BezpiecznaCiaza112023

Mamusie LUTY 2017

7 lata 7 miesiąc temu #1043677 przez mavi31
Cześć mamusie :) ja po weekendzie powinnam być wypoczeta i radosna a jestem zmęczona i marudna niestety katar nadal mnie trzyma i ból gardła ale na szczęście tylko wieczorami
Współczuję sprzątania wiem co to znaczy my od dziś zaczynamy malowanie i q końcu te łazienki
Ja man zamiar dziś trochę pomóc i chociaż w rogach Olu dół pomalować i musze przetrzeć okna chociaż od środka bo ta szpachle potem niczym nie zmyje :)
Co do brzuszków jsk sobotę miałam intensywnie to też miałam twardy do kiedy się nie polozylam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043678 przez masuska
Mulian tez bym poszła ale mój synek dziś do przedszkola nie idzie a mi się przegląd w aucie skończył. Uziemiona jestem;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043682 przez mavi31
Takie pytanie czy któraś z was brała w ciazy sinupret na zatoki?????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043690 przez honka_18
A co tu takie pustki ?
Cała noc z Adasia nie spałam, bidulek płakał ze go ucho boli, a mi brzuch się strasznie stawiał. Teraz leżę i się nie ruszam a Adam z tatusiem poszli do lekarza, kurcze juz ich godzinę nie ma, coś długo ...

Mavi nie brałam, nigdy nie miałam problemów z zatokami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043693 przez Joanna90
Witajcie. Mavi ja też nie brałam nigdy, więc nie pomogę.
Honka dużo zdrowia dla synka. Ból ucha to okropna sprawa, sama pamiętam jak w wieku przedszkolnym miałam zapalenie ucha dwa razy, okropnie bolało.
U mnie z kolei mąż od wczoraj cierpi na "męskie" przeziębienie- katar i ból gardła bez gorączki, ale wygląda jakby miał zaraz ducha wyzionąć. U niego wystarczy katar i już zachowuje się jakby był śmiertelnie chory. Wziął sobie wolne z pracy i kuruje sie na kanapie w salonie, mam nadzieję, że szybko mu przejdzie, bo to jest nie na moją cierpliwość...
A co do mojego brzucha, w nocy miałam strasznie twadry i się ciągle budziłam przez to, ale przez dzień jak leżę jest dużo lepszy. Niestety jak wstanę od razu robi sie jak kamień i tak mi go ciagnie, ale nie narzekam, bo przedtem był taki cały czas, a teraz jak się poleżę jest w miarę ok:)
Macie jakieś zachcianki? Ja nie mogłam się zdecydować czy na śniadanie chce do picia herbatę z cytryną czy kakao, więc zrobiłam to i to i piłam je jednoczesnie, przegryzajac ogórki kiszone, w normalnych warunkach nie potrafiłabym przełknąć takiej mieszanki :)
Mulian chyba też się przejdę do Lidla i kupię pierwszy ciszek dla Maleństwa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043694 przez Kejt
A ja idę najprawdopodobniej za tydzień do szpitala... I już tak do końca ciąży :( z wyprawką jestem w lesie a tu o.. Mam nadzieję że zadbają tam o mnie i za szybko nie rozkroją :dry: za tydzień w środę mam usg i jak potwierdzi się że te przepływy maciczne mam podwyższone to do szpitala.



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu - 7 lata 7 miesiąc temu #1043697 przez Joanna90
Kejt trzymam kciuki żeby było dobrze, napewno zadają o Ciebie, bądź dobrej myśli przede wszystkim! Będziesz miała fachową opiekę i napewno wszystko unormują, zobaczysz. A może nawet okaże się że wcale nie będzie potrzeby pójścia do szpitala. Ehh...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043698 przez honka_18
Joanna mężczyzna nie choruje, on walczy o życie :laugh:
No właśnie Adaś w święta wielkanocne był na antybiotyku bo miał infekcje w obydwu uszach, teraz ma w prawym, dostał antybiotyk

Kejt współczuje mam nadzieje ze jednak usg nie wykaze nieprawidłowości i będziesz mogła cieszyć się ciąża i szykowaniem wyprawki

Właśnie dlatego już zaczęłam prac ciuszki Kubusia , boje się ze będę miała nakaz leżenia, a nie mam kogo poprawić o pomoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043704 przez Mulian
Kejt trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze! O wyprawkę się nie martw! W końcu dzieciątko ma też tatusia :), poza tym ja chyba widziałam u Ciebie na zdjęciach całą szufladę dla niemowlaczka.
Joanna u mnie jest identycznie jak mąż choruje, często nawet nie ma gorączki ani stanu podgorączkowego a tylko chodzi i mierzy temperaturę. Marudzi, że jest chory ale żeby coś z tym zrobić to gdzie tam, po co domowe sposoby czy nawet lekarstwa jak można po prostu leżeć na kanapie :angry: Zawsze mnie tym wkurza bo ja mam wokół niego chodzić nawet gdy jeszcze na dobre nie zachoruje, a jak ja leżę z gorączką, że już nic sama nie mogę zrobić to o wszystko muszę się prosić, nawet szklankę wody.
Honka ciągle u ciebie jakieś zarazki krążą, jak nie Ty to dzieci. Ale fakt też kiedyś miałam chyba zapalenie ucha jak byłam mała i pamiętam, że ból był okropny. Zdrowia!
Atak na Lidl zakończyłam sukcesem! Pierwsze malutkie ubranka są już w domu :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043705 przez honka_18
Mulian zarazki chłopcy z przedszkola przynoszą, bo anglicy puszczają do przedszkola chore dzieci, często z gorączka na antybiotyku.

Pochwal się zakupami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043707 przez masuska
Kejt mam nadzieję że będzie wszystko dobrze.

Mavi ja mam często problem z zatokami, ale w ciaży nic na nie nie brałam, tylko "parówkę" sobie robiłam, ale samą wodą, bo boję się czegokolwiek dodać :P a podobno można. Sinupret mam w domu dla synka.

Joanna niezłe zachcianki :), ja miałam dziś ochotę na omlet z musem jabłkowym i cynamonem :) Poprzednie zachcianki kończyły się zgagą (masło orzechowe)

Mulian pokaż :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043709 przez Mulian
Chwale się ;). Te niebieskie były jako chłopięce, ale ja lubię takie kolory więc dla mnie są dziewczęce. :D. I mój brzuszek, dawno nie pokazywalam.
Piszę z telefonu więc nie mam pewności jak zdjęcia wejdą.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043714 przez Kejt
Ojejj jaki malusi brzusio :woohoo: superancki :)

Mnie dziś też naszło i placki ze śliwkami robiłam i na to i dżem i miód :silly:



Wiktoria 25 tc [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043715 przez olcia1989a
Witam w te pochmurne południe :)
Honka współczuje synusiowi bólu ucha :( wiem jak to boli :(
Kejt trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)
ja też byłam dzisiaj na zakupach dla malutkiej :) :) kupiłam 4 pary pół śpiochów :) słodkie są :) :) takie malutkie :) mam nadzieje że małej miedzy nogami nic nie urosło bo chłopak w różowych pół śpiochach to tak nie bardzo :whistle: :whistle:
Może jutro przyjdzie ochraniacz na szczebelki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 7 miesiąc temu #1043716 przez mavi31
Oj kejt mam nadzieję że nawet jeśli szpital to na chwilę unormuje się wszystko i będzie Dobrze :) trzymam kciuki
Bidulek maluszek z chorym uchem jest masakra oby szybko mu przeszło
Mój młody nadal ma katar ale śmiesznie bo raz ma raz nie raz kaszle raz nie mysle ze zależy jsk dużo chorych dzieci jest w przedszkolu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl