanie czy robiłaś je tylko raz? Bo mi też zlecił, a teraz widzę że mam ponownie).

Dziś mam wizytę u hematologa.

Dziś też Natkę zostawiłam w domu bo panie z przedszkola zauważyły że ma zielonkawy katar, a co dziwne w domu nie ma. Nakazały by lekarz ją obejrzał więc sobie we dwie siedzimy :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1042225 przez Kejt
Tak Zubi teraz znowu 2 raz mam te przeciwciała do zbadania :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1042235 przez mavi31
Dziękuję za rady jest tylko jeden problem ojciec jest już po kilku odwykach dla naszej rodziny była kiedyś założona niebieska karta od kiedy jest dziecko siostra się boji że mogą w jakich sposób zabrać jej córkę i nie daje się namówić na telefon na policję no będę próbować może pójdę do dzielnicowego zapytać co można zrobić
A jak wasze maluszki mój od kilku dni bardzo bryka aż lekko zaboli :)
Wizytę mam za dwa tygodnie mam nadzieję że się pokaże bo czekamy z kupnem farb do pokoju :)
A ubranka cudne muszę o takich pomyśleć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl