BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 6 miesiąc temu #1042043 przez olcia1989a
ja na poranione sutki tez bephanten uważam że krem był świetny,ale może zakupie sobie ten który polecacie :)
obiad mam od wczoraj pół garnka krupniku :) Chłopaki lubią a ja nie :P
Ja mam do Was pytanie jak Wasze włosy i paznokcie??
u mnie zawsze były ładne parę miesięcy przed ciąża zaczęły strasznie rozdwajać się paznokcie i wypadać włosy a teraz mam ładne paznokcie ale włosy to chyba mi już wszystkie teraz wypadną :( :( mam bardzo długie byłam w poniedziałek u fryzjera podcięła je trochę i sama widziała co się z nimi dzieje,mam dużo włosów ale boje się że po ciąży to już będzie apogeum :( przed ciąża włos brałam witaminy i takie inne na włosy i paznokcie a teraz nie mogę przecież nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042044 przez masuska
Honka i tak mi podpowiedziałaś co na obiad, z tym że zrobię warzywa na parze z rybką :)
Olcia, u mnie włosy też teraz koszmarne, ustabilizowałam wypadanie przed ciążą, a teraz znów to samo, paznokcie za to mocniejsze, chyba:)

A ja zaraz z młodym lecę na zakupy, we wtorek synu ma pierwsze zajęcia na basenie a brakuje nam jeszcze czepka i klapek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042047 przez ika77
Wcielo mi posta wrrrrrrrrrrrr :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042051 przez Inezka
Witajcie!

Ja juz po zakupach. Parasol się nawet przydał, szaro-buro dziś, ale ciepło. Wolę jak nie ma upałów, wtedy nie mam w ogóle siły :dry:
Paznokcie mam w ciąży super, za to włosy jakieś nijakie. We wtorek byłam się ściąć i jeszcze muszę włosy zafarbować.
Gotować to ja nie lubię i z reguły wymyślam dość nieskomplikowane dania :lol: gotowców nie kupuję, bo jak czytam skład to stwierdzam , że wolę tego nie jeść.
Zaraz ma wpaść siostra. I Idę zaraz gotować :whistle: medaliony z indyka z serem mozzarella, ziemniaki i fasolka szparagowa do tego.

Macie Dziewczyny takie poduszkj do spania na boku??a może któraś miała? Ja lubię spać na boku i mieć kołdrę między nogami ;) chyba jak taka namiastka poduchy.

Maść bepanthen zamierzam kupić przeciw odparzeniom dla malutkiej. A czy wyjdzie mi kp to się okaże...ze starszym nie wyszło i była butla, ale nie uważam tego za porażkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042052 przez Kejt
Ja może już w zaawansowanej ciąży tą poduche kupie bo na razie to nie potrzebna i strasznie droga jest :ohmy:

My dziś w zarze natkneliśmy się na promocję, więc skorzystałam :)




Wiktoria 25 tc [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042053 przez honka_18
Masuska a ja jednak mam pizze ( chłopcy mnie namówili) ryba będzie jutro :whistle:

Gotować uwielbiam ale twardnieje mi brzuch jak stoję, więc ostatnio ograniczam do szybkich potraw :whistle:

Kejt śliczne,

Poduszki nie miałam, tym razem chciałam kupić ale mi przeszło :blink: chyba zostanę przy kołdrze między nogami i zwykłej poduszce pod brzuchem :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042055 przez mavi31
U mnie też kołdra między nogami bądź poduszka
A na obiad jest syrogonow :) i zakwajka
Jutro nie gotuje hihi
Ubranka śliczne
Co do włosów to różnicy nie widzę
Na paznokciach mam żel :)
Ale z punktu widzenia zawodowego to teraz powinny nam rosnąć włosy i paznokcie super szybko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042057 przez honka_18
Kurcze dzieć mi się odwrócił główka na dół i słabo czuje ruchy. Juz od dłuższego czasu leżę i czekam i czuje tylko takie delikatne smyrania, nawet coli się napiłam ale nie pomogło

Paznokcie się wzmocniły ale włosy wypadają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042058 przez Kejt
honka Mi po kawie jak od czasu do czasu wypije to energii dostaje ale to nie zdrowe :( może coś słodkiego zjedz? to podobno też wzmaga ruchy.



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu #1042059 przez mavi31
Mój dzidziuś też mało się rusza najbardziej ruchliwy jest wieczorem po kolacji w ciągu dnia jak sie położę ;) to czasem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042060 przez honka_18
Mój Maluszek szalał ze Adaś i mężuś mieli okazję poczuć a teraz tylko smyrania i to nieregularne :angry: ale nic musze przeczekać, już to z Adasia przerabialam .

A teraz się chwałę, przed chwilą przyszedł

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042061 przez masuska
Honka mi tez się zdarza ze twardnieje ale to ze 2-3 razy było. A na obiad zrobiłam ta rybkę na parze i brokula, do tego ryz i sałatka ala grecka. Ja również kocham gotować. Pizze to miałam wczoraj. Jak szumis? Podoba się? Za ile go kupiłaś? Mam okazje na używanego takiego samego.
Kejt sliczne
Inezka poduche mam i b. ja lubie:)

Młody był jednak dziś na basenie z bardziej zaawansowana grupa i jakoś dal rade:) podobało mu się i chce jeszcze, także dodatkowy wydatek doszedł, szkoła pływania.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042062 przez honka_18
Masuska pocieszyłaś mnie :) czyli macica już zaczyna ćwiczyć

hehehe widać, że czuje się jak ryba w wodzie :lol: na lekcje pływania warto zwłaszcza, że "Małemu" sprawia to tyle radości :whistle:

Szumiś fajny, milusi bardzo i szumi niesamowicie :woohoo: :evil: ale odgłosy się zgadzają, suszarka do włosów, bicie serca, wodospad i jeszcze jakieś tam 2, ale można ściszyć jak na razie bardzo mi się podoba, mam nadzieję że Maluszkowi też przypadnie do gustu. Dałam za niego 25 funtów z dostawą do domu,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042066 przez masuska
Oj tak Piotrek luuubi wodę.

Ja mam okazję kupić za 50 zł takiego, jednak innego od Twojego

Załącznik nie został znaleziony



A szczerze najbardziej podoba mi sie ten
www.smyk.com/whisbear-szumiacy-mis-class...w8P8HAQ&gclsrc=aw.ds
albo z tym sensorem. No i myślę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 6 miesiąc temu - 7 lata 6 miesiąc temu #1042067 przez Kejt
O ja takiego jak w smyku też będę zamawiać. A Honki szumiś ma cudny kolor :woohoo:

Masuska fajnie że lubi wodę i basen, zdrowe hobby :)



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl