BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 1 tydzień temu #1059806 przez Natalia^^
Hej Wam...

U mnie kaszana od rana. Miałam iść na glukozę. Ale mieli awarie w rejestracji. Niestety w Pt tez maja nieczynne. A tam jest zupełnie inna atmosfera. Kanapa radio nikogo prawie nie ma... a tak jutro musze iść do szpitala na twarde ławki :( jakby mało było niedogodności podczas tego badania :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059817 przez PaulinaJ
Ja pewnie nie zrobię glukozy znowu...poprzednio odmówiłam. Nie jestem w stanie tego na raz wypić. Jeszcze w przychodni niema nawet kibla obok otwartego w razie co...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059822 przez Anulka_82
Witam
Was po dłuższej nieobecności
u mnie na razie dalej bez większych zmian
dalej nie wiem co we mnie siedzi czy chłopczyk czy dziewczynka ,bo za każdym razem tak wariuje w brzuchu albo jest do góry nogami że nic nie można zobaczyć,ale mam nadzieję że niedługo się dowiem;-)
prenatalne wyszły ok
macie śliczne brzusie u mnie na razie nie widać za bardzo od kiedy jestem w ciąży schudłam 11.2 kg przez te wszystkie tabletki i ich skutki ale po małej zmianie witamin jest już lepiej :-)
NATALIA^^ TEŻ MAM TAKI SAM ZESTAW JESTEM W CIĄŻY I KSIĄŻKĘ TEŻ I JEST SUPER :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu - 7 lata 1 tydzień temu #1059840 przez Kalinka85
Witajcie
ja juz po usg, z dzieckiem wszstko oki, jest nawet wieksze i wg usg mam termin na 1 wrzesnia, w Lili urodziny. wazy 352 g. Teraz byl inny lekarz i w innym gabinecie niz poprzednio. Tak troche na odwal zrobil, o plci nie mowil, nawet zdjeica nie mam. Takze troche zawiedziona jestem ale wazne ze jest oki z dzieckiem

W piatek mam glukoze. Mam nadzieje ze latwo wejdzie bo z dziewczynkami tez nie maialam zadnych problemow zeby wypic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059930 przez Natalia^^
Dziewczyny jaku tu spokój panuje :)

Kalinka to faktycznie spory maluszek :) super. Przypomnij to będzie chłopczyk?

Anulka ale fajnie ze jesteś :) bardzo duzo schudlas. Szczerze zazdroszczę :) wiadomo leków juz niekoniecznie. ;) ale najważniejsze że się dobrze czujesz. Jak ciśnienie? Ja narazie mam spokój. Biorę acard clexane duphaston.

A jutro pójdę na ta cholera glukozę. Boje się szczerze wyniku. :(

Słaby czas. Mamy spięcia delikatnie mówiąc w domu. Ja wybucham jak armata. A maż wcale nie ułatwia:( tez macie takie rozchwianie emocjonalne? :S

Za to się przelamalam i zaczęłam wyprawkę :)
Kupiłam pieluszki tetrowe flanalowe... kurcze fajne 140 gram. I zamówiłam butelki aventa. Wyszło za 8 szt 2 smoki i 2 szczotki chyba 160 170 zlł? Ale musze dokładnie sprawdzić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059932 przez Kalinka85
No cicho sie zrobiło

Tak Natalia ma byc syn :)

Jutro tez ide na glukoze, musze sama sobie rozrobic rano w sloiczku. Tylko sie zastanawiam ile tej wody wlac. Wczesniej rozrabiali na miejscu.

Co do wahania nastrojow to tez mam. Ostatnio zrobiłam męzowi mega awanture o to ze dlugo siedzial na kompie. A maz zamiast sie uspokoic i mnie uspokoic to musial dolozyc swoje 3 grosze.Takiej wscieklizny dostalam ze hej. Ostatnio tez sama z siebie zaczelam plakac, tak mi sie nagle zle zrobilo ze musialam sie wyplakac :P takze rozne jazdy sie zdarzaja :P

Mysle ze za tyle butelek to zaplacilas grosze takze super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059980 przez Kalinka85
Witam

Właśnie siedzę w przychodni. Wypilam już glukoze. Nawet weszło a miałam słoiczek. No i czekam do 8:50 na drugie klucie.

Miłego dnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1059994 przez Natalia^^
Hej

Kalinka ja zaspalam. Musze pójść w poniedziałek.
Dobrze się czujesz? Nie jest ci niedobrze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060003 przez Kalinka85
Wiesz co chwilowo zrobiło mi sie w przychodni niedobrze i troche słabo ale przeszło. Za to jak doszłam do domu to słabo mi sie zrobiło, chyba z głodu ale juz tez wszystko w porzadku. Wyniki odbiore dopiero przed wizyta 11 maja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060008 przez Anulka_82
NATALIA^^
no schudłam bardzo dużo zwłaszcza że jestem w ciąży no ale ...;-)
ciśnienie teraz skaczące bardzo niestety :-(
też biorę acard ale słyszałam że można brać go tylko do końca 6 miesiąca poźniej już nie.
no i oczywiście dalej eutyrox dopegyt itd .
Glukozy chyba raczej nie uda mi się zrobić ,bo mają straszny problem z pobraniem krwi u mnie :-(
też zaczełam kupować powoli rzeczy :-)
a spięcia u mnie też są choć teraz prawie już nie ale z miesiąc temu też tak było ,wybuchałam non stop ,będzie dobrze musi być .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060054 przez Moniek
Kochane jak to u Was jest z tym badaniem glukozy? Lekarz Wam teraz zlecił? Bo z tego co czytam glukoze z obciążeniem robi się między 24 a 28 tygodniem. I już zwatpilam czy też mam robić. A ja czekam w kolejce do położnej. Pewnie mnie pomierzy i zbada tętno Dzieciaczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 1 tydzień temu #1060055 przez Natalia^^
Moniek ze spokojem ;) wszystko co mówisz to fakt. Czasami jednak są wskazania żeby nawet wykonać w 9 tyg. Np jeśli cukrzyca była w poprzednich ciazach. Ja np nie miałam ale u mnie zagrożenie jest przez wagę i przez to ze ciąża bliźniacza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060157 przez Natalia^^
Witam się w nowym tygodniu :)

Właśnie siedzę w poczekalni. Dwie godziny będę czekać.... wszystko byłoby w miarę dobrze gdyby nie ilość tego ukepku... z pół litra jak nic. Miałam duzzoo soku z cytryny i w miarę weszło teraz czuje się pełna po gardło...

Wyniki po 14.00 a jutro do lekarza :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060170 przez Kalinka85
Witam

Natalia dałas rade?? dobrze ze to sie tak zadko robi :D

U nas dzis w koncu slonezko wychodzi, mam nadzieje ze juz bedzie cieplej :)

Milego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 4 dni temu #1060182 przez Nat_alka
Hej dziewczyny :) witam się i ja po świętach ;)
Jesteśmy już po usg połówkowym, z dzieciaczkami wszystko ok. Zdrowe! Po 300 gram szczęścia <3 ruszają się niesamowicie! W nocy budzę się, bo mam ,,imprezę" w brzuszku :)
W czwartek idę do mojego lekarza do poradni i w końcu i ja porobie wszystkie potrzebne badania :)
Załączam parę zdjęć z usg :)
Ps ta nóżka na drugim mnie rozczula :) ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl