BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 1 miesiąc temu #98622 przez Majowka
@nulka wiec to tak powinno byc:
Na dole na forum obok "odpowiedz na temat" masz "subskybuj", ktore nie moze byc przekreslone.
Mozesz zmienic ta opcje zwyczajnie klikajac tylko na "subskrybuj (przekreslone)"
Nastepnie piszac posta na dole pod guzikami do zalaczania docsow masz opcje "subskrybuj ten temat", za kazdym razem musisz odhaczyc ptaszka wysylajac posta :(

Tym sposobem maile nie przychodza! :)
Ktos zna prostszy sposob?
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #98676 przez gosiak
najprościej by było jakby moderator się tym zajął może można to na stałe wyłączyć żeby za każdym razem nie było problemu, i tak te dziewczyny co są na stałe nie potrzebują tych wiadomości na poczcie bo i tak ich tam nie czytają tylko tu...każda nowa straczka jak dłużej tu jest to każda pyta jak to wyłączyć ja do dziś nie wiem zaznaczam te subskrypcje ale za każdym razem nie bo zapominam i potem poczta zawalona :( :( jak coś idzie z tym zrobić to plisss wyłączcie to :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #98682 przez @nulka
Majówka dzięki, już zatrybiłam co z tym kwadracikiem i nie przychodzą :lol: :lol: :lol:


dziewczyny zepsuł mi się dzisiaj termometr :( i szlag trafił pomiary a chciałam się na tym cyklu "przestudiować"... jutro kupię nowy ale to już nie będzie to samo, prawda?

i jeszcze Wam powiem, że sąsiadka która ma 43lata urodziła w zeszłym tygodniu zdrową dziewuszkę :)
to mnie napawa nadzieją, że i mnie się uda i że będzie wszystko dobrze :) :) :) :) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #98685 przez Dorciaition
To nie wiem Gosiak co tam u Ciebie jest grane :silly: bo do mnie nie przychodzą maile.

No pewnie Anulka, że się uda i będzie wszystko cudownie! :kiss:

Marta dzięki, za chwile wypróbuje kurację z gumą :) choć już mi trochę lepiej. Podjadłam migdały, wypiłam kakao i jest ok. Ciekawe co mnie jutro czeka :S


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #98744 przez gosiak
no pogrzebałam i mam nadzieje że już będzie ok:)
teraz korzystam z szybkiej odpowiedzi tak jak Mirella a pozostałe tematy to się często nie udzielam więc mam nadzieje że na stałe odznaczyłam tą subskrypcje i nie będzie nic przychodzić:-)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #98745 przez Mirella
Wypróbujcie moją opcje, nie będą przychodziły, rzadko trzeba używać wymyślnych funkcji typu kolor :P
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #98751 przez gosiak
sprawdzam :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 1 miesiąc temu #98884 przez mala_czarna
No i zadzwoniłam wkońcu do lekarza i umowiłam sie na wizytę we wtorek o 16:30. Mam nadzieje że usłyszę serduszko :kiss: , bo to bedzie juz 6 tydzień. Nie mam żadnych mdłości. Jedynie czasem mam takie dziwne uczucie w brzuchu, podobne jakbym miała okres dostać :S . Czasem delikatnie w jajniku mnie zakuje. Biust wrażliwy, ciezko spac na brzuchu (a tak bardzo lubie). Staram sie wysypiać i lepiej odżywiać, bo u mnie to wczesniej dosc nieregularnie. No i muszę się pochwalić :) odkąd ujrzałam dwie tłuściutkie krechy - NIE PALĘ!!!!! Kawę piję ale śniadaniową (70% kawy zbozowej). I wiecie co nawet mi tak bardzo tych papierosów nie brakuje. A wczesniej to chyba bym sie zapieniła :P . Wiem że papierosy bardzo szkodzą dziecku i nie mogę go narażać. Obejrzałam film "życie przed życiem" co dało mi do myslenia. Nie czuje jakis specjalnych zmian a jednak nosze życie w sobie. :silly: w 5 tygodniu czytałam, że ma już głowę i ogonek, wykształcone zostały również wszystkie zalążki najważniejszych organów. Na tym etapie zaczyna tworzyć się centralny układ nerwowy, czyli mózg i rdzeń kręgowy. Aż trudno uwierzyć że tyle zmian w takiej malenkiej kropce zachodzi...
Jak narazie troszke sie martwie (troszkę :blink: ). Myslę, że po wizycie u ginekologa bede spokojniejsza. Musi byc dobrze i innej opcji nie przyjmuje do wiadomosci.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98918 przez gosiak
pewnie że będzie dobrz;-) trzymam kciuki i super że nie palisz i najważniejsze że Cie nie ciągnie;-)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98923 przez Majowka
bedzie wszystko dobrze!!!! :)
Super miec taka mala fasoleczke! Dbaj o nia dbaj :)
Jak bedziesz mila jakies zdjecie z usg to wrzuc nam tu koniecznie!
:kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98924 przez mala_czarna
Idę wziąść szybką kąpiel i spać bo już póżno :) choc zawsze byłam nocnym markiem hehe. Dobrej nocki dziewczyny :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98926 przez mala_czarna
We wtorek mysle ze zrobi mi usg to moze i jakies zdjecie bedzie ;) i napewno wrzucę. #majcie sie cieplutko ja zmykam papapa
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98929 przez Mirella
Majówka uwielbiam Twój avatar, normalnie uwielbiam :lol: I banan mi się na buzi pojawia jak Cię widzę :lol: :lol: :lol:

Mała Czarna, no bez takich czarnych myśli proszę, limit nieszczęść został wyczerpany, teraz musi być dobrze, nie ma innej opcji :lol:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98933 przez Majowka
hehehe
dzieki Mirella! :laugh:

juz jakis czas temu z nadejsciem wiosny chcialam zmienic na bociana, ale jak by to wygladalo gdyby sie bociek nazywal majowka, hehehe
wiec niech juz tak zostanie do momentu, gdy bede mogla taka piekna rozesmiana buzie jak Ty masz w avarku wrzucic :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 tygodni temu #98935 przez Mirella
zmienisz szybciej niż myślisz :)

tak swoją drogą to ja też musze zmienić, bo już Wielkanoc prawie a ja ciągle mam Mikołajkę ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl