BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1059511 przez Kalinka85
Agunia gratuluje synka :D

Mnie dzis katar dopadł, nienawidze tego, katar jest taki męczący. Jeszcze ząb mnie bolał. Nic tylko płakać :( Faszeruje sie sokiem z cytryny, herbata z cytryną, kanpki z cebulą, papryką i czosnkiem. Oby jutro było lepij.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059533 przez Natalia^^
Witam się w taki brzydki dzień :( oby juz nie padało. ...

Agunia85 ogromne gratulacje !!!

Kalinka zdrówka :kiss: . Ja właśnie wczoraj byłam u dentysty. Dwa żeby zrobił i narazie spokój poza szyjkami taki wrażliwe :(

Któraś z was brała coś z żurawina? Zurawit np?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059546 przez Moniek
Mamusie jak to jest z ruchami Waszych Maluszków? Często je odczuwacie, czy w jakiś określonych porach dnia? Mi chyba jeszcze jednak ciężko rozróżnić te ruchy :(

Kalinka na katar polecam inhalacje, ja sobie robiłam z olejkiem miętowym. Po 2-3 dniach było o niebo lepiej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059552 przez Nat_alka
Agunia gratulacje :)
Kalinka spróbuj imbiru z miodem i cytryną, mi pomaga! Ja męczę się z katarem alergicznym....
Moniek ja ruchy czuję nieregularnie, najmocniej jak zjem coś słodkiego i wypiję kawkę :) wieczorem jak się połoze do łóżka i w wannie też szaleją :)
Ja już jestem z rodzinką u mamy :) tak mi dobrze! Achhh ;) hihihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059555 przez Kalinka85
Hej u nas rano tez padało ale teraz sie rozpogadza i słoneczko wychodzi :) takze zaraz wybierzemy sie na spacer.

Ja ruchy czuje w dzien mniej, wlasnie jak wypije kawe czy cos slodkiego. Bardziej wieczorem jak leze czy w wannie. Narazie czuje ruchy kolo pępka po prawej stronie.

Dzis juz kataru nie mam :) wczoraj nafaszerowalam sie naturalnymi witaminami z warzyw, plus olbas do wahania i dzis juz oki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059572 przez Judysen
Agunia gratuluję synka :)
Niedługo będziemy mogły zacząć zliczac ile chłopców i dziewczynek nam się narodzi... Na razie chyba bardziej męskie towarzystwo :)

A jak przygotowania do świąt dziewczyny? Jakie macie plany? :) my zostajemy w Dublinie, jak co roku. Mieliśmy spotkać się z teściową i szwagierka bo też tu mieszkają, ale zdecydowaliśmy spędzić je sami :) także nie będę musiała stać za dużo w kuchni. W planach tylko sałatka, makowiec , Jajka faszerowane, Kielbasa biała i jakieś Mięso :) dzisiaj porobilam zakupy i chyba trochę przesadziłam z ilością bo brzuch mnie ciągnie od noszenia, jajnik boli i musiałam się położyć.

Moniek te ruchy są jeszcze bardzo nieregularne. Czasami je czuje często, czasami przez cały dzień nic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu - 7 lata 2 tygodni temu #1059580 przez Kalinka85
Ja na święta nic nie robie bo w ierwszy dzien idziemy do moich rodzicow na sniadanie i potem tam posiedzimy a na drugi dzien do tesciow idziemy. Tylko wezmiemy swieconke do sniadania. Takze pelen luz :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059599 przez Natalia^^
Ja tylko na chwilkę...

Chciałam Wam pokazać jak Żel nivea uczulil dziś nam Jasia. Dodam że używamy go od 5 lat. Dziś synek sam sobie mył buziaczka a ja nie zauważyłam że mydłem i do tego jeszcze źle musiał wymyc i mu coś zostało... odradzam nie będe juz go używać. :(


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059612 przez PaulinaJ
Natalia biedny ... ale zejdzie :)

Ale pogoda co? Tragedia...zimno jak cholera. Ja popijam kawkę po śniadanku. Maryś w przedszkolu, Mieszko idzie spać :) muszę u nas dziś ogarnąć żeby jutro mieć czas tylko na gary :P Ja po śniadaniu jadę do mamy bo ur robi, ale i tak robię kilka rzeczy żeby jej pomóc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059626 przez Emilaa
Cześc dziewczyny :) u nas pogoda też tragedia chociaż nie powiem dzisiaj już jest lepiej słoneczko trochę się przebija.....wyszłam dzisiaj do sklepu na małe zakupy (coś na obiad) i powiem Wam że masakraaa żałuję bo gdybym wiedziała wogóle bym nie szła...ludzie to chyba oszaleli z tymi zakupami Święta dwa dni a szaleją jakby przynajmniej z tydzień trwały :S nastałam się jak głupia jeszcze trochę a chyba bym tam padła ....aż nie dobrze mi się robi jak pomyslę że jeszcze muszę iść ze Swoim Menem po produkty na sałatkę,rybkę itd :pinch: ....a jeśli chodzi o ruchy maluszka ja też już zaczęłam coś czuć na początku myślałam że to nie to ale teraz jestem już pewna ....narazie to małe gilgotanie z kilka razy dziennie w okolicach pępka przeważnie po prawej stronie ale już się cieszę że jeszcze trochę i poczuje kopniaczki <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059640 przez karolinkanice16
Hej my też święta jak co roku spędzamy w Dublinie sami ewentualnie jak pogoda pozwoli przejdziemy się do teścia.
Dziś się czuje jakoś tako nijako boli mnie szyja i cały kark aż do uszu z tyłu, ani się pochylić, ani głowy w dół ani do góry, no i gardło mnie pobolewa :/
Zrobiłam dziś sałatkę, jutro upiekę szybko babkę, barszczyk też już jutro ugotuje a w niedziele będę leżeć i pachnieć :P a jeszcze nie odkurzyłam nie wiem kiedy to zrobię :P Plecy też mnie strasznie bolą, czuję się jakbym dźwigała z przodu w brzuchu ze 40kg ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059663 przez Agnieszka 87
Hej, ja nic nie szykuje bo zawsze w święta chodzimy do jednej i drugiej rodziny, no i potem zawsze moja mama i teściowa mi nadają pełno jedzenia, że nie ma sensu cokolwiek robić :-) narazie mam dobrze :-)
A przy okazji życzę wszystkim mamusiom zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych :-) no i niech te nasze dzieciaczki w końcu się rozkręca i zaczną bardziej o sobie dawać znać kopniaczkami :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059664 przez Emilaa

Załącznik p.gif nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059665 przez Judysen
Kochane zdrowych, spokojnych, wesołych Świat Wielkanocnych!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

7 lata 2 tygodni temu #1059666 przez Agunia85
Ja już tez po przygotowaniach za dużo w tym roku ich nie miałam tylko sałatka jarzynowa i wafel :) Święta spędzamy u teściowej więc na spokojnie :)
Zdrowych Spokojnych Radosnych Świat dziewczyny dla Was waszych rodzin i nienarodzonych maluchów :) Oby czas szybko nam leciał tez się nie mogę doczekać ruchów lekarz powiedział ze za ok 2 tygodnie będą wyraźne do tej pory jakieś sporadyczne coś czułam ale czy to to.. Jeszcze raz Wesołych Świat i nie objadajcie się za dużo ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl