BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2017

6 lata 11 miesiąc temu #1061439 przez Nat_alka
Hej dziewczyny :) u mnie to pracowicie ciągle i mało czasu mam... jeżeli chodzi o wagę to masakra już prawie 8 na plusie :( mam napady głodu, zwlaszcza wieczorami, muszę się ogarnąć! Od jutra biorę się za siebie, hahahahaha :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061442 przez karolinkanice16
Hej mamy u Nas to w sumie nic nowego się nie dzieje :P
Co do wagi ja mam 3kg na plusie jak na razie .
Też zastanawiam się co ubrać na wyjście ze szpitala we wrześniu tylko u Nas ten problem że w Irlandii inny klimat niż w Polsce i nie wiadomo tak naprawdę jaka pogoda będzie :/ kompletnie nie mam pomysłu. Synka urodziłam w lipcu i akurat było mega lato aż dziwne jak na Irlandię :D i nie było problemu a teraz nie wiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061461 przez Aga-Bin
Cześć po bardzo długim czasie. :)
Ja myślałam, że mam wielki brzuszek jak na połowe, ale wasze zdjęcia mnie podtrzymały na duchu i widzę że wcale nie jest taki duży. :D Prawda taka że już nie mam co nosić i dobre mam tylko getry i kilka bluzek :)
Mój bilans: 23 tydzień, 16 kg na plusie, dziewczynka nam rośnie, w 22tc miała 400 g, wiec już coś tam jest. :) Przede mną przeprowadzka na koniec miesiaca i zaczynam kompletować w końcu wyprawkę. Czekałam z tymi zakupami aż bedzie wiadomo kto tam siedzi. :)

Buziaki. :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu - 6 lata 11 miesiąc temu #1061473 przez PaulinaJ
Siemka :)
Witamy się dzisiaj i my w 23 tc :D u mnie 5-6 kg na plus.

Rodziłam dwójkę dzieci w zimę więc też nie wiem jak to będzie we wrześniu, ale takie bobasy zawsze ubierałam warstwę więcej niż siebie i zawsze było okej...lepiej cieniej niż przegrzać dziecko. A poza tym jak macie fajne położne to wam w szpitalu pomogą ubrać dziecko i w razie co mąż coś doniesie czy coś :)

Moniek
co do rozmiaru kup niewiele ubrań na 56...dziecko szybko wyrasta a i nie wiadomo jakie duże będzie :) w razie co zawsze możesz coś sobie dokupić po porodzie.

Załącznik IMG_20170516_094219.jpg nie został znaleziony

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061479 przez Moniek
Mamusie porównujecie wagi więc i ja weszłam... 8kg na plusie. Chciałam się w 15 zamknąć ale chyba będzie ciężko ;) . Cieplutko u nas dzisiaj i chciałam ubrać coś z krótkim rękawem - o zgrozo wszystko za małe! Trzeba ruszyć na zakupy.
Zastanawiamy się nad imieniem dla naszego Maleństwa i chyba wybierzemy Aleksandra - zawsze ładnie brzmi Ola, Olcia, Oleńka.
I my się pokażemy :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061481 przez Nat_alka
Hej brzuchale :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061507 przez Kalinka85
Witam sie i ja :) u mnie od poczatku jest 4,3 kg na plusie :) takze mam nadzieje ze w 10 sie tym razem zamkne :D

Co do ciuszkow to kilka na 56 cm sie przyda ale wlasnie dzieciatko szybko wyrasta.

Ja rodzilam 1 wrzesnia Lile i jak wychodzilam ze szpitala to ja w krotkim rekawie a mala z tego co pamietam to miala body z krotkim rekawem, kaftanik, polspiochy, czapeczke i bluze dresowa na to i do nosidla lekki kocyk. Zobaczymy jeszcze jaka pogoda bedzie :) oby fajnie cieplo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061522 przez karolinkanice16
ale Wy ładne mamusie jesteście :) tak promiennie wyglądacie :)

Ja dziś rano przypomniałam sobie co to są mdłości i wymiotowałam, potem cały dzień mnie mdliło teraz nawet jest ok :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061527 przez Agnieszka 87
Cześć wam :-) chyba ja ostatnia zostałam, co nie miała jeszcze polowkowego, idę w piątek właśnie na wizytę :-)
Co do mojej wagi to jestem 4 kg na plusie i na pewno przebije swoją wagę z pierwszej ciąży, gdzie przytyłam 5,5 ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061561 przez Natalia^^
Hej ;)

Dziewczyny ważne pytanie. Co myślicie o praniu i prasowaniu ubranek juz teraz? Bo trochę tego będzie... a ja no cóż nie mam fajnej perspektywy.
Wczoraj lakarz mówi ze w 30 tyg mam by już w szpitalu. :( a druga sprawa to fakt ze mi ciężko, tylko czy ubranka przez ten czas mogą tak leżeć wyprane i będą się nadawać fo ubrania na koniec sierpnia początek września :dry:

Karolinka mi też coś ostatnio wraca niesmak... :( ale to chyba przez ucisk na żołądek.

U mnie wczoraj 7.3 kg na plus. Lekarz mówi ze ok. Ale dla mnie za dużo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061562 przez Nat_alka
Natalia a czemu tak szybko do szpitala? Coś jest nie tak?
Ja to tak sobie pomyślałam, że popiore i poprasuje w lipcu, chociaż już też coraz mniej siły mam.... najgorzej jest wieczorem, po całym dniu biegania :(
Myślę, że nic tym ubrankom nie będzie. Chyba mogą sobie poleżeć. Mam lepszy pomysł, jak będziesz w szpitalu to zatrudnij męża do tego, niech oni też się wykazują ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061582 przez Natalia^^
Natalka narazie wszystko jest dobrze.. ale mój lekarz boi się ze wystąpi u mnie to samo co z Jasiem czyli stan p.rzucawkowy w 30 właśnie tyg. Mam nadzieje że to się nie powtórzy ale mam świadomość że muszę być pod kontrolą. Nie chce urodzić znowu w 30 tyg :(

Mój mąż i prasowanie :laugh: nie zostawię mu tego :) teściowa chce na sile pomoc ale ja musze sama sobie poukładać :blush: to takie moje dziwactwa.

My dziś zrobiliśmy zakupy właśnie ubraniowe. Zostaje do kupienia jakieś cienkie kombinezony ale tak myślę 62.68 żeby na dłużej były, jakieś czapeczki i to w sumie byłoby wszystko z ubrań.
W sumie myślę że wydamy na ubrania około 1000 zł.... wiem jak to brzmi ale jak podzielic na dwa to nie jest tak źle ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061621 przez Moniek
Mamusie robię powoli pierwsze zakupy. Nie łatwo mi to przychodzi bo gubię się jeszcze w tym wszystkim i tak naprawdę nie wiem dokładnie ile czego będzie mi potrzebne. W 5-10-15 online mają bardzo dobre promocje dla niemowlaków i nie tylko warto zajrzeć. Ja zakupiłam np.:
www.51015kids.eu/niemowlak-0-2-lat/bieli...chy-2pak-5w3109.html
www.51015kids.eu/wyprzedaz/niemowlak-0-2...emowlecy-5r3101.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061626 przez Anulka_82
Hej
ja już też po połówkowych jak na razie ok ,dzidzia ładnie rośnie .
moja waga się zatrzymała tzn od kiedy zaszłam w ciąże to na dużym minusie.
Cały czas też pracuję.
Dziś robiłam krzywą cukrową masakra ,tak się spać chce po;-)
też powolutku kompletuje ubranka itd
Bo lekarz też mówił żeby wszystko wcześniej poszykować w razie czego
teraz to dopiero zaczynają się bać aby się nie powtórzyło to jak miałam w 1 ciąży
więc już duże dawki żelaza ładują itd.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

6 lata 11 miesiąc temu #1061645 przez Saszka892
Ja już też po wizycie :)z dzidzia wszytko ok nadal jest dziewczynka :) po następnej wizycie robimy krzywa cukrowa, nawet mnie lekarz nie okrzyczal o wagę ;) no i ta nasza Julcia waży ponad 700g :D pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl