BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1043636 przez Mulian
Dla zainteresowanych znalazłam takie kombinezony miśki na allegro, ale sama jeszcze się zastanawiam co ostatecznie wybiorę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043637 przez Kejt
Dziewczyny a ten magnez bierzecie sam czy z witaminą b6? Bo ja biorę sam magnez ale obiło mi się o uszy że z b6 się lepiej wchłania i nie wiem, ta witamina chyba nie szkodzi?



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043638 przez Joanna90
Kejt ja narazie biore Magne B6, on już w składzie ma witaminę B6, ale jak skończę opakowanie-zostały mi jeszcze 4 tabletki, to następne mam asmag forte, on jest bez witaminy B6 z tego co czytałam na ulotce. Zmieniam, bo tamten były lekarz polecał mi magne b6, a ten mówił że mogę sobie brać np. asmag forte, więc wypróbuję czy będzie jakaś poprawa po nim. Z tego co czytałam na internecie-o ile jest w tym coś prawdy-to witamina b6 pomaga przy wchłanialnosci, ale dużo zależy też od tego, jaki to jest rodzaj magnezu, ale nie znam się na tym za bardzo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043639 przez honka_18
Magne B6 Max będzie oki bo taki znalazłam na Ebayu ????


A już znalazłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043641 przez Mulian
Ja biorę magne b6, ale działa słabo. Powieka mi dopiero po ok 2 tyg brania przestała drgać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043642 przez honka_18
A ja nie brałam magnezu :P we wcześniejszych ciąża nie miałam problemów z twardniejacym brzuchem.
Czasami sobie wypiłam ten musujący ale bardzo rzadko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043644 przez Megi
Hej,
Ja dzis z mężem sprzedalismy córkę i sprzatalismy,uwaga-7 godz!
W poniedziałek panele,wiec po gladziach i malowaniu cale mieszkanie bylo do sprzątania!
Jutro cos skrobne:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043657 przez honka_18
Megi jak ja Tobie współczuję tego sprzątania teraz, postaraj się nie przemęczać za bardzo :whistle:

Brzuch nadal się napina :( wzięłam już podwójną dawkę witamin ciążowych ( zawierają dużo magnezu), no i kolejny dzień jestem sama z 3 chłopakami :whistle: no nic kolejny dzień bajkowy bo mama musi leżeć :whistle:

A Wy jak się czujecie ????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043658 przez Inezka
Hej!
My czujemy się z małą dobrze. Biorę od jakiegoś czasu magnez na skurcze w lydkach no i luteine, bo pracuję. Wczoraj miałam wiecej odpoczywać, a wyszło że cały dzień cos zalatwialam. Dziś patrzę i znowu opryszczka mi sie robi :angry:
Mam plan dzisiaj leniuchowac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043659 przez masuska
Hej ja też z Alkiem ok. Gorzej Piotrek, chyba jakaś wirusówka go złapała, o 7mej pobudka i wymioty, a teraz biegunka, widać że coś lekkiego bo nie leje się z niego.

Brzuch mi się nie napina, aż tak, gorzej w nocy, ja uwielbiam spać na plecach i w takiej pozycji się budzę z twardym brzuchem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043662 przez Kejt
Może głupie pytanie ale jak się objawia to twardnienie? mam napięty brzuch czasami ale nie wiem czy to normalne czy to już twardnienie o którym mówicie :dry:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043665 przez honka_18
Kejt napisanie się brzucha jest normalne na tym etapie ciąży jeżeli trwa do kilkunastu sekund i nie występuje zbyt często, macica ćwiczy. Ale mi brzuch napina się za kazdym razem jak wstaje i zostaje napięty do puki się nie położę i to chyba już nie jest normalne,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043668 przez masuska
Honka w biedronce będą teraz ubranka dla niemowlaków i jak zobaczyłam stylizacje z zolta bluza z buzia Puchatka i do tego szare spodenki z Puchatkami, to od razu pomyślałam o Was. Szkoda ze masz nie po drodze, ale może ktoś w Plu z rodziny :)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Dziewczyny w biedrze od 13tego 2pak bluzek i 2pak spodenek po 16,99. A w lidlu od jutra 2body po 19,99, do tego jeszcze beda spodenki, sweterki, sukienki itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043669 przez honka_18
Maska świetne to a body z Kubusiem rewelacja, ale czemu tak późno ta promocja :angry: siostra teraz jest w Pl i 13 wraca do uk :unsure:

Mój Adam ma zapalenie ucha :( wiec jutro razem będziemy leżeć. A ja dzisiaj wstawiam 1 pralkę Kubusiowych ciuszków :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043676 przez Mulian
Będę dziś atakować Lidla, na szczęście jest 200m od mojego mieszkania. Nastawiam się na te bodziaki, sweterek i spodenki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl