BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 tygodni temu #1059372 przez Natalia^^
Hej.
Paulina mamy tego samego dnia polowkowe :) jeszcze raz gratuluję synka

Natalka ogromne gratulacje. !!! Super wiadomości :)

Agunia85 czekamy na wieści :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1059374 przez Judysen
Dziewczyny Nat_alka I Natalia^^ Gratulacje najserdeczniejsze!!! :) Fajnie, że mamy taką różnorodność w blizniakach :) wszystkim gratuluję udanych wizyt!
Brzuszki macie piękne i tak różnorodne :) ja zaczynam coraz lepiej czuć ruchy plus brzuch powoli rośnie :)
Poza tym ostatnio jestem słaba. Byłam wczoraj na wizycie w szpitalu, wysiedzialam się z 4h. karolinka te czekanie z bolacym tylkiem od siedzenia jest straszne :) następnym razem zabiorę książkę że sobą. A więc miałam szybkie Usg z synkiem wszystko ok.... Ale, u mnie ostatnio nie może obyć się bez jakiegoś ale, mam mało płytek krwi, poniżej normy. Musiałam powtórzyć badanie i zobaczymy co teraz wyjdzie. Trochę mnie postraszyli co może się stać jeśli nie wzrosną... Ach, ale jestem dobrej myśli.
PaulinaJ Natalia^^ też mam 5.05 połówkowe w Polsce :) będzie dzień pełen emocji) o której zaczynacie ? Ja mam na 9.00 :)

Załącznik 20170410_073946.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059375 przez Judysen
Przepraszam za odwrócone zdjęcie... Próbowałam zrobić dobrze, ale coś mi nie idzie :laugh: mam nadzieję coś tam widać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059376 przez Nat_alka
Paulina super, że z synkiem wszytsko ok ;) niedługo na pewno poczujesz ruchy! :)
Natalia ale fanie :) dwie dziewuszki :) a Ty masz siostrę blizniaczkę? :)
Śliczne brzuszki :)
A ja dzisiaj w pracy oststni dzień przed świętami :) wieczorem jedziemy do Warszawy do mojej mamy i zostajemy już do świat :) mam zamiar nic nie robić tylko leżeć i pachnieć, hahaha takie postanowienie. W końcu może uda mi się odpocząć!
Miłego dnia :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059377 przez Kalinka85
Judysen widac fajny brzuszek :D

Natalia ale super, dwie córeczki :D gratuluje :)

U nas wczoraj tak cieplutko a dzis juz zimno i wieje i tak ma byc az do swiat a nawet kilka dni po, kiedy ta wiosna sie rozkreci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059378 przez Kalinka85
Kupowałyście kiedys jakies ciuszki dla dzidziusiów w Lidlu?? Body, śpiochy, spodenki, bluzki?? Chodzi mi o jakość, czy sie nie zbiegną czy nie porozciągają, czy są dobrej jakości?? Bo po swietach maja byc ciuszki dla maluszkow i dla cięzarnych w dobrych cenach i sie zastanawiam czy sie wart wybrac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059382 przez Agnieszka 87
Gratuluję wszystkim udanych wizyt, no i ze poznalyscie płeć dzidziusiow :-)
Paulina ja juz czuje ruchy gdzieś od tygodnia, ale też nie codziennie, wczoraj np zjadłam pół czekolady na noc żeby coś poczuć i nic :-) jeszcze z parę tygodni i będziemy czuć regularnie
Kalinka ja właśnie wybieram się do lidla po świętach żeby coś zakupić, czasem kupowałam coś dla mojego synka i dla mnie jest ok jakość :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059391 przez PaulinaJ
Judysen Ja mam na 12:20 :)

Moje dzieciaki mają ubrania z Lidla i są super :) ja też miałam kilka łaszków. Teraz mam buty :P też fajne.

Co do ruchów to w końcu chyba coś się dzieje..nie kopniaki, ale coś tam czuć :) Pewnie się teraz zacznie rozkręcać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059392 przez Judysen
Kalinka85 jasne, że tak. Polecam :) wiadomo czasami znajdzie się jakiś bubel, ale w Lidlu nigdy mi się to nie zdarzyło. Bardzo dobra jakośc, kolory nie schodzą po praniu. Teraz też zakupiłam kilka rzeczy :)

Załącznik 20170321_093429.jpg nie został znaleziony



Załącznik 20170321_093416.jpg nie został znaleziony


Więcej nie porobiło zdjęć :) i kilka rzeczy upolowalam wczoraj w lumpie, ale na fotografii mam tylko jedną.

Załącznik 20170328_164925.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059394 przez Agunia85
Ja również jak najbardziej polecam ciuszki dla dzieci z Lidla nic sie z nimi nie dzieje .Moja młoda do tej pory chodzi w tych ciuchach ale już dla starszych :)

Ja również mam kilka ciuchów i tez jestem zadowolona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059414 przez karolinkanice16
Natalia^^ jak super gratulacje :)
Judyta jest brzuszek widać :) ja właśnie zrezygnowałam z wizyt w szpitalu bo nie mam z kim synka zostawiać a wiem właśnie ile tam się czeka dlatego chodzę do położnej :)
PaulinaJ no to teraz czekać tylko aż się kopniaki rozkręcą,
Moja ostatnio tak kopała że mąż dał rękę i mówi wow :D, a wcześniej też zdążył poczuć ale takie muśnięcia tylko :)

Ciuszki z lidla również polecam, ostatnio nawet wrzucałam kilka tutaj kilka :), ja sama nosze syn też i super są :)
Dzisiaj miałam wizytę u położnej posłuchałyśmy serduszka biło bardzo ładnie, dopadła mnie jakaś wysypka na plecach swędząca kazała obserwować :) teraz czekać 2 tygodnie i połówkowe :)
Mi dzisiaj w lumpku też udało się upolować super rzeczy co prawda prawie same sukienki, wiem że dużo razy nie założę ale nie mogłam się oprzeć :) :D







Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059427 przez Natalia^^
Dziękuję dziewczyny :)

Natalka nie mam bliźniaczki ;) siostra młodsza o 4 lata. Mam zachowane nasze sukienki i mój kocyk na pamiątkę :)
U mnie nikt nie ma bliźniąt :)

Dziewczyny nie mam odwagi zacząć kupowania ubranek... nie wiem dlaczego... bardzo bym już chciała. :/ a się boje.

Karolinka super urocze te sukieneczki :)

A slyszalyscie o trojaczkach z ostatnich dni ? Pochwale się ze to od nas z okolicy i były prowadzone przez mojego lekarza :) bardzo był dziś dumny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059453 przez Agunia85
Hej dziewczyny wieści po wczorajszej wizycie są następujące . Z dzidziusiem wszystko ok rośnie sobie w swoim tępię wazy nie całe 200 g moje wyniki tez są wszystkie w porządku i z badania ginekologicznego tez wszystko ok :) Płeć poznana będziemy mieli chłopca :) Czyli parkę córka była wczoraj zawiedziona bo bardzo się nastawiła na siostrzyczkę i dość przeżyła informacje ze będzie braciszek .. ale już dzisiaj rano w szkole wszystkim się chwaliła że będzie brat :)
Także u nas póki co wszystko w porządku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059480 przez PaulinaJ
Agunia fajnie, ze wszystko dobrze ;0 gratuluję chłopca :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059507 przez karolinkanice16
Agunia85 gratulacje chłopca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl