BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 tygodni temu #98516 przez magga146
jak wchodzisz w "odpowiedz na temat" to tam na dole postu ktory piszesz masz taki kwadracik zaznaczony zeby otrzymywac maile ze jest odpowiedz na dany temat. niestety przy kazdym pisaniu na ktorymkolwiek watku musisz sobie odznaczac ten kwadracik
Subskrybuj ten temat.: Zaznacz to pole, jeśli chcesz być informowany o odpowiedziach w tym temacie. to jest to
i tu jak masz te na dole
odpowiedz na temat subskrybuj ulubione nowy watek
to to subskrybuj nie moze byc przekreslone
mam nadzieje ze jasno to napisalam hihihi
pozdrawiam
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98517 przez @nulka
Magda M trzymam kciuki, będzie dobrze :)
Dorcia współczuję... wzięłabym na siebie te twoje sensacje bo też bym chętnie zgubiła parę kilo. W zeszłym roku rzuciłam palenie i nabrałam 8!!! :ohmy: teraz zaczynam powoli wracać do formy ale niestety baardzo powoli :(

co do wesela to miałam zwykłe przyjęcie. Natomiast z wpadek to mieliśmy śmieszną sytuację w kościele. Ślubu udzielał nam ksiądz -kolega :) no i mój mąż założył mi za wcześnie obrączkę tzn jak kościelny podszedł z obrączkami do nas to zanim ksiądz cokolwiek powiedział to mój wyrywny M złapał obrączkę i wcisnął mi na palec. I wtedy ten ksiądz - kolega przez mikrofon na cały kosciół powiedział do mojego M "ściągnij szybko jeszcze nie teraz!!!" goście gruchnęli śmiechem :) :) :) Mój M był tak zdenerwowany że nie mógł mi jej ściągnąć i ten ksiądz znowu tekst "dobra to zostaw" :)
tak więc było bardzo wesoło :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98537 przez gosiak
hahaha @nulka dobre z tymi obrączkami;D :lol: :lol:

kurcze ja mam też z pocztą problem już zaznaczałam wiele razy różne ustawienia ale nawet jak ja nie piszę to jak inni pisza to mi na pocztę przychodzi już nawet zaznaczania nie dają nic...codziennie kasuję po 600 wiadomości bo udzielałam się na sierpnióweczkach, wrześniówkach i na meldunku no i tu no to sobie wyobraźcie ile mi tego przychodzi,

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98570 przez @nulka
no właśnie ja też... :huh:
więc subskrybuj ma być przekreślone czy nie??? magga i czy ma być przekreślone przed napisaniem czy przekreślić po???
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98572 przez Dorciaition
Anulka z kg nadrobie na pewno :side:

Haha z tymi obrączkami to super wyszło :woohoo:

Gosiaczek ojej to musisz miec faktycznie setki tych maili. Ja tez raz cos napisalam na sierpniówkach, ale na szczęście udało mi się usunąć, bo one tam mają większy ruch niż u nas :laugh:

Wiecie co na mdłości pomaga- mi jedzenie :) Właśnie się przekonałam, że jak jem to mi lepiej :blink:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98577 przez Dorciaition
Wchodzisz w profil,
Twoje subskrypcje,
zaznaczasz w okienku "usuń" jakich tematów nie chcesz na maila i na dole klikasz "usuń".
Powinno zadziałać


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98581 przez @nulka
dzięki Dorcia zaraz działam
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98593 przez Majowka
Magga,
Dzieki za odpowiedz!!!
Ale jak robie odpowiedz na temat, to nie widze zadnego kwadracika! :(
Kliknelam w subskrybuj na dole (mialam zawsze przekreslone), wiec juz nie jest przkreslone
Nic z tego nie rozumiem
Dalej przychodza! :( :( :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98601 przez @nulka
Majówka zrób tak jak Dorcia radzi, mi przestały przychodzić :) ufffffff :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98606 przez Majowka
spojrz teraz na maila @nulka, dostalas mojego posta na maila?

bo ja juz robilam tak jak mowila Dorcia i nie przychodzily do momentu jak cos napisalam :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98607 przez @nulka
no przyszedł... nic nie kapuje
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98610 przez Majowka
ok, chyba zalapalam! :laugh:

to taki post "test"
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98611 przez Marta M
Dianus bardzo mi przykro...przytulam..

To my chyba jestesmy nieliczni, bo mielismy noc poslubna, o 7 rano, zaczelo sie w jaccuzzi, potem byla sypialna...a najfajniejsze jest to ze to byl nasz pierwszy raz, znaczy przez te 5 lat byly jakies przytulania glebsze, itp, ale taka pelnosc byla pierwszy raz...i wszyscy mi sie dziwia ale nic sie nie stresowalam, na spokojnie, wszystko pamietam...mimo ze kasety z wesela jeszcze nie widzialam bo kamerzyste nam przymkli w pudle tydzien po weselu, haha...;)

Ann zycze wymarzonego slubu i weselicha..;) A nam dzidzie zyczyli wszyscy w Wigilie..a dzidzia juz byla tylko jeszcze o niej nikt nie wiedzial, ja tez ;)

No Mala, to zloty strzal byl ;) Moj maz tez jest zolnierzem ;)

Dorcia mnie na mdlosci pomagala guma do zucia, na szczescie ja sie czuje teraz wysmienicie :):) Trzy miesiace wymiotowalam, wystarczy ;)

Magda wydaje mi sie ze to normalne co czujesz, pamietam jak ja narzekalam na tego typu bole..wydaje mi sie ze wszystko z Toba i dzidzia w jak najlepszym porzadku..:)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98612 przez @nulka
Majówka napisz coś teraz bo chyba już wiem co jest grane, a chcę sprawdzić czy coś przyjdzie
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98621 przez Mirella
ja korzystam tylko z opcji szybka odpowiedź, tylko musiałam się skrótów do mordek nauczyć :lol: i nic mi nie przychodzi :P


Magduś, nie mam czasu pisać, ale myślę cały czas, trzymaj się cieplutko :kiss:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl