BezpiecznaCiaza112023

Rzucam palenie w ciąży

14 lata 2 tygodni temu #11787 przez Katarzyna
Wątek dla wszystkich przyszłych mam, które rzucają palenie.

Powstał, żebyście tutaj mogły się wspierać i motywować.

Dyskusja ogólna na temat palenia papierosów w ciąży jest tutaj:
www.zapytajpolozna.pl/forum/ciaza-forum/...palenie-w-ciazy.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11804 przez angellika1
Jestem pierwsza :D, mam nadzieję, że dołaczą do mnie inne mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11829 przez ilona
mi przestały smakować od razu jak tylko dowiedziałam się że będę mamą, ale kilka(naście) razy miałam chwilę słabości i marzyłam o tym żeby zapalić(podczas napadu złości) to wtedy jadłam owoce suszone. I odechciewało mi się za moment a dziecku na pewno smakowały zamiast papierocha....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11863 przez angellika1
no właśnie trzeba przestać palic dla dziecka... juz teraz spróbuje z tymi owocami chociaż nie jestem jeszcze ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #11877 przez basik_twins
Ja tez od razu rzuciłam bez problemowo, a jak jeszcze sezon wymiotny sie zaczoł to już nie było mowy o paleniu ;) hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12073 przez mariosponge
Ja się śmieje że gdyby nie ciąża, to pewnie bym dostała raka płuc. Rzucałam palenie przez 2 lata, ale dłużej niż 2 tygodnie bez fajki nie mogłam przeżyć. Natomiast jak zaszłam w ciążę, papierosy od razu przestały mi smakować i rzuciłam kilka dni przed wiadomością o ciąży :) Na tomiats mój chłopak, jak się dowiedział że jestem w ciąży, zaczął ograniczać i trwało to ze 2 tyg., a później postawiłam ultimatum: jeśli jeszcze raz zapali - kupuję papierosy i wypalam wszystkie. Oczywiście bym tego nie zrobiła, ale podziałało :) i już nie palimy.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12077 przez suchecka
Dziewczyny pomocy!!!! Nie mogę poradzić sobie z nałogiem!!! Jestem w ósmym tygodniu ciąży. Czytam wasze posty i jestem pełna podziwu dla Was!!! :lol: Nie mam żadnych dolegliwości chociaż bardzo bym chciała bo może to by mi pomogło w rzuceniu tego świństwa :( Pomóżcie może jest więcej takich dziewczyn jak ja!! Piszcie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12080 przez Claud24
Witam.
Ja jestem w 30 tyg. i nie palę całą ciążę choć wcześniej paliłam bez ograniczeń. O zapaleniu papierosa myślę teraz cały czas. Nie ma dnia żebym o tym nie myślała.Ale zdrowie dzidzi najważniejsze.
Damy radę, co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12082 przez Margolec
Ja rzuciłam palenie od razu od momentu kiedy dowiedziałam się, że będę mamą. Ale niestety problem pojawia się teraz. tak mi się chce palić, że o rety!
Najgorsze jest to, że pewnie wrócę do palenie, zobaczymy. Zastanawiam się jak to będzie z paleniem podczas karmienia. Nie sądzę, że wytrzymam bez palenia kolejne pół roku...kosmos





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12085 przez senninha
Mnie już dziewczyny terroryzują w pracy, choć jeszcze nie jestem pewna w 100% czy jestem w ciąży <marzyciel>. Czasem wyrwę się na jednego papieroska, ale ich uporczywość mnie motywuje :) Fajnie mieć kogoś takiego, kto dodaje siły i podnosi na duchu :) Palę mniej (dużo mniej) w domku w ogóle, ale w pracy czasem zakurzę.
Najlepiej to nie brać się za to w ogóle. Ale jeśli już palicie dziewczyny to dobrze mieć kogoś przy sobie, kto będzie powtarzał 'nie idź!'. Mnie pomaga ;)
Pozdrawiam!

nie UMRZESZ za mnie, więc nie mów mi jak mam ŻYĆ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12095 przez Madzia89862
margolec jak przez cala cioze nie palilas to nie powinnas wrocic w czasie karmienia piersia.:)odrzuci cie-przynajmniej tak mi sie wydaje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12097 przez kaczorcct
witam ja tez rzuciclam palenie w ciazy a bardzo pomagla mi ksiazka ktora przeczytala podaje link do ksiazki www.scribd.com/doc/11489014/Allen-Carr-Easywayjar naprawde warto przeczytac znam duzo osob ktore po przeczytaniu tak jak ja rzucily palenie. Zycze powodzenia w rzucaniu io pozdrawiam :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12100 przez Margolec
Madzia89862 napisał:

margolec jak przez cala cioze nie palilas to nie powinnas wrocic w czasie karmienia piersia.:)odrzuci cie-przynajmniej tak mi sie wydaje:)


mam nadziej że mnie odrzuci. Na to liczę, bo dzięki temu będę mogła na dobre rozstać się z "dymkiem":D Mam nadzieję, że zwymiotuję i to będzie mój początek WOLNOŚCI:)





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12119 przez basik_twins
Ja słyszałam właśnie że są kobiety które tylko po urodzeniu az sie trzesą i biegną wrecz zapalić.... sama tez sie tym przejmuje chociaz ja sie nie moge skarzyc tak jak margolec juz raczej nie mysle tak o szlugach ale kto wie....

Może margolecek rzuci całkiem a ja wróce :lol: róznie bywa ale przy dwójce chyba nie bede mieć chwili na peta także wrócic nie wróce zapalic moze.... ale nie chce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 tygodni temu #12120 przez Lidziun
ja niestety nie bede dla Was dobrym przykladem, palilam przy pierwszej ciazy, mala urodzila sie zdrowa dostala 9 punktow, miala 56cm i 3000kg, teraz rosnie zdrowo no i teraz to samo...niestety, nie jestem w stanie sie powstrzymac od palenia szczegolnie jak pali moj maz, przed zajsciem w ciaze czytalam ksiazke ktora polecila tu ktoras z forumowiczek, udalo sie na miesiac a potem znowu nalog, bardzo chcialabym go zwalczyc ale niestety nie posiadam tak silnej woli jak Wy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl